oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:01 pm

- Andy, zwykłe 'nie gniewaj się' nie wystarczy, aby wszystko było okej.. - powiedziała i zaciągnęła się kolejny raz, by teraz wyrzucić papierosa, oczywiście przygniatając go bucikiem, bo stwierdziła, że nie chce jej się już palić :c - Ale dobrze wiesz, że nienawidzę się z tobą kłócić i robię to tylko dlatego. - pocałowała go teraz nawet!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:03 pm

Przyszła, ze swoją torbą na ramieniu, ale zaraz postawiła ją ziemii, nie wiem, gdzie oni tam byli. Nie podsłuchiwala.
- Cześć, gotowiii?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:05 pm

- Wiesz, że mnie kochasz, Agy! - Plotkara mode: on. Odwrócił się do Chels, uśmiechając się i w ogóle dobry humor mu powrócił. - Jasne, że gotowi! 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:06 pm

Przyszedł też, bo co się będzie. Usiadł na czymś, krzywiąc się.
- Ja niegotowy, nie jedźcie beze mnie, boli mnie brzuch - :c.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:07 pm

- Pomasować? - zwrociła się do Aarona i zaśmiała się, zarzucając na siebie jakiś sweterek, bo zrobiło się jej zimno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:07 pm

- Pomasować - pokiwał głową, skoro miał okazję. - I potem spakować, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:08 pm

- Długo już tu siedzicie? - zapytała więc Andiego, stanęła też na palcach i pocałowała go na powitanie po lewej stronie nosa. Już po tic-tacach&wee.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:09 pm

- Tak dobrze nie ma! - zaśmiała się i teraz podeszła do niego, usiadła mu na kolanku!!! i serio pomasowała mu brzuszek, xd. A co.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:10 pm

- Aaron, bozia rączek nie dała, czy co? - W ogóle się prawie zbulwersował, bo co on będzie wykorzystywał jego Agnes. Tylko Andiemu można ją wykorzystywać. :/ - Nie aż tak długo. A co, jesteś zazdrosna? - Hehehe na pewno! Uśmiechnął się do niej i poczochrał jej włosy. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:10 pm

A nic! Ucieszył się, ot co.
- Więc pewnie będę musiał tu zamieszkać. Ech, przyjaciele... Pewnie mam raka żołądka albo macicy, a wy... tak...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:12 pm

- Co wy tak wszyscy z tą zazdrością? - Zmarszczyła brwi, prawie gniewnie. Miała brwi nawet, w przeciwieństwie do Heidi Mount. :h: - Powinnam?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:12 pm

- To chodź, wytnę ci go. Mamy chyba jakieś noże ze sobą... - stwierdziła. - Jak będziesz grzecznym pacjentem to dam ci naklejkę i lizaka.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:13 pm

- Nie wiem, ja wcale na przykład nie jestem zazdrosny. O nikogo! - Jasne, tak tylko mówił, bo teraz łypnął groźnia do Aarona, zeby sobie na zbyt wiele nie pozwalał, mimo wszystko. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:16 pm

- Z czym naklejka? - zainteresowal się. - Lubię czupa czupsy o smaku koli. - Usmiechnął się do Andiego, nie wiedział widocznie, że to groźne łupanie, xd. - Nie zimno ci?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:16 pm

- To chyba dobrze - zauważyła w takim razie, obejmując się ramionami. - Więc jak wracamy w ogóle, xd?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:17 pm

- Mam chyba parę z Barbie, albo jakimiś słonikami. - Ukradła z przychodni... - Trochę, a co? I jak chcesz to mogę pomóc ci się pakować, bo serio chciałabym stąd już jechać. - Chociaż pewnie jej pomoc będzie wyglądała tak, że schowa mu dwie koszulki i na tym się skończy, ale ciiicho, Aaron nie musi o tym wiedzieć!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:20 pm

- To chodź - ucieszył się, bo naprawdę pewnie zaraz by jeszcze urodził jakieś niepotrzebne cygańskie dzieci. Wszedł do swojego namiotu.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:22 pm

- Więc, od czego zaczynamy? - zapytała, kiedy już weszła za nim i rozglądała się generalnie wszędzie. Pewnie było tu milion rzeczy i to nie tylko jego, jeszcze przez pomyłkę spakuje mu koszulkę jakiejś Riley, czy kogoś i będzie....
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:22 pm

- Nie wiem, pewnie pieszo - wzruszył ramionami i jeszcze raz łypnął na Aarona groźnie, ale pewnie też się nie domyślił, że to groźne było. - I nie myśl, że ktoś ci poniesie torby! xd - No sory:/ 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:23 pm

Riley pewnie już pojechała, więc były tylko jego rzeczy.
- Nie wiem. Od gry wstępnej? - wyszczerzył się, bo to kretyn, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:24 pm

- Torbę - poprawiła go więc, dumna, że zmieściła się i w ogóle, nie tak jak na przykład Agnes! - Jednak jesteś wstrętny!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:25 pm

Przewrócił oczyma i podrapał się po czółku, odgarniając swoje poczochrane włosy pachnące naturą.. - Wcale nie jestem wstrętny :c - Zrobiło mu się przykro. - Skoro masz tylko jedną to okej, mogę ci ponieść, o mamo.. 
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:26 pm

- Znasz chyba inną definicję słów 'pakować się' niż ja. - stwierdziła, poczym pokręciła oczami, ale zaraz jednak uśmiechnęła się jednokącikowo!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:27 pm

- Poniosę, ale mimo wszystko, jesteś dzisiaj niemiły - pamiętam, zawsze mówiłam, że twoje postaci są niemiłe. Wzruszyła ramionami, whatever i te sprawy i usiadła na tej swojej torbie, bo pewnie będzie trzeba teraz czekać na tę sierotę Ajrona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 7:28 pm

- Ach, Agnes, gdzie ty się wychowywałaś? - westchnął, odwzajemniając uśmiech, a potem chyba przestał go boleć brzuch, bo przysunął się do niej i pocałował, namiętnie nawet :*)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 17 z 19 Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -