oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Aaron & Christopher!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Florence
krulik
Florence


Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:52 pm

Sto lat szukałam tego mieszkania.. Więc przyszli pewnie z winqiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:56 pm

no przyszli, wpuscil ja do srodka zastanawiajac sie czy Christopher jest w domku no ale coz, pewnie nawet gdyby byl to by go nie bylo , w sensie wiesz... w kazdym razie zaprosil ja do salonu i generalnie pili wino teraz < /3
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:59 pm

Florence nawet ściągnęła sweterek, czy tam bluzę, bo chyba miala bluzę, bo u Aarona bylo cieplutko i fajnie, może nawet trochę za ciepło.. Ale nie będzie go za to przecież zjeżdżać, nie w jej stylu jest zjeżdżanie innych:/ - Ale niedobre - stwierdziła, uśmiechając się jednokącikowo. Nie zmieniało to jednak faktu, że wciąż piła.. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:04 pm

my alcoholic friends:). - Noo, nie lubie wytrawnego... jak my wybieralismy, Florence- zasmial sie pedalsko troche bo w sumie to nie wiem co, po prostu... moze odezwaly sie w nim geny jakiegos kogos... ja pierdole kocham moje posty dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:08 pm

Tak, ja też je kocham.. Jutro piszemy mądre, co?xd Jutro wcale się nie uczę, nie robię nic mądrego i w ogóle, dopiero od czwartku zaczynam Cool - No właśnie nie wiem! - Tak to jest, jak kupuje się wino w biedronce, gdziewszystkie wina wyglądają tak samo. - Ale, uch, trudno, wypije się wszystko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:13 pm

-Bede trzymal za nas kciuki wiec nie smiej sie jak cos! Jedz ze mna na wakacje - zaproponowal, beda siedziec w jakims domku na Florydzie i nie rozmawiac, fajnie!
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:21 pm

- Spoko, w porządku - powiedziała, chociaż nie była pewna, czy chciałaby ewentualnie jechać z Aaronem na wakacje, trochę ją przerażał.. xd Uśmiechnęła się mimo to, bo była ogólnie takim uśmiechającym się wiecznie dzieckiem. - Dokąd chcesz jechać?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:25 pm

Powiedzial ze jeszcze nie wie i zasł.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:26 pm

A ona poszła do swojego kota..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Aaron & Christopher! - Page 9 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down

Aaron & Christopher!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 9 z 9 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Archiwum -