oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Sacré-Coeur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptySob Mar 07, 2009 11:29 am

Sacré-Coeur Sacre%20coeur%20ext
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 7:09 pm

Siedział na schodach z papierosem i przyglądał się turystom, którzy wyglądali głupio, zachwycając się Sacre, jakby to było jakieś nie wiadomo co. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 7:53 pm

Schodząc ze schodów nie zauważył Andiego i trochę przydeptał mu rękę, ale zaraz przeprosił. Znają się?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 7:57 pm

Wszyscy się przecież znają, nie pamiętasz? Przecież bawimy się w lyonrpg. Złapał się za tą rękę, drugą ręką, oczywiście, i spojrzał z wyrzutem na Aarona. - Jezu, ty uważaj jak chodzisz, co? Chcesz, żebym skończył bez ręki?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 7:59 pm

Nie chodziło mi tam o to, że wszyscy mają się znać ogólnie, tylko żeby wszyscy się poznali prędzej czy później! Chcę już lato, bo chcę się wozić w lustrzankach.
- Nie zastanawiałem się nigdy nad twoją ręką, Andy - ach ten Endi, a-a-ach ten Endi, wszyscy go tu znają, coś tam coś tam i unikają, oglądałaś to xd? - Sorry, stary - powiedział też, jakże po męsku, siadając obok i klepiąc go w łopatki. W łopatę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:03 pm

Nie oglądałam, sory.. xd On go klepną w taczkę < joke > - Nie myśl, że ci tak łatwo wybaczę, nie zdziwię się, jeśli palce mi zzielenieją. Słyszałem, że jedziemy na namioty. - Może nie powinien był słyszeć, może jego tam nie chcieli.. Zgasił papierosa o schodek i wyrzucił gdzieś za siebie. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:09 pm

Okej, to słuchaj tekstów:
https://www.youtube.com/watch?v=ozxhCZPXqtY
https://www.youtube.com/watch?v=IOAe6265laE
https://www.youtube.com/watch?v=GLwQc_nzOpo
IMO intro z pierwszej najlepsze. Obejrze wszystkie odcinki chyba, bo ostatnio nie ma w ogole nowych serialow amerykanskich, w sensie odcinkow. Obejrzyj te intra <3 Dlatego nie mogę z jego imienia, zawsze z Lulą śpiewałyśmy w szkole Ach ten Endi i w ogóle <3

- No, jedziemy. To znaczy nie wiem kiedy jeszcze - i Andy nigdy się nie dowie. Okej, żartuję, Aaron akurat Andiego lubił, tzn. Aaron w sumie lubił wszystkich, no, oprócz paru dziewczyn, bo Aaron nie lubił puszczalskich i niemiłych osobniczek, facetów lubił, solidarność, pis, po czy te sprawy. - I nie na namioty, tylko do namiotoów...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:16 pm

<3 haha, nie mogę ogólnie z tych nowszych bajek dla dzieci..... Gotowe nowe będą już chyba teraz! - Oj tam, cicho. A dokąd? Trzeba wziąć swoje, nie wiem, namioty? Bo my z Agnes nie mamy chyba żadnego. - Będą musieli wtedy spać w jakimś wypożyczonym i obleśnym, nie to co namioty z Harego. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:18 pm

To nie jest nowa bajka, ja to oglądałam w Patry w czwartej klasie jak byłam.
- Nie wiem, Andy. Nie jestem jakąś organizatorką wesel. - Wyszczerzył się szeroko, bo to taki wyjebiście dobry żart z jego strony przecież. Poklepał go po kolanie, mówiąc: - Znając entuzjazm innych to pewnie w końcu pojadę sam, no ale!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:24 pm

No to nowa prawie xd, ja oglądałam tylko te Skubidu i resztę.. I Świat według Ludwiczka<3 Andiemu przypomniała się jego ulubiona gra komputerowa czyli Wedding Dash i w zasadzie to stwierdził, że Aaron trochę przypomina tamtą dziewczynę co była organizatorką, ale nie wypowiadał się na ten temat, przecież nie będzie się mu zwierzał ze swojej słabości do gier dla małych dziewczynek. - Sądzę, że nawet sam byś się tam świetnie bawił. - Przewrócił oczyma i się uśmiechnął, pociągając nosem. Podrapał się po podbródku, na którym notabene miał strupa, bo wyjebał się na szafkę nocną. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:27 pm

LUDWICZEK. <3 Jak on kiedyś ukradł cukierka xd
- Co ci się stało? W podbródek? Ktoś cię pogryzł huhuhu? - zapytał też, i draka - o rany, wszyscy krzyczą: ach ten Andy!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:29 pm

Ludwiczek to była moja najulubieńsza bajka razem z Madlen i Atomówkami!! - Przewróciłem się, było ciemno i takie tam. Chcesz pocalować, żeby nie bolało? - Przestraszył się trochę w zasadzie i odsunął od Aarona. Na wszelki wypadek. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:37 pm

Madlen <3 Ale atomówki nie, ta małpa była fuj xd.
- Nie, geju. Gdzie wszyscy? Pusto dziś na mieście - zauważył, ciężko wzdychając. Przykra sprawa. Przyglądał się swoim dłoniom, ładne ma Boyd dłonie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:40 pm

Nelson wracał chyba od jakiegoś kumpla, czy coś takiego no i właśnie przechodził tędy, kiedy zauważył Aarona i Andy'ego. - Siemano - przywitał się.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:42 pm

MOJOJOJO! xd Były fajne, mój ulubiony odcinek był jak śpiewały 'tak tak tak to nie żart, to nie żart, świat jest miłości wart'<3 Post mi się skasował przez Nelsona:/ Boyd ma wszystko ładne. - Pewnie pozamieniali się wszyscy w zombie. Jak w wysypie żywych trupów.. - Pewnie Aaron nie widział, bo to tylko my z Andim takie filmy oglądamy. - Cześć, Nelson. Obrbiamy ci właśnie tyłek, wiesz....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:43 pm

-Nelsonie - przywital go, jak w jakims Zone Romantica, no bo sorry, ale wczoraj Nelson pieprzyl sie z dziewczyna, ktorej Aaron nienawidzi, nie cierpi, nie lubi, nie przepada, wiec co, huh, moze jeszcze ma calowac go po rekach. Wyprostowal sie, wzdychajac.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:47 pm

Usiadł chyba, jeśli oni siedzieli i oparł łokcie na schodku za sobą. - Co słychać? Gdzie wczoraj zniknęliście? - bo on nawet nie zauważył.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:48 pm

-E, tu i tam - powiedzial od niechcenia, odwracajac sie do Andiego - co u twojej siostry? Dawno jej nie widzialem.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:50 pm

- Nigdzie nie zniknąłem, po prostu nikt nie pamiętał,żeby mnie zaprosić.. I tak dalej - powiedział, przewracając oczyma. - Naomi była u mnie dzisiaj. Drapałem ją po pleckach,xd - Może nie powinien był się chwalić. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:53 pm

- Naomi wczoraj miała wysłać po mnie Maxa na lotnisko, ale się nie wiadomo gdzie szlajała - spojrzał na Aarona - i musiałem jechać taksówką z tymi wszystkimi rzeczami, ja pierdole. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:55 pm

- Po co jezdzic taksowkami jak mozna uprawiac seks -zauwazyl, pijac ciagle do tego samego, no bo sorry, jakas lojalnosc chyba powinna byc, wielkie dzieki Nelson i tak dalej, pewnie jeszcze teraz bedzie musial sie meczyc z Emilie czy jak jej tam bylo pod tymi namiotami - Andy, bardzo mi przykro z tego powodu, wiesz... nastepnym razem przyjde pod twoj balkon, okej? - powiedzial, cieszac sie, noboco.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:57 pm

- Ale mam cię przeprosić, za to, że spałem z dziewczyną, którą rozdziewiczyłeś, czy co? - bo nie rozumiał, conie. Poza tym Ems była jego koleżanką też, jak wszyscy zresztą, nie było osoby, której Nelson by nie lubił - Aha, Andy nie wiem, to w sumie oni mieli zapraszać, znaczy Ems i Matt. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 8:59 pm

Oczywiscie postaci Samer czytaja w myslach jak zawsze xd <3
Wzruszyl ramionami, bo on nie mial zamiaru rozmawiac na tak niegodne tematy i wstal, zeby wygrzebac papierosy, poczestowal ich tez,.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 9:00 pm

- Nie mam balkonu - stwierdził po chwili zastanowienia i pokręcił głową. Było mu smutno, nie chciał, żeby oni się kłócili.. :c  I wziął papierosa, chociaż miał swoje. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur EmptyNie Mar 08, 2009 9:00 pm

Domyślił się...wziął papierosa więc i palił teraz. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Sacré-Coeur Vide
PisanieTemat: Re: Sacré-Coeur Sacré-Coeur Empty

Powrót do góry Go down

Sacré-Coeur

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 6 Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Popularne. -