oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 7:59 pm

200 tam chyba bylo, xd
Oddychała jeszcze trochę płytko, ale przekręciła się teraz na bok i oparła na łokciu, by za chwilę nachylić się i pocałować Aarona, chciałam napisać Endiego, xd, w policzek. Czule i te sprawy, cnie.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:00 pm

On wziął swoją torbę i zacznij!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:01 pm

- Ah -westchnął jak zaspokojony samiec alfa, wciągając bokserki, walić, i tak musi się wykąpać po tych dwóch dniach, xd. I nic już więcej nie mówił, bo po co.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:02 pm

Ona również się ubrała itakdalej, by teraz usiąść gdzieś, nie wiem, gdziekolwiek. - Hm, teraz już chyba możesz się spakować. - zauważyła, zastanawiając się czy Andy & Chelsea już przypadkiem nie pojechali....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:22 pm

- Wow, dzięki za pozwolenie! - powiedział, jednakże uśmiechając sie, bo on w sumie nie jest z natury jakoś specjalnie poważny, trudno, zawsze można się wiązać z jego bratem, jak chce się poważnych rozmów, jeżeli chodzi o anatomię to bez różnicy!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:25 pm

- Dalej boli cię brzuch? - zainteresowała się, a może nawet zmartwiła, przypominając sobie, że przecież ma gdzieś w którejś z toreb jakieś tabletki przeciwbólowe, cnieeeeee.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:27 pm

- Nie, to pewnie chuć. Albo wąglik - jedno i to samo, xd. Wziął swoją torbę czy cokolwiek i zaczął wciskać na siłę swój śpiwór i takie tam.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:29 pm

Pomogła mu nawet w sensie podała jakieś koszulki leżące gdzieś na ziemi, czy cokolwiek, popatrz jaka uczynna! - Hm, hej, mam nadzieję, że jak już wrócimy do Paryża, to umówimy się jeszcze na jakieś yyy no nie wiem, cokolwiek? - Piękna składnia ;brawo;
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:31 pm

- Sam nie wiem, Agy. Mam teraz trochę na głowie wiesz, egzaminy. Ale oczywiście, na pewno znajdę dla ciebie kiedyś chwilę... - aha, jasne. Spakował sie więc i wyszedł z namiotu, last man standing, pewnie będzie musiał rozbierać ten namiot.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:34 pm

- A. - mruknęła tylko w takim bądź razie, fajnie, super, elo, zajebiście i te sprawy, poszła teraz po swoją torbę, która leżała gdziekolwiek, bo zapewne A&C wzięli namiot... - Dojedziesz sam do domu, prawda? - zapytała oschle i napisała esemesa temu na S, żeby po nią przyjechał :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:35 pm

- Nie sądzę, pewnie zgubię się w puszczy. Znowu uciekasz? Co tym razem? - zapytał, wyjmując śledzie. Nie takie do jedzenia, xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:39 pm

- Nie uciekam, po prostu chyba już czas jechać. - zauważyła, całkiem trafnie nawet. - Jak chcesz mogę cię podwieźć, znaczy nie do końca ja, a mój szofer, napisałam muszofer.. - zaproponowała, w końcu nie była aż taką suką czycoś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 8:43 pm

- Okej. Chyba byłoby fajnie - on nie miał szofera, ani muszofera. Muszofer to pewnie szofer-mustafa. Złożył namiot, xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 9:08 pm

No więc generalnie zauważyła nadjeżdżający pojazd muszofera, zwany inaczej samochodem, więc zawołała Aarona, żeby wsiadał, poczym sama zrobiła to samo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 EmptyPon Mar 16, 2009 9:17 pm

I pojechali chyba do Paryza. . ... .. . nie wiem mozesz zaczac gdzies chyba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 19 z 19 Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -