oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:29 pm

No zawsze mówiłaś, a to wcale nieprawda! - Wcale, że nie jestem niemiły, Chels... Poniosę ci torbę i w ogóle, mogę nawet ciebie ponosić jakbyś bardzo chciała. Znalazłaś swoje majtki? - Spytał, siadajac obok niej, haha, żeby torba jej nie pękła!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:30 pm

- Na pewno nie tam gdzie ty. - stwierdziła i odwzajemniła pocałunek, a jakże. Wsunęła dłonie pod jego koszulkę, bo bardzo lubiła jego ciało i wogle... . ... .. .. . .. . .. . .... . .. .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:30 pm

- Te wczorajsze nie, pewnie są gdzieś w lesie - pociągnęła nosem, odwracając głowę, żeby nie widział, że jej przykro, ale zaraz się hm, uspokoiła i odwróciła znowu do niego. - Nie musisz nieść mi torby, jejku - powtórzyła, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:32 pm

- Aha, zauważyłem - uśmiechnął się znad jej szyi, którą właśnie ukąsił, jak Edward Cullen i jego najs tif. Najs hif... - Masz dla mnie chwilę, hm? - uniósł brew!, zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:33 pm

- Mówisz tak, żebym niósł. Nie wiesz nawet, że stosujesz psychologię odwrotną, a to ci dopiero! - Pokręcił głową i cmoknął ją w nosek, a potem zrobił jej 'mam twoj nos', magia, czary i cała reszta. Prestiż.. Widziałaś Prestiż? - Biedne majtki! - Jemu też było przykro. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:34 pm

Nie widziałam prestiżu!
- Nie stosuję zadnej psychologii odwrotnej, bo nie jestem taka wstręta i przebiegła jak ty - uśmiechnęła się jednak, bo oni są śmieszni i pstryknęła go w ucho.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:35 pm

- Hmmm, chyba tak. - stwierdziła, i uszczypnęła go delikatnie w tyłek, nie tak jak ostatnio Endiego, w sensie, że prawie do krwi.......
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:36 pm

To dobrze, bo to głupi film,xd. - Wcale nie jestem wstrętny! Ile razy mam ci powtarzać, o jezu.. - Przewrócił oczyma, uśmiechając się, pewnie był cały czas na jakichś dragach, bo wciąz się uśmiechał. Antydepresanty są super,hehehe. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:36 pm

Pisnął, jak czajnik, albo gwizdek, albo gwizdek z czajnika.
- Chooodź - powiedział, jak Paweł dzisiaj w moim śnie, a potem wciągnął mnie do jakiegoś stawu, ale on pociągnął ją na podłogę namiotu, gdzie leżał rozbabrany jego śpiwór.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:39 pm

- Teoretycznie nazywając mnie Jezusem podświadomie zdajesz sobie sprawę że ja to już wiem aczkolwiek czując się niezbyt pewny siebie w tym momencie z powodu jakiegokolwiek, chociażby dlatego że masz tylko jedną skarpetkę, wątplisz w siebie i czujesz potrzebę zapewnienia mnie, że tak nie jest, to znaczy że nie jesteś wstrętny. Mam rację? - sięgnęła do swojej torby po wodę.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:39 pm

Poszła więc, xd a raczej położyła się czycoś i pocałowała go namiętnie & ostrrrrro, bawiąc się przy tym jego eee włosami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:41 pm

Pewnie łonowymi. Albo na kolanach. Hm, więc ogólnie to był nad nią i wsunął dłoń pod jej spódniczkę, bawiąc się kokardką na jej majtkach, ale tylko przez chwilę, zdjął jej te majtki bez żadnych konwenansów i w ogóle to wiesz, no.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:45 pm

Przyciągnęła go trochę do siebie, ale nie tak, żeby teraz na niej leżał czy coś, tylko tak, żeby była w stanie pocałować go jeszcze raz. I kolejny. I kolejny może już nie, ale chciałam to napisać...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:46 pm

- Jasne, że masz - przytaknął, chociaż tak do końca to jej nie sluchał, bo wyłączył się, kiedy zaczęła używać mądrych słów (aczkolwiek). A tak poza tym, to chyba był dzień dobroci dla zwierząt i nie mógł się z nią nie zgodzić. W każdym bądź razie uśmiechnął się i zabrał jej wodę, kiedy tylko ją wyciągnęła, napił się i zaraz oddał jej z powrotem, miejmy nadzieję, że nie zarazi jej sepsą. - Ciekawe ile jeszcze będą się pakować oni........... 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:47 pm

Westchnął, nie zastanawiając się nawet zbytnio nad tym, że ze dwa kroki dalej siedzi Andy i Chelsea, zsunął z tyłka swoje hawajskie bokserki, ale nie ściągał ich całkiem i jezu, no uprawiali seks!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:48 pm

- W takim razie rozwiązanie tkwi pewnie w tych skarpetkach - pokiwała głową z mądrą miną i napiła się wody też, zakręciła korek potem. - Nie wiem, znając Aarona składają namiot od środka.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:51 pm

Jęknęła cicho, bo zapewne miała ochotę zrobić to nieco głośniej, ale wciąz kontrolowała się, pamiętając, że tuż zaraz jest Andy z Czelsi, a chyba nie chciała, aby ich nakryli! Trochę niechcąco zadrapała Aarona paznokciem, może w na przykład nie wiem co.. Będzie miał pamiątkę..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:52 pm

Zrobiła mu pewnie mroczny znak śmierciożerców. Posuwał ją, w sumie fajne jest to określenie, xd, z twarzą w jej włosach, albo szyi, wybierz sobie, trochę głośniej oddychał, wręcz sapał. ...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:53 pm

Zmarszczył czoło. - To może nie czekajmy na nich, co? - Pewnie chciał zrobić Aaronowi na złość, doskonale wiedzial, że niedługo zacznie się ściemniać i wtedy już na pewno nie znajdą drogi ani niczego!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:54 pm

- Na pewno? - Bo ona też miała ochotę już sobie iść, obejrzała się na namiot za nimi.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:55 pm

Szyi, bo włosach to trochę niefajnie... Agnes zapewne już doszła, jeśli chodzi o to, to wcale nie było tak ciężko ją zaspokoić, ale to chyba dobrze.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:55 pm

Chelsea napisał:
obejrzała się na namiot za nimi.

pewnie sie trzasl jak lozko w simsach gdy robia bara-bara...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:56 pm

- Na pewno. Przecież trafią, nie? Nie mam ochoty czekać aż, hm, skończą... - A tym bardziej nie miał ochoty iść tam do nich, żeby powiedzieć, by się streszczali! Wziął Chelsea za łapkę. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:57 pm

Pewnie była jak ta kobieta z joemonstera co przeżywa 50 orgazmów dziennie czy tam ileś, xd. Doszedł też, w niej, gwoli szczegółu, wow, piszę jak na zu, kiedyś musiało do tego dojść i opadł obok, ja ;'d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 EmptyPon Mar 16, 2009 7:59 pm

Wzięła się więc jego łapki też, ze swoją torbą na ramieniu i pokiwała głową. - To chodźmy, racja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 18 z 19 Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -