oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

... i mama

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:20 pm

Bez kitu, czemu ona nie ma gdzie mieszkać. Przyszli/przyjechali raczej pewnie odstawić najpierw ją, bo kbiety mają pierwszeństwo, czy coś. Poinformowała go, że mama jest pewnie w domu, ale to dobrze, bo Chelsea nie miała kluczy.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:23 pm

- Więc pewnie nie zaprosisz mnie na herbatkę, co? - Uśmiechnął się smutno i bardzo melancholijnie. Ale nie chciał się przecież narzucać, miał swój świat i swoje kredki.. Swój cyrk i swoje małpy.. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:25 pm

- Zaproszę, niby czemu nie. Moja mama kiedyś musi przywyknąć do gości, wiesz - uśmiechnęła się, pukając i pewnie zaraz otworzyła im mama, która miała wałki we włosach i była w szlafroku, uśmiechała się dużo i obcałowała Andiego, xd. I poszli do jej pokoju, uwaga, pikczer:

... i mama 2595166445_4450044265
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:28 pm

Moja siostra ma tak lampkę przy łóżku, tylko te dzyndzołki co wiszą są różowo-fioletowe. Fajna ona jest :c. - Ale masz fajną świnkę! - Stwierdził, klepiąć świnkę-skarbonkę po grzbiecie. - I miłą mamę - dodał po chwili, uśmiechając się trochę. Jej mama pachniała tak samo jak ona, to pewnie jakaś magia! Albo po prostu używały tego samego szamponu/perfum. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:29 pm

- Kręci cię moja mama? - zapytała, szczerząc się, zamknęła za sobą drzwi i oparła o nie, trzymając nadal klamkę, tak wiesz! W ogóle patrzę, że ten magazyn to chyba jakiś autoświat.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:32 pm

To pewnie Życie na Gorąco, a ty się po prostu nie znasz. - Strasznie - przytaknął i podszedł do niej, coby pocałować ją w czółko, z któego odgarnął jej włosy wcześniej. Pewnie wyrwał jej te włosy,ale to nic, może nie zauwazyła. - Wiesz, kręcą mnie starsze... 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:33 pm

- Przekażę jej. Uch, muszę wziąć prysznic - puściła klamkę, nadal się jednak opierając o drzwi i zaczęła bawić się jego koszulką, taki fetysz, patrząc mu w oczy, filmowo czy coś.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:37 pm

- Wcale aż tak nie śmierdzisz, Chels - zauważył, ale by się upewnić, przesunął nosem po jej szyi, wcześniej się schylając, bo chyba inaczej trochę byłoby to niemożliwe. - Chociaż, hm, w zasadzie to ja też powinienem wziąć prysznic i w ogóle... 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:38 pm

- Zaprosiłabym cię, ale sam wiesz, mam jedną łazienkę. Chociaż w sumie możemy na zmianę, powiem mamie, że jesteś ubogim kloszardem którym się opiekuję w ramach zajęć wosu - wsunęła dłoń w jego tylną kieszeń spodni, bo miał fajny tyłek.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:41 pm

- Zawsze mogę się umyć w zlewie.. - Jak simsy, kiedy są zdesperowane! - Twoja mama na pewno mi pomoże :c - W to nie śmiał wątpić. Wsunął dłoń pod jej koszulkę na boczku jakoś i wędrował swoimi superfajnymi dłońmi po jej talii. Miał ciepłe łapki. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:43 pm

- Fuj - roześmiała się, wyobrażając sobie Endiego ze swoją mamą - ewentualnie wezmę tutaj prysznic, a ty pójdziesz do siebie i zobaczymy się potem, to znaczy mogę przyjść, jeżeli nie wiem, chcesz!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:44 pm

- A wiesz, gdzie mieszkam? - Przestraszył się trochę, no bo sory, ale teraz będzie się bał spać w nocy! 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:45 pm

- Aha, ale nie martw się, nie będę cię nawiedzała po nocach - jak Nick Lindzi, xd. Bała się zbytnio Agnes.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:47 pm

- To dobrze, że nie będziesz, bo wiesz, Agnes śpi pod moim łóżkiem i pilnuje,xd Odgryzłaby ci stopy. To ten, umówimy się jakoś, co? - To Zuzia skończy zadania z matmy i porobi trochę z fizyki ubaw po pachy:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:47 pm

- Naprawdę? - zapytała, bo jest naiwna i uwierzyła.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:49 pm

- Nie naprawdę, głuptasku - pokręcil głową i się roześmiał o tak: hahahhahahahaha.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:50 pm

Fajny mam avatar conie :d - Uff, to dobrze! - ucieszyła się, tak: hehe. - W porządku, to napiszesz mi smsa, czy coś. Nie bierz tylko prysznicu z Agnes, okej? - uśmiechnęła się, pocałowała też go w kącik i odstąpiła mu drzwi.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:57 pm

Super fajny! Mój kot mi leżał sto lat na klawiaturze omamo-.- xd - Łeee, czemu mam nie brać z nią prysznicu, co? A wykąpać się z nią mogę? :c - Uszczypnął ją w brzuszek, roztwierając drzwi! 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:58 pm

- Jednak jesteś wstrętny! - poszła za nim więc, żeby odprowadzić go do drzwi, albo żeby jej mama go nie napastowała. Pastą do butów.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 8:59 pm

- Niech ci będzie, Chels, do zobaczenia - pocalowął ją jeszcze grzecznie w policzek, bo jej mama pewnie patrzyła przez kamery.. I poszedl!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyPon Mar 16, 2009 9:01 pm

- Pa - zamknęła za nim drzwi i wróciła gdzieś tam, bo mama pewnie też jeszcze chciała pogadać, albo coś, bo jej mama jest spoko Cool
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyWto Mar 24, 2009 12:14 am

Więc ten no, przyszedł, zapukał i to tyle, pókico.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyWto Mar 24, 2009 12:23 am

otworzyla mu, ma sie ten gest, i usmiechnela szeroko, w sumie miala calkiem dobry dzien, zaliczyla trzy piatki dzisiaj i czworke z matematyki jak brunon, ale pan kurowski podobno sie nie cieszyl. - czesc, fajnie cie widziec, nie halasuj w sumie zbytnio, bo mama zamknela sie w gabinecie i robi jakis mega wazny projekt wiec mam nie przeszkadzac. - wciagnela go wiec do srodka, poprawiajac troche swoja ladna spodniczke. zobacz czyja!!!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyWto Mar 24, 2009 12:28 am

A to ci dopiero niespodzianka! Założę się, że to róże z Małego Księcia. Jesteście piękne, lecz puste i te klimaty.. - W porządku - powiedział, teatralnym szeptem, jednak bycie cicho średnio mu wyszło,bo zaczepił się o wieszak jakiś i prawie go przewrócił, dobrze, że prawie robi wielką różnicę.. Ściągnął buty, bo nie wiedział, jakie tu są wymagania. - Hm, ładnie wyglądasz! - Stwierdził. Zazdrościł jej spódniczki na pewno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama EmptyWto Mar 24, 2009 12:33 am

samoloty tez z malego ksiecia?
-wiem - rzekla wiec bo wyczytala w jakims poradniku pewnie ze pewnosc siebie poplaca i te sprawy, a szczegolnie jezeli spotykasz sie z bylym chlopakiem ktorego podejrzewasz o romans z siostra. a przynajmniej dziewczyna, ktora sie zachowuje jak jego siostra, no, a w kazdym razie to niezdrowe. westchnela, odgarniajac wlosy z czola, w ogole chcialabym miec jej wlosy, znaczy tallulah, i gdy uznala, ze juz sie wystarzcajaco rozebral =D to pociagnela go do swojego pokoju. nie, nie rozebrala go po drodze do naga i nie rzucila sie na niego, jednak nad soba jeszcze panowala.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




... i mama Vide
PisanieTemat: Re: ... i mama ... i mama Empty

Powrót do góry Go down

... i mama

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 4 Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Archiwum -