oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:27 am

Suki!!

ej zjadło mi posta, to już sie nie bawie ;///


Ostatnio zmieniony przez Ralph dnia Nie Mar 08, 2009 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:27 am

- Czesc, czesc, wiem ze teskniliscie. - usmiechnal sie lobuzersko, oblukal troche Sookie, ale to wszystko, nie rzucil sie na nia ani nic. I tak, balam sie Tju! : D
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:27 am

Już uzupełniłam hej
- Miło mi - się przedstawiła i wzięła mu tą butelkę, żeby sobie czasm krzywdy nie zrobił. A tak naprawdę to chciała się napić, sprytne co nie? Więc się napiła i mu oddała i teraz mógł sobie robić z nią co chce. I sobie paliła papierosa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:28 am

NO!, ZAŁAPAŁAŚ!
!
!
!


































Aaron powrócił do swojej dyskoteki w głowie, to tak z pozdrowieniami dla Tju, która lubi słowo dyskoteka;p i znowu coś tupał i się woził po wsi.
-Goraca noc, nie? - noo, zajebiscie - Jedziemy gdzieś pod namiot, na długi łikeeend? - bo to maj <3, na pewno we Francji mają długi łikend niedługo.


Ostatnio zmieniony przez Aaron dnia Nie Mar 08, 2009 1:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:29 am

ej czemu sie mnie balas?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:29 am

- Ej, macie jakieś jaranie, czy coś? - czy coś w szczególności. Podrapała się po nosie, ładnym, ona mi się w ogóle podoba, zakochałam się.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:31 am

- Ja mam ! Ale w domu- chciała jej narobić nadziei ale w sumie w każdej chwili mogła zadzwonić po swoich ziomków z dzielni i załatwić pojare, bo suki miała znajomości na mieście.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:32 am

Ralph patrzył na nich wszystkich po kolei i trochę zamulił. Chyba za dużo zielska, alkoholu i pigułek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:32 am

bo Sandra powiedziala, ze mnie pobijesz, jak bede ci sie sprzeciwiac ;c

okej wcale nie!! xd

















- Ralph ma. - stwierdzil i sie zasmial, po czym upil lyk winaaaaaaaa (i ucielo mi posta, pozdro), pewnie jakiegos drogiego i w ogole, bo kochamy wszystko co drogie.


Ostatnio zmieniony przez Matthieu dnia Nie Mar 08, 2009 1:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:33 am

- Daj mi - może mu nawet zapłacić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:33 am

Kocham Ralpha.
-To chodzmy do Suki - albo suki,xd,zaproponował, nadal kojarzy mi się z naszą Su i nie mogę tego powstrzymać, to silniejsze ode mnie, więc koniec już posta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:35 am

- Jestem za. - przytaknął. - Z chęcią dowiem się czegoś więcej o naszej nowej koleżance. - do której do teraz uśmiechnął się miło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:36 am

-Co Ralph? - zapytał, patrząc nieobecnym spojrzeniem na Matthew, po czym zerknął na Aarona - Znowu ty? Zaraz ci wpierdolę xd.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:37 am

- Ale że do mnie? Ano dobrze, tylko mieszkam z babciom - w sumie to jej to zwisa, bo babcia i tak głucha i niewidoma i się ślini.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:37 am

- Ralph, żeby on zaraz tobie nie wpierdolił - mruknęła, w sumie trochę znudzona, bo miała ochotę na balety, a tu w sumie nic nie wyszło z tego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:40 am

-Ralph, ogarnij sie xd - powiedział, mając nadzieję mimo wszystko, że Ralph się ogarnie! Yeah - to idziemy - powiedział też, gotowy do drogi, powiedział też coś jeszcze, żeby ich zaprowadziła.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:42 am

- to chodźmy, na trzy cztery idziemy, no - wyrzuciła tego całego papierosa którego zapomniała palić. fajny melanżyk się szykuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:43 am

Oni są jak jacyś pielgrzymi, czy coś nie wiem, brakuje mi fajnego określenia.
-Hm, okej - przystanął na propozycję ogarnięcia się. Mówie wam, przygodę dzisiejszego wieczora skończy zgięty w pół, z głową w kiblu, albo leżąc zarzygany w wannie xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:44 am

to zacznij, sookie.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 1:44 am

Ona właśnie obawiała się, że tak skończy bo to właściwie jej kibel i jej wanna no ale co tam, liczy się dobra zabawa. Poszli.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyPon Mar 09, 2009 11:41 pm

To było zdecydowanie ulubione miejsce Viv. Szczególnie po zmroku i wcale się nie bała całej tej żulerni i menelni, która tu przesiadywała. W kazdym bądź razie założyła słuchawki IPod'a na uszy, a na to kaptur od bluzy i uprawiała swój wieczorny jogging.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:05 pm

Siedziała na ławeczce z truskawkowym czupaczupsem w pyszczku i karmiła gołębie suchym chlebem, który zbierała przez ostatnie dwa tygodnie. Ubaw jakich mało...
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 1:53 am

I znów przyodziała swój dres, szary nie różowy pochwyciła adidasy od Stelli oraz iPod'a i pojechała biegać do lasku w ogóle nie bojąc się zboczeńców, bo uwazała, ze to oni powinni się bać jej. Po zrobieniu codziennej trasy wróciła do domu.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 9:07 pm

Jadła M&Msy na jakiejś ławce i rozmyślała, zastanawiając się, czy naprawdę już nikt jej nie kocha:/ Mama zwiększyła jej limit na karcie, pewnie to bylo powodem jej rozmyślań..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 10:17 pm

Okej, bez zbędnych ceregieli więc - Matt przysiadł się do Katie... xd - Cześć. - uśmiechnął się. Znał Katie skądś tam, ale nie był pewien czy właśnie tak ma na imię, toteż wolał nie ryzykować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lasek Buloński - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 6 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -