oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Sacré-Coeur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Florence
krulik
Florence


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:09 pm

Wziął wszystkich kandydatów, czyli tak ze czterdziestów, i robi selekcję, trzech najlepszych zostawi,xd w ogóle nie mogę z tego. Pamiętam,<3! - Nie, nie mieszkam, moi rodzice siedzą w Mediolanie, bo nie mogli zostawić interesów. Mam kota. - Tak z serii 'poznajcie moją rodzinę'. - A ty mieszkasz pewnie z bratem, co? - Bo tak sobie myślała, że pewnie jak się ma bliźniaka, to cały czas się z nim jest...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:26 pm

http://paryskierpg.mojeforum.net/temat-vt1698.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
xd
- Aha, z bratem - dobrze, że nie syjamski ten jego bliźniak. - Jakie interesy prowadzą? MAfia? xd
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:32 pm

<3435 xd
- Nie. O mamo, czemu wszyscy pytają o mafię? We Włoszech nie wszyscy są gangsterami. Rodzice siedzą w przemyśle muzycznym. I takie tam. - Tak zwane nudy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:37 pm

- Tak po prostu mi się skojarzyło, nie miałem na myśli cię obrażać - powiedział, bo zabrzmiało trochę tak, jakby miała się obrażać, wessał policzki do środka :c.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:38 pm

- E tam, nawet mi do głowy nie przyszło, by się obrażać. Myślisz, że dlugo jeszcze będzie padać? Muszę nakarmić Alfreda, chyba nie jadł od rana. - Bo ona siedziała w kościele pięć miliardów godzin pewnie. No i jeszcze na uczelni drugie tyle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:43 pm

- Alfred to ten kot? - zainterseował się. Znał imiona wszystkich zwierząt swoich znajomych. Właściwie w gronie jego znajomych było z osiem osób w czym jedna miała zwierzątko, i była to Florence, więc to żadna tam wielka umiejętność.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:48 pm

- Tak, to on. Jest strasznie gruby. - Dzięki czemu był wspaniałą poduszką i przytulanką do spania. Ogólnie to Florence dawno nie spała z nikim innymi niż jej kot, xd. - Chcesz go poznać<3?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:51 pm

- Chyba tak - to tak po chwili zastanowienia się, msuiał przeanalizować wszystkie za i przeciw i co by powiedział Sokrates. Dobra, nie - kiedyś malowałem zwierzęta za pieniądze, byliśmy z bratem na wakacjach w Polsce, xd, i nas okradli...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 10:54 pm

- Słyszałam, że w Polsce jest straszliwe złodziejstwo - westchnęła ciężko. - To świetnie, idziemy, będziemy mogli się ogrzać i w ogóle - uśmiechnęła się pogodnie i chyba poszli, zacznę!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:02 pm

Siedział na schodach Sacre i pił przez słomkę swoje czekoladowe frapuczino ze Starbucksa, przyglądając się swoim trampkom Diesela. Nic mu się nie chciało,='c.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:24 pm

Hm, może po prostu przysiadła się, nic nie mówiąc. Miała dobry humor i nie nienawidziła już Andiego, cheche, bo stwierdziła, że skoro on nie jest z Chelsea, a ona nie ma ochoty dłużej być kochanką Aarona, to nawet niespecjalnie mają się o co kłócić, więc po co ten cyrk, pytam się!!!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:34 pm

On natomiast uważał, że Agnes jest ostatnio dla wszystkich straszną suką, co go denerwowało niezmiernie, więc teraz popatrzyl się na nią chwilę nieco zdziwiony, że co ona to robi i czemu nie miota gromów oczyma, a za chwilę się od niej nieco odsunął. Na wszelki wypadek, jakby chciała na niego zrzucić fortepian.. - Cześć..?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:38 pm

- Cześć Andy. - Uśmiechnęła się miło i w ogóle och, i ach, odgarniając opadające na twarz włosy, bo trochę ją irytowały prawdę mówiąc. Żałowała, że nie wzięła gumki do włosów, ehh...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:39 pm

Andy na pewno ma jakieś gumki, może Agnes go poprosić..- Co slychać? - Spytał od niechcenia. Nie chciał zgrywac przecież niemiłego typa, bo sądził, że bycie niemiłym to jej działka. Podrapał się po policzku i odstawił pusty kubek po kawie na schody.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:41 pm

- Wszystko okayyy, tak myślę. A u ciebie? - Czuła się w sumie trochę dziwnie, bo miała wrażenie, że powinna go przeprosić za wszystko I W OGÓLE, ale chyba nie za bardzo wiedziała jak, ech Sad
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:47 pm

- W zasadzie to nie wiem, trochę się nudzę i jestem zmęczony wszystkim.. - To się nazywa depresja. Mimo wszystko się uśmiechnął, przyglądając się jej; nie mógł się na nią zbyt długo gniewać, to przecież wciąz była jego mała Agnes, która zawsze zjadała babki z piasku, kiedy bawili się w piaskownicy... - Ale jakoś żyję. Zresztą jak widać!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:51 pm

- Hej, Andy, przepraszam cię za wszystko, naprawdę. Byłam idiotką, pewnie wciąż jestem i nie mam ci za złe jeżeli wciąż mnie nienawidzisz, ale hm, byłam ci winna przeprosiny, po prostu. - Zaczęła bawić się rękawem swojej bluzy czy coś, zawsze tak robiła jak była zakłopotana Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:56 pm

Zdziwił się, bo nie spodziewał się, że Agnes, pomimo swojej dumy, będzie go w ogóle jeszcze przepraszać. Zamrugal dwa razy, przyglądając się jej, może to był jakiś żart, pomyliły jej się dni i myślała, że dziś jest prima aprilis. - Hm, ale Agnes, to nie ja cię nienawidzę, nienawidziłem, czy coś, tylko ty mnie, przynajmniej ja odnosiłem takie wrażenie. - Sory, on staral się być miły, nawet jeśli nie mieli być przyjaciołmi, to ona go odrzucała! Przygryzł dolną wargą. - Ale to miłe, bardzo miłe, że przepraszasz.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 3:57 pm

- Hm, nienawidziłam cię przez jakieś pół minuty, potem byłam tylko zła, ale wciąż cię, hm, kocham Andy. - Uśmiechnęła się nawetttttt i ja zw bo obiad.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:05 pm

- No o tym to wiem przecież.. - Przewrócił oczyma, wcale nie się, jak napisalam najpierw, śmiejąc się. Stuknął swoim trampkiem o butka Agnes i uśmiechnął się do niej. - Swoją drogą słyszałem, że wam się nie układa z Aaronem. Już się nie spotykacie? - Jemu by to wcale nie przeszkadzało, bo cały czas byl ich stosunkami nieco skrępowany.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:21 pm

- Raczej nie, ale jakoś nie jest mi z tym źle. A jak tam z Chelsea? - Wolała się upewnić, w końcu różnie to bywa co nie. Aha, no i cały czas się uśmiechała, no bo czemu by nie, w końcu ma miły uśmiech.. Ale dziwne zęby, okej nieważne, xd.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:25 pm

Wzruszyl ramionami, sam nie wiedział, jak się mają jego stosunki z Chelsea, czy są przyjaciółmi, zwykłymi znajomymi, czy kimś jeszcze innym. Why do you have to go and make things so complicated?./'./' xd - Nie wiem, chyba w porządku. To znaczy ja w ogóle nie jestem pewien o co chodzi z nami wszystkimi.- Biedny!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:29 pm

- Aha. - Odpowiedziała tylko, bo hm, ona zrozumiała to jako wiadomość w stylu 'jesteśmy razem i to dzięki temu, że się odczepiłaś', ale mimo to uśmiechnęła się, coby nie było, że znowu jest niewiadomo jaka. - Ja w sumie też już nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, serio.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:33 pm

- Bo to wszystko jest trochę głupie. - Delikatnie mówiąc głupie, Andy był grzeczny i ograniczał brzydkie słowa.. - A jak ci się mieszka z rodzicami? Dużo lepiej niż ze mna? - Spytał. Ogólnie to było mu przykro strasznie, że musi sobie sam gotować. Ech, ci niesamodzielni nastolatkowie..
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 EmptyNie Mar 29, 2009 4:40 pm

-Oni traktują dom jak hotel, więc właściwie mieszkam sama. Tylko czasami wpadają te wszystkie sprzątaczki czy ktoś, nawet nie wiem, bo nie mówią po francusku. Ehh. - Westchnęła ciężko, co miało mniej więcej oznaczać, że wolała mieszkać z Endim, no ale. - A tobie jak się mieszka beze mnie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Sacré-Coeur - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down

Sacré-Coeur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 5 z 6 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Popularne. -