oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Aaron & Christopher!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:46 am

no mnie tez by rozbawil 8o| xd.
-to idziemy spac do mnie - wlasnie! dobra, jebac, nie myli sie, zycie, xd i tak pewnie pachnieli ladniej bez tygodniowego mycia niz na przyklad anne po kapieli. sorry, ale nie moge z niej. w kazdym razie zdjal przez glowe swoja koszulke teraz! - naomi, dlaczego nie lubisz agnes?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:48 am

naomi wiec ruszyla do niego do pokoju, on pewnie tez, bo christopher spal jak przypuszczam, to nie chciala krzyczec. no, w kazdym razie przemowila!
- nie wiem, aaron - bo nawet ona sama sobie nie wierzyla, ze chodzi o chels i jej sprawy. w sumie byla sklonna przyznac ze byla chyba nawet troche zazdrosna, ale nie publicznie oczywiscie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:50 am

- to glupie. nie lubie jak sie klocicie wszyscy, wiesz? rani mnie to - mowil calkiem powaznie. pewnie plakal przez to w poduszke. nie no, po prostu bylo mu troche przykro, wolalby zeby oni wszyscy sie lubili. one!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:52 am

jasne, mialby naomi do rozmow a agnes do seksu, dobrze to rozkminil jednak,xd.
- my sie nawet nie klocimy, aaron, po prostu udajemy, ze siebie nie widzimy czy cos w tym rodzaju - wzruszyla ramionami i probowala rozpiac sukienke, ale nie wyszlo - pomozesz mi? z sukienka w sensie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:54 am

- jasne, widzialem, naomi - westchnal, bo bylo mu przykro jak juz wspominalam i zaraz podszedl do niej rozpinajac jej sukienke za chwile. przycial jej skore, ała, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 2:57 am

- ala - pisnela teraz odrobine za glosno moze, no ale sory - moglbys to robic delikatniej, aaron! - mruknela w jego strone obracajac teraz glowe przez ramie, zeby na niego spojrzec.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:01 am

- delikatny jestem w lozku, naomi! znaczy nie tylko delikatny, zalezy. moze sie kiedys przekonasz. znaczy jak bedziesz chciala - pomachal do niej brwiami, lovely i te sprawy, i odwrocil jej glowe, xd, zeby rozpiac juz serio. tym razem jej nie przycial.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:05 am

odwrocila teraz glowe i westchnela glosno, bo w sumie wrocili do tego tematu ktory starala sie omijac, conie.
- nie chce byc kolejna agnes, aaron - powiedziala zgodnie z prawda, bo nawet jesli nie lubila agnes, to i tak jej troche wspolczula, ze aaron najpierw ja pieprzy, a potem proponuje to samo innym.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:10 am

- nie musisz. mozesz byc kolejna yy cassandra na przyklad - wow, przypomnialam sobie z kim on spal w koncu. usiadl na lozku, zdjal juz spodnie, mial czarne boksery.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:11 am

- to nie ma znaczenia nawet czy to agnes czy ktos inny. wiesz o czym mowie - przewrocila nawet oczami, bo aaron byl gorszy niz w sumie sie spodziewala. poszla teraz do lazienki i umyla rece chociaz, ale zaraz wrocila, bo ile to niby ma zajmowac czasu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:15 am

dobra, jezu, myli sie juz... - o czym mowisz? sama sobie uzywasz, z tego co mowilas. nie wnikam ile i z kim, ja w ciagu ostatniego miesiaca zaliczylem tylko dwie dziewczyny. nie rob z siebie takiej cnotki, naomi, a ze mnie jakiegos, cholera, nie wiem, don pedro, bo to naprawde przestaje mnie juz bawic - no =/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:18 am

- wlasnie nie jezu, po prostu znudzilo mi sie takie pierdolenie ze wszystkimi i wszedzie, nie robie z siebie cnotki, po prostu doszlam do wniosku ze nie bedzie mi przeszkadzalo pieprzenie sie z MOIM facetem i to moze byc calkiem w porzadku nawet - wzruszyla ramionami, ale sie nie irytowala tak jak on. jak w tym toy story...co mu jest...brak lasera...to jemu brak seksu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:20 am

- to moge byc twoim facetem jak chcesz - widzialas erotic toy story? xd ojejku. wszedl pod koldre, haha, czujac sie jakos tak.. hm. niefajnie sie czul! zle go podsumowala.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:25 am

- slucham? - zapytala, bo ona juz w sumie nie wiedziala kiedy ma brac go na serio, a kiedy nie, bo mial takie troche dwie twarze i jedna lubila druga mniej. podeszla teraz do lozka i wsunela sie pod koldre, zastanawiajac sie czy spala pod nia agnes,xd. ona jest chora.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:27 am

- nie, nic - zgasila go troche, hehe, przysunal sie do niej i pocalowal w kark, aaron needs love, too.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:29 am

westchnela glosno ci to tez sie dogaduja jak ja pierdole,xd no w kazdym razie nie wiem naomi moze odwrocila teraz glowe w strone aarona, jak sie okazalo byl calkiem blisko, co jej nie przeszkadzalo ani nic wiec pocalowala go nie wiem moze gdzies w policzek, ale potem tez w gorna warge, bo tak.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:34 am

polozyl dlon na jej talii, glaskajac troche i usmiechnal sie milo, nie majac zamiaru jej na arzie calowac, skoro powiedziala, ze go nie lubi. znaczy okej, nie powiedziala tego, ale to tylko aaron. usmiechal sie w kazdym razie ciagle, mial mily usmiech, bojd. <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:36 am

w sumie przypomnialo jej sie ze jutro bedzie sie uczyc historii, ale nie myslala teraz o tym, tylko polozyla dlon na szyi aarona tak z boku bo oni chyba na boczkach lezeli i przysunela sie zeby go pocalowac bo to jest tajm na calowanie wiec moje postaci caluja!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:39 am

okej, tez sie zdziwil, bo to tajm na zdziwienie wiec moje postaci sie dziwia! xd. w kazdym razie hej, to wciaz aaron, dlatego tez zaraz calowal on ja tez, moze nawet nieco bardzo! namietnie, jej?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:42 am

w sumie jej sie nawet spodobalo, ale seksu nie bedzie, bo ja zaraz jednak ide spac, choc nie wiem jak wstane do szkoly, pewnie byloby mi latwiej gdybym wcale nie poszla spac. o ktorej idziesz?xd no, ale teraz odwzajemniala tez pocalunek, no bo czemu nie, nawet przesunela stopa po jego lydce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:44 am

no mi to obojetne conie. chyba ze tata sie obudzi, haha. skoro tak, bo wiesz - aaron nie chcial wyjsc na gwalciciela - to przysunal sie blizej, przyciagajac jej kolano na swoje udo i masujac tak troche teraz jej biodro. byl dzisiaj na masazu i podrywal masazystke i troche go uczyla, to wiesz, musial wykorzystac swoje medzik fingerz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:48 am

no dobra, to nie ide spac, w sumie mama sie zdziwi jak na przyklad ty pojdziesz, a ja od piatej bede sie krecic po domu, bo ja sie do wstawania jakies nigdy nie wyrywam, ale spoko, przezyjemy jakos to kupie sobie po drodze w maczku kawe,xd. okej, koniec pierdolenia. naomi stwierdzila, ze ale aaron ma medzik fingerz, to znaczy musiala niesmialo przyznac, przed soba poki co, ze jej sie podobalo to ten nie wiem, moze teraz przesunela reke na jego tylek, bo gdzies czytalysmy, ze faceci lubia jak ich sie maca po tylku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 3:49 am

nie, ja ide spac bo jutro musze wstac kolo 10 bo mam od jedenastej pralnie! to dobijamy naomi do dwustu postow, co? xd aron zastanawial sie czy w sumie naomi czasem czegos cichcem nie przycpala i coz, trudno, najwyzej jednak posadza go o ten gwalt w koncu, ale to nic, przekrecil sie w taki oto sposob, ze teraz byl nad nia & calowal ja po cycach, a raczej nad, bo byla w staniku pewnie. cyce <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 4:03 am

i co ja mam tylko cztery godziny spania,xd jezu, to mnie przeraza powaznie, ja sie nie podniose z poduszki, napisze mamie kartke, ze umarlam,xd no byla w staniku, bo nie bedzie spala w sukience przeciez i w sumie drapala go teraz lekko po plecach bo nie miala nic innego do roboty jak ja przygniotl troche.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2009 4:04 am

ej i nie wiem poszli spac bo mama lol drze sie jak glupia jakas,xd no to poszli spac!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Aaron & Christopher! - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Aaron & Christopher! Aaron & Christopher! - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down

Aaron & Christopher!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 8 z 9 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Archiwum -