oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:07 pm

- Spadaj, Aaron. Niektórzy chyba zdecydowanie powinni się wykąpać... - przytaknął, patrząc się na niego znacząco, chociaż to może nie było specjalnie miłe z jego strony. No ale sory:/ - Chelsea, spałabyś najwyżej tam w krzakach, nie ma tu aż tak dużo niedźwiedzi, więc wiesz.. 
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:09 pm

- aron, jesteś pewny, że nie chcesz stracić swojego +18 do aparycji? chyba nawet żule z miasta śmierci są w dalszym ciągu szanującymi się żulami, a stawka jest niemała... - mruknęła riley i to nic, że właśnie się przyznała, że w wolnych chwilach grasuje po fotoblogaskach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:10 pm

Usiadł mu w odpowiedzi na szyi, karku, tak wieszzzz, czochrając mu włosy co jest z jego strony teraz mroczne i groźne, biorąc pod uwagę to, że Katie zrobiła to samo Effy i wylądowała z dziewięcioma szwami... I edyyyycja jest taka, że w międzyczasie powiedział do Riley, zacieszając, że umyty żul dostaje plus dwadzieścia jeden do aparycji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:12 pm

-Niedźwiedzie nie mają czasem jakiegoś snu zimowego, czy coś?-zapytała, żartując!!!, haha, śmieszne, łał, i zwróciła się zaraz do tej, no, Agnes, nieco dyskretniej już-Heej, słyszałam, że przespałaś się z Ajronem.. To znaczy nie tyle, że słyszałam, tylko raczej sam mi powiedział, huh. Wiesz, nie jestem oburzona czy coś, raczej ciekawa. Więc?
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:13 pm

No to wrzuciła do Ajronka i usiadła na ziemi. Słysząc słowa R, usmiechnęła się pod nosem, bo ten docinek iewątpliwie się udał. Swoją drogą chętnie sprawdziłaby męskośc przybyłych panów. I powiedzmy ze złapała zawieche, bo pizza przyszła
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:14 pm

- No przespałam się i co w związku z tym? - zapytała, bo nie było to dla niej nic niezwykłego. Trochę przygodny seks i tyleeee, tylko trochę głupio, że Aaron rozpowiada wszystkim, że ją przeleciał:/ Będzie musiała z nim pogadać, khr.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:15 pm

-Nic, spokojnie. Po prostu to trochę dziwne, że tutaj tak, hmm, wiesz!-no, mniej więcej, cóż, Czelsi ma dopiero 16/17 lat, więc trochę się dziwiła, pewnie niedługo jej przejdzie.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:16 pm

- Jezu, Aaron, spierdalaj ode mnie, gwałć kogoś innego! - Oburzył się straszliwie i jakoś tak się przechylił, starając się go pozbyć, co mu niekoniecznie wyszło. Ale daj boże nie skończy z miliardem szwów, chociaż mogłoby mu być do twarzy z masakrycznymi bliznami. Okej, może jednak nie... 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:17 pm

Skoro się przechylił, to Ajron poleciał do przodu, na twarz pewnie nawet, na szczęście nie w jakieś odchody krowie, czy coś, najwyraźniej nie mieli tu krów... Skończy się pewnie też bez szwów, bo śmiał się jeszcze głośniej, nie, nie był na grzybkach, ani nawet na śliwkach robaczywkach, leżał na ziemii i się cieszył-Heeej, z trawą na twarzy mam minus dwa do aparycji, nie żyjesz, Andy!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:18 pm

Pokręciła oczami z lekkim uśmiechem. - Kiedyś będziesz miała do tego inne podejście, tak myślę. - Z serii 'Mądre rady Agnes', która w tym momencie powiedziała to tak, jakby była całe 9128182 lat starsza od Czelsi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:19 pm

-Straszne, Agnes-parsknęła śmiechem, ale miłym raczej, bo Czelsi z natury nie potrafi być złośliwa, nawet gdyby bardzo się starała&w głębi duszy teraz uważała, że to trochę z jej strony hmmm... puszczalskie, takie udawanie, że nie, my nic i w ogóle i wstała tylko-Co z tym jeziorem?-zapytała, bo ktoś tu miał się kąpać.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:20 pm

- Mamo, on mi grozi! - Jęknął, śmiejąc się i podpełzł do Agnes, którą złapał za ramię. Innej mamy tutaj nie miał, soraski :c. - Idźmy się kąpać, no! - Miał pewnie superanckie kąpielówki, którymi chciał zaszpanować. Bał sie tylko trochę, że Aaron go utopi. To różnie bywa. 
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:22 pm

Pogłaskała Endiego po główce i zaśmiała się. Za chwilę nawet ściągnęła koszulkę i powoli ruszyła w kierunku wody. - Idzie ktoś jeszcze? - zapytała z łobuzerskim uśmieszkiem. Ps. szortów ściągać nie będzie, bo po co... Ma pewnie 923198298 ciuchów na przebranie.

Ostatnio zmieniony przez Agnès dnia Sob Mar 14, 2009 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:22 pm

Aaron jest pewnie wodnikiem, wow, pamiętam jak byłam mała i Anety mama straszyła nas wodnikiem... Okej, on się nie bał wodnika, znaczy Ajron, więc podniósł się z trawy, chociaż było fajnie i zdjął polo przez głowę, a potem też swoje fajne, kwieciste spodenki, nawet miał pod spodem kąpielówki. - Kto ostatni w wodzie ten frajer! -zawołał, biegnąc oczywiście, bo to kretyn, lowe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:23 pm

Czelsi pobiegła więc pewnie też. Nie chciała być frajerem, nawet jak umarła sto razy przy pierwszym kontakcie z zimną wodą, ja.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:24 pm

Jezu no to też pobiegła, co ona się będzie, xd. Będąc już w wodzie jednak stwierdziła, że to zły pomysł, bo było jej masakrycznie zimno, o czym zaraz pewnie poinformowała wszystkich.
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:24 pm

riley też pobiegła, ale wcześniej zdjęła koszulkę i cokolwiek miała na sobie, bo sprytnie miała pod spodem strój. co jak co, ale frajerem być nie chciała!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:25 pm

Jemu było wszystko jedno, ściągnął swoją koszulkę, potem spodenki i w kąpielówkach pobiegł do wody. Dżeronimooooooo. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:25 pm

-Zaraz się przyzwyczaisz!-Ajron też potrafił czasem świecić i gasnąć złotymi poradami, podszedł do niej, bo byli jeszcze całkiem płytko i złapał w pasie, ciągnąc na głębszą wodę, bo na głębszej jest fajniej,. Najwyżej okaże się, że Agnes nie umie pływać i ją utopi. Jest wodnikiem, nie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:26 pm

-Andy, jesteś frajerem!-zauważyła więc, skoro Viv się na razie nie liczy, bo pizza! Btw Mad, przyciągasz Matta?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:28 pm

Nope chyba.... Chociaz nie wiem, moze potem bo teraz mi muli wszystko... xd
Agnes umiała dobrze pływać, zawsze bardzo lubiła wodę i w ogóle. - Okej, miałeś rację. - stwierdziła, bo już robiło jej się coraz cieplej, khrrr. To pewnie przez Ajrona...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:30 pm

Puścił ją w sumie, bo sam się zaczął topić i zawołał do Riley, czy ona umie pływać w ogóle, bo on pisze o niej książkę!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:30 pm

- Sama jesteś frajerem! - Oburzył się straszliwie i zaraz znalazł się obok Chelsea, którą łapiąc za ramię pociągnął do wody bardziej, bo pewnie chciał ją utopić. Topielce są straszne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:33 pm

Mnie pamiętam jak Patrycja nauczyła robić topielca na brzuchu i na plecach też, chociaż na plecach się bałam :'c. Straszne, śmiała się w sumie, bo dzisiaj fajny dzień i w ogóleogóle, złapała się też mocno go, w okolicach ramion. - Ale przynajmniej szybko się rozbieram. I biegam! - taki lansik, bejbe.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:36 pm

- Ja nie wiem, czy to tak dobrze, że tak szybko się rozbierasz, Chels - zauważył, dmuchając jej w czolo, uśmiechając się zupełnie szeroko, chociaż wciąz było mu zajebiście zimno. To nie Karaiby. - Będziesz miała robaki w ubraniach! - Takie glizdy. Hałs raz takimi odkażał oparzenia, xd to bylo mega obleśne. - Aha, i masz glony we włosach, nie-frajerko. - Nie miała, ale co z tego<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Jezioro&namioty wlasciwe. Jezioro&namioty wlasciwe. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Jezioro&namioty wlasciwe.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 19 Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -