oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc Montsouris

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:35 pm

Boze, co ona sie bedzie w takim razie, pocalowala go, bardzo namietnie i w ogole, jednoczesnie wsuwajac dlon pod jego koszulke i masujac jego.. spocone.. plecy.... .. . .. .. . .. ... .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:37 pm

A to ci zwrot akcji. Pomyslal, ze nawet jezeli niezbyt dobrze wychodzi jej rozmowa, to chociaz ma fajne cycki. Dlatego tez miedzy innymi przyciagnal ja blizej, pewnie za skarpetki..., ale przyciagnal i tak, calujac tez.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:44 pm

Odsunela sie teraz troche i usmiechnela nawet, bo byla zadowolona. - Hej, wiesz co? Zastanawiam sie, jakby to bylo gdybym rzeczywiscie wziela slub z Andym. - westchnela...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:46 pm

-Byloby fajnie!-zauwazyl, glaskajac ja po wlosach, chociaz nie, moze nie glaskal, odgarnial jej wlosy z twarzy, bo nie lubil, jak nie wiem kto, chyba Rihanna moj-Wezcie slub, Agnes, naprawde, Elvis jeszcze nie wyjechal z miasta.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:55 pm

- Hm, niby by to wszystko rozwiazalo i w ogole, ale wiesz, to jednak troche dziwne. Prawie tak, jakbym wziela slub z toba.. - westchnela ciezko, znowu z reszta. Nie moglaby sie pieprzyc z Andym jak tak teraz myslala,xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 8:59 pm

-niby czemu dziwne? i tak sie zachowujecie jak malzenstwo-poza tym chociazby, ze aaron teraz wciaz calowal jej mila i dluga szyje, tak troche z boku, od czasu do czasu przygryzajac, bo to cullen.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:02 pm

- Ale nie moglabym sie z nim kochac, to troche jakbym pieprzyla sie z wlasnym bratem. - Pokrecila glowa z takim troche obrzydzeniem. Nie mogla z nim wziac slubu, bo co to za malzenstwo bez seksu:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:03 pm

-przyzwyczailabys sie-i wszystkie problemy rozwiazane, nie?-idziemy stad?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:10 pm

- No mozemy w zasadzie, tylko gdzie? - zapytala, bo w zasadzie wolala wiedziec, niz mialby ja porwac czy cos ; P
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:10 pm

-na przyklad do ciebie! andy w domu?-z tego co wiem, to chyba w naturze, czy gdzies... zmierzwil sobie wlosy.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:14 pm

- Hm, chyba nie. A nawet jesli to raczej nie bedzie nam przeszkadzal. - stwierdzila. - To co, idziemy kolego? - zasmiala sie, bo cos dawno sie nie smiala:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptyNie Mar 22, 2009 9:16 pm

-idziemy-zacznij a ja przygotuje sie psychicznie do pisania madrzejszych postow.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:30 pm

Ines siedziala sobie na trawce i opalala swoje chude nozki, jednoczesnie przegladajac cosmo&pijac mrozona kawe.
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:35 pm

Anton wracał chyba z jakiś wykładów, a jako że pogoda była zupełnie ładna, to zajrzał jeszcze do parku, gdzie chciał kupić sobie jakąś watę cukrową, bo czuł straszliwy niedobór cukru, jednak nigdy nie ma sprzedawców z kolorowymi wózkami wtedy, kiedy sa potrzebni. Usiadł więc na trawie, akurat obok Ines, wyciągając paczkę papierosów. Pewnie ruskich, Pierre zawsze palił ruskie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:38 pm

- Umhm, głupio mi pytać i w ogóle, ale poczęstowałbyś mnie papierosem? Obiecuję, że oddam! - Uśmiechnęła się nawet miło. Zwykle nie pytała obcych o fajki, ale tym razem nie wzięła z domu drugiej paczki, a pierwszą wykończyła rano, ehh!
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:43 pm

- Huhm? - Okej, trochę się zdziwił, że jakaś dziewucha chce od niego papierosa. I co więcej, chce mu potem oddać, zastanawiał się w jaki sposób, ale uznał,że może lepiej nie wnikać. Uśmiechnał się, bo musiał przestać być opryskliwy dla wszystkich mieszkańców miasta i wyciągnął w jej stronę paczkę. - Częstuj się. I nie musisz mi oddawać, mam papierosów jak psów. - Jasne..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:46 pm

- Dziękuję. - Powiedziała i zaraz zapaliła owego papierosa. - Ale i tak ci oddam, chodzi bardziej o sam fakt przecież. - Dodała jeszcze, w końcu wiadomo, będzie miała okazję spotkać go jeszcze raz, bo był naprawdę przystojny&wydał się jej fajny:P
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:51 pm

- Wystawić ci może fakturę, albo jakiś paragon, co? Żebyś nie zapomniała.. - Uśmiechnął się znów, ogólnie lubił się uśmiechać, chyba wyciągnął zapalniczkę i zapalil sobie papierosa, bo wcześniej siedział z niezapalonym, ale siara, i przysunął się do niej trochę, by podać jej dłoń. - Jestem Anton!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 6:53 pm

- Ines. - uśmiechnęła się i odwzajemniła uścisk dłoni, czy jakie tam bajery. - Na pewno jest tylko jeden Anton w całym Paryżu, więc bez problemu cię odnajdę. - Zaśmiała się i zaciągnęła, ale nie na odwrót, bo wtedy nie jest fajnie, serio..
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:02 pm

- Masz jakieś znajomości z, hm, francuską mafią? - Spytał, nie wiedząc, czy powinien się bać, ale uznał, że chyba nie, więc odchylił głowę do tyłu, by popatrzeć trochę na prawie bezchmurne niebo. Robił za to chmurki z dymu papierosowego, pewnie serduszka..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:06 pm

zwierzatka jak z balonikow pewnie.
- Z wloska. - odpowiedziala, zachichrala :h: i zaciagnela sie kolejny raz. Moze nawet wypila swoja kawusie do konca i rzucila kubek gdzies za siebie, ale w nikogo nie trafila, spoko luzik.
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:10 pm

- Włoska mafia wysadziła mojego dziadka w powietrze, to wiesz, średnio za nią przepadam - powiedział, uśmiechając się nieznacznie, opierając dłonie za sobą, tak wiesz jak. Ogólnie w jego rodzinie były same interesujące zgony, przecież jego wujek, papa Wasilij, został zamordowany przez Morfeusza..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:12 pm

- Nie dziwie sie. - Stwierdzila i wzruszyla ramionami, xd, bo co ja obchodzil dziadek jakiegos kolesia, ktorego widzi pierwszy raz na oczy? No wlasnie... Ale nie chciala byc niemila, wiec ee no.
Powrót do góry Go down
Anton
krulik
Anton


Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:16 pm

- Jesteś z Paryża? - Spytał, mrużąc oczy. Ogólnie to fascynowało go to, że ponad połowa ludzi, którą poznał w Paryżu to obcokrajowcy. Pewnie sama ruska mafia, ale okej..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 EmptySro Mar 25, 2009 7:20 pm

- Tak, a ty? - Zapytala, no bo co. Wygladal jej bardziej na kogos z Rosji, ale roznie bywa co nie, nie nalezy ulegac pozorom!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc Montsouris - Page 7 Vide
PisanieTemat: Re: Parc Montsouris Parc Montsouris - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down

Parc Montsouris

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 7 z 8 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -