oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Rodziców Agnes...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:23 pm

- Naprawdę uwierzyłeś, że się na ciebie gniewam? - Zapytała, wciąż ciesząc się jak taki mały kretynek, no bo czemu niby nie, jak żart roku jej wyszedł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:26 pm

czemu nie prychną ;///
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:33 pm

- Huh, może trochę - powiedział i pogładził ją po włosach. Nie lubił przyznawać Agnes, że rzard jej się udał:/ - Ale jesteś wstrętna, wiesz? Paskudna. To przez ten gips.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:34 pm

- Jasne, jasne, Andy. I tak wiem, że mnie kochasz. - Cmoknęła go jeszcze raz gdzieś w kącik ust i usiadła z powrotem na kanapie. - To chcesz tego soczku? - Uśmiechnęła się miło, ale nie szeroko, bo Elaine ma zjebany uśmiech. Ty zaraz idziesz, nie Zuzieks?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:39 pm

Idę przed 21, na gotowe, bo Hałsa nie ma:<<<<<<<<<<<<.
- Nie chcę soczku, Agnes, nie będę ci wypijał przecież.. - Westchnął. Taki był dobry i miły, troszczył się o innych i w ogóle.. - I w ogóle. Co z tą twoją nogą! Jak było na ściąganiu gipsu? Fajnie?xd
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:42 pm

Nie ma?:c Łe.
- No mam teraz jej nie przeciązać i iść za tydzień na kontrolę. - Poinformowała go, coby się nie martwił i w ogóle, skoro lubimy pisać i w ogóle, albo czy coś... xd <3 - A na ściąganiu gipsu było fajowsko, żałuję, że nie robiłam fotek. Wiesz, w stylu 'ja i gips', 'ja prawie bez gipsu', 'ja bez gipsu' i tak dalej...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:44 pm

Mecz jest chyba..
- Miałabyś do naszego wspólnego pamiętnika.. A teraz co, Agnes, wszystko zepsułaś. Musisz zrobić sobie nowy gips, żeby mieć z nim zdjęcia - stwierdzil. W razie czego to był chętny do łamania nóg, chociaż pewnie faktycznie złamałby sobie rączki. Agnes miała grube kości.. xd
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:48 pm

- O nie, teraz twoja kolej złamania sobie czegoś! - Zauważyła, no bo z jakiej racji ciągle ona ma sobie coś łamać, skręcać czy cokolwiek? Ułożyła się wygodniej.... Ale nie kładła się, spoko...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:52 pm

- Ja nic nie będę sobie łamał, Agy - powiedział i poszedl,xd. Na znak buntu pewnie.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:54 pm

Eh:/ To poszla spac czy cos tam Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rodziców Agnes... - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Rodziców Agnes... Rodziców Agnes... - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down

Rodziców Agnes...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 7 z 7 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: NASZE SKROMNE PROGI :: Apartamenty. :: Montmartre. -