oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc Montsouris

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptySro Mar 25, 2009 7:24 pm

Że wyglądał na kogoś z Rosji to wcale nie komplement, pewnie by się obraził, gdyby mu tak powiedziała! - A ja nie! To znaczy prawie, bo Rosja nie jest aż tak daleko.. - Hehe jasne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptySro Mar 25, 2009 7:26 pm

- Co miałeś z geografii? - Zapytała, trochę się chichrając. W końcu każdy wiedział, że między Rosją a Francją jest jakieś milion kilometrów, więc co on jej tutaj wmawia, no sorka :/
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptySro Mar 25, 2009 7:30 pm

- Och, nie pamiętam - mruknął wymijająco. Może nie uczyli się w Rosji geografii, albo mieli jakiś świat według Rosjan.. - I przecież wiem, że Rosja jest daleko, o mamo, nie myśl sobie, że jestem jakimś idiotą,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptySro Mar 25, 2009 7:34 pm

- Już się wystraszyłam, w końcu wiesz, różni ludzie chodzą po tej ziemi. - Przewróciła oczyma i zaśmiała się, prostując teraz nogi i krzyżując je w łydkach, junoł.
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptySro Mar 25, 2009 7:40 pm

Musiał iść, bo trzeba napisać reportaż:/
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:02 pm

Tu jest całkiem milutko, więc przyszli z Andym i rozłożyli się na trawce, bo chyba nikt nie wziął żadnego kocyka i w ogóle, to trochę smutne...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:05 pm

No nikt nie wziął, chyba że ukradli po drodze jakiejś staruszce, co też było możliwe, bo Andy pewnie miał jakieś kleptomańskie zapędy, jak Orson. Ściągnął swoją koszulkę, mówiąc Agy coś o tym, że jak chce, to może się ona na tej koszulce położyć. Pewnie była wielka jak namiot,xd. - Pamiętasz, jak byliśmy mali, to zawsze się opalaliśmy latem. Tam koło domu twoich rodziców na wsi! - Tylko że wtedy pewnie opalali się nago Cool
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:08 pm

- No pamiętam! Jezu, ale było fajnie. - Stwierdziła, bo serio brakowało jej tych totalnie dziecinnych lat, kiedy największym problemem było to, że rodzice nie chcieli kupić jej nowej lalki czy coś. Zaraz również zdjęła bluzkę, pod spodem miała nawet strój kąpielowy, bo wybierała się na basen Cool To tak dodałam, żeby nie było, że jest jakąś Darią, która na codzień nosi majtki od stroju hehs.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:10 pm

I wciąż nosi te same majtki od stroju?xd - Nooo, było fajnie, ale zawsze topiłaś moje samochodziki w jeziorze. Byłaś straszliwie nieznośna. - Nie żeby miał do niej przez to jakieś wyrzuty, wręcz przeciwnie. Zaśmiał się nawet, zerkajac na niebo, a potem na Agnes, żeby chwilę na nią popatrzeć, ale nie był zboczony jakiś.... Okej, może był,xd. - Chciałbym mieć pięć lat.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:17 pm

Nie przyglądam się jej majtkom, tylko raz zauważyłyśmy z dziewczynami tak, xd.
- Ja też. Hej, a myślisz czasem jak to będzie za 10, 20 lat? Czy będziemy się dalej przyjaźnili na przykład? - Westchnęła ciężko, boże ja zawsze o tym myślę i mi smutno wtedy xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:22 pm

- Jasne, że myślę. Ale nigdy nie mogę wymyslić nic mądrego, bo wiesz, w zasadzie nawet jutro mogę wpaść pod samochów, ty możesz zostać zamordowana za miesiąc... - I w ogóle to in five years time I might not know you.. Przesłonil dłonią oczy, bo trochę za mocno świeciło mu słonko.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:26 pm

- Też racja. - Pokiwała głową, no bo co, i napiła się wody, którą kupili gdzieś tam po drodze i teraz zsunęła ze stópek swoje baletki, bo trochę jej przeszkadzały, pewnie jak ja nie lubiła takich bucikuw.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:30 pm

Westchnął tak ten, podsumowująco, i przymknął oczy, ale nie spał, bo zaraz je otworzył i przewrócił się na boczek, w stronę Agnes. - Ładna pogoda! - Stwierdził, bo ogólnie nie ma to jak mądre komentarze na temat pogody, słońca i całej reszty.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:33 pm

- No! Wiesz co, ja się będę zaraz zbierać, bo miałam iść na basen i w ogóle. - A ja umyć włosy i zrobić babeczki... xd Ubrała się więc nawet i hehs, siedziała teraz na trawce, popijając jeszcze wodę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:35 pm

- No w porządku, pójdę chyba posprzątać w takim razie.. - Westchnął i włożył koszulkę, chociaż niechętnie, bo lubił szpanować klatą:/
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:38 pm

Podeszła do Andiego jeszcze, cmoknęła go elegansio w policzek i poszła! Pa Z...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:38 pm

Pa.. Poszedł też.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc Montsouris - Page 8 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down

Parc Montsouris

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 8 z 8 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -