oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
Autor Wiadomość
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 7:51 pm

- A nie czytałeś za dużo Tolkiena?- spytała, choć generalnie nie bardzo wierzyła, że czytał, raczej film oglądał, ale przecież powie, że czytał... pokarmy troche jego ego.

Ostatnio zmieniony przez Viv dnia Nie Mar 15, 2009 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 7:52 pm

- Niee, filmów też nie oglądałem, ale czytałem norweskie sagi - tak, czytał!!!!!!1111!!!1!
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 7:59 pm

Była pod wrażeniem. Ona nie czytała norweskich sag.
Usiadła sobie na ławce obok paleniska.
- Trole i elfy nie istnieją- powiedziała szeptem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:20 pm

Miałam zw!
- Oczywiście, że istnieją. Rzeczy istnieją, dopóki w nie wierzymy, wiesz. Sami stworzyliśmy sobie bogów i trole. - Skończył jeść, położył gdzieś obok siebie pudełko, czy coś tam i westchnął.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:23 pm

Pokręciła głową.
- Ja jestem ateistką.- powiedziała i zaczęła się rozglądać - Burza idzie. - stwierdziła złowrogo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:24 pm

- Przynajmniej nie pójdziesz do piekła - zauważył, rozbawiony. Spojrzał w niebo. - To nic, lubię spać w namiocie podczas burzy. Najwyżej spalimy się żywcem.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:26 pm

Wyszedł z namiotu z jakimś ichniejszym batonikiem, który stanowił jego obiadek i kolację jednocześnie. - Cześć, ludzie, co tak siedzicie.. - Spodziewał się tańców dookoła ogniska, a tu klops :'(
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:28 pm

- Viv przyniosła jedzenie - pochwalił się!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:31 pm

- O! To dobrze, bo już miałem dosyć suchej paszy.. Zostało coś dla mnie, mam nadzieję, co? - Usiadł tam gdzieś w ludziach. 
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:33 pm

Podała Endiemu paczuszkę z jakimś makaronem.
- Tym batonikiem to raczej sie nie najesz. - powiedziała do niego. - Nie, do piekła nie pójdę, bo piekła nie ma.- wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:34 pm

- Przecież mówię, istnieje tylko to, w co wierzymy. Ja na przykład wierzę w to, że burza nas ominie - uniósł głowę w górę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:35 pm

- Racja, chociaż jem już trzeciego, to wciąż nie czuję się w żadnym stopniu pełen! - poskarżył się, zaglądając do skrzętnie zawiniętej paczuszki. - Kurczę, Viv, jesteś naszą Matką Teresą, serio. 
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:43 pm

- Może oczekuję czegoś w zamian? - popatrzyła na nich obu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:44 pm

Pokręcił głową. - Oddałem moje kucyki Pony kuzynce.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:46 pm

Przechylił głową na bok, przyglądając się jej chwilę, znad makaronu, który sprawnie wsuwał. - A oczekujesz? 
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:46 pm

Spojrzała z niedowierzaniem na Ajrona.
-Bawiłeś się kucykami Pony?
Zamyśliła się.
- Może. Sama nie wiem. - odpowiedziała Andy'iemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:47 pm

-No pewnie. Ty nie? - Uniósł brwi, siadając obok Andiego ze swoim plastikowym widelcem i podkradał mu makaron. Nie, nie miał HIVa ani niczego, wiec spoko.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:52 pm

- Kucyki były fajne - stwierdził. W dzieciństwie, a nawet jeszcze trochę później (chociaż chyba cały czas jeszcze był dzieckiem!), zawsze bawił się kucykami, bo jego siostry miały wszystkie kolory kucyków.. O domkach i fryzjerach nie wspominając. 
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:53 pm

-Tak, ale ja jestem DZIEWCZYNĄ! - powiedziała - Jesteś... - tu musiała się zastanowić, zeby znów nie pojechać mu po wątłej męskości - Jedyny w swoim rodzaju.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 8:57 pm

-Może ja też jestem dziewczyną - korzystając z tego, że Andy się zagapił, czy zamyślił, zachachmęcił :h: mu makaron i jadł dalej.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 9:00 pm

- Mój makaron :c - stwierdził i w ogóle to chyba strasznie zesmutniał, ale nie miał zamiaru się kłócić z Aaronem. No bo hej, jeszcze Aaron podpaliłby mu w nocy namiot. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 9:00 pm

-A, sorki - oddał mu więc, w sumie i tak już się najadł, wow, miły...
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 9:00 pm

- A kto cie wie! - westchnęła. - Przecież nie sprawdzałam.
W sumie też zgłodniała, więc wyjęla sobie swój makaron ze szpinakiem i zaczeła szamać.
- Ajron, mam więcej, chcesz? - spytała, bo widziała, że objada Endiego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 9:01 pm

-Nie, już nie, dzięki - przeciągnął się i rozejrzał - gdzie ta burza!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 9:03 pm

- Po co ci burza, Aaron? - On, na przykład, burzy się bał. Teraz trochę się odsunął od Aarona ze swoim makaronem, na wszelki wypadek, i dojadał makaron, którego już w zasadzie wiele nie zostało, ale i tak zdążył się najeść. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 11 z 19 Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -