oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptySob Mar 07, 2009 4:39 am

Lasek Buloński 000073
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 12:55 am

No to przyszli do lasku, znaczy Naomi ich tu przyprowadziła, bo generalnie spoko, miała ze sobą trzech koksów, cztery absoluty, to kto by się przejmował. Rozwaliła się na ławce.
- Ale zamuła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:00 am

- Owszem, Naomi, ale chyba lepsza zamuła tutaj, niż zamuła przy odgłosach pieprzenia się mojej siostry z Nelsonem. Zajebiście milutko. - westchnął, bo był wciąz zły, ale teraz bardziej na Ems :c Upił niewielki łyk absoluta. oczywiście z gwinta i tak dalej, wątpie żeby wzięli jakieś kubeczki plastikowe nawet, czy coś tam xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:02 am

-Niee, czemu? Jest spokacznie - powiedział, przestępując z nogi na nogę, może to jakiś quickstep albo stepowanie czy coś, szkoda że nie ma takich podkutych butów xd popatrzył na Ralpha, zastanawiając się, czy tamten chce go jeszcze bić i czy Ajron wróci dzisiaj zdrowo do domu i tede, i prosto, i grrrubas teee, niewazne, dyskoteka w glowie i te sprawy, pozdro mad xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:03 am

-Jakby cię obchodziło z kim pieprzy się twoja siostra, Matthieu - stwierdził Ralph, siadając obok nich. Zabrzmiał pewnie jak jakieś sumienie, czy coś takiego, ale to tylko nasz kochany ćpun, który właśnie wydobył z kieszeni skórzanej kurtki swojej szalone pigułki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:05 am

- Pierdol się, Ralph. - powiedział tylko, mając właściwie wbite w niego i w ogóle, w sensie, że się nim nie przejmował totalnie. - Ja pierdole. - skwitował jeszcze krótko to wszystko i znowu się napił...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:06 am

i poszedl na chate bo musze isc, pa
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:06 am

Usiadł na kolanach I Moan, xd<3, co z tego, że pewnie wbiło ją w ławkę xd i przechwycił butelkę od Matthieu niczym groźny arabski terrorysta, huhuhuahaaaa~!
- Naomi, a ciebie obchodzi, z kim pieprzy się twój brat? - zapytał jakże niewinnie, odkręcając korek.

jasne mad, boisz sie wpierdolu od ralpha >p


Ostatnio zmieniony przez Aaron dnia Nie Mar 08, 2009 1:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:07 am

Przeczytałam, że znów się napalił i przez chwilę zastanawiałam się czy na Ralpha, czy o co chodzi do cholery. Ale to fałszywy alarm, szkoda.
-Wzajemnie, Matthieu. Po prostu dziwi mnie, że dajesz Nelsonowi zapinać swoją siostrę. Gdyby chodziło o Corrie, już dawno miałby obitą gębę - haha, jaki miły zonczek, chyba myśli, że Corrie ciągle jest dziewicą.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:08 am

Suka tfuu, sookie szła sobie właśnie przez park, niezadowolona z tego, że jej super konwersy były całe w błocie, ale spoczkens. Sięgneła do kieszeni w celu znalezienia papierosów, ucieszyła się, gdy zobaczyła ostatniego davidoffa w lekko przemocznej paczce. Postanowiła sobie, że rzuci jutro i przypomniała, że nie ma ognia, biedna. Przechodziła obok jakieś grupki człowieczków, więc do niech podeszła.
- Cześć, macie zapalniczkę? Albo zapałki? Albo cokolwiek?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:09 am

-Nie, ale mamy otwarte ramiona i dobre serca. Malo fajnie? - zapytal, mowilam juz cos o dniu dobrych zartow? Podskoczyl na kolanach Naomi, troche jej na zlosc - I mamy absoluta, moja droga!
Czyli lubimy zawierac nowe znajomosci, hu&ha
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:10 am

Ralph spojrzał na nią nieprzytomnie i wyjął z kieszeni swoją wściekle różową Zippo, podając Sookie, kocham jej imię kimkolwiek jesteś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:11 am

- To co ja teraz powinnam nie wiem, wpierdolić Ems, że pieprzy się z moim bratem, czy coś? Macie problemy, rzeczywiście. Jakby co najmniej one były jeszcze dziewicami - stwierdziła wzruszając ramionami - jesteście śmieszni - zabrała butelkę Aaronowi - tak, mamy bardzo dobre serca!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:12 am

- Spokojnie, tylko zapytałem. Macie zdecydowanie zbyt wiele problemów z irytacją czy tam denerwowaniem się - stwierdził, cmokając też tak teen, wiecie, bo ciągle żywił urazę za niemiłe słowa Ralpha :c Zszedł z kolan Naomi, obrażony.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:13 am

- Ojej, jak miło - w sumie to powinna się cieszyć, że ją tak słitaśnie
powitali no ale chciało się jej palić a nie umiała jak w harrym
potterze wyczarować znikąd ognień- A ja mam chorą wątrobę, ale chętnie
się napije, mój drogi - ona lubiła poznawać nowe koleżanki i nowych kolegów więc było jej to na rękę- o, dziękuje- powiedziała do chłopczyka od zapalniczki i se odpialiła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:14 am

- Rzygasz żółcią? xd - zainteresował się co do tej wątroby.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:15 am

- To było do nich, nie do ciebie,xd - poinformowała Aarona i wyciągnęła nogi przed siebie - jesteś ciężki - stwierdziła, ale to raczej oczywiste, chłopcy z raczej są ciężsi od dziewczyn - więc tu masz jakieś...- rozglądała się trochę i sięgnęła po butelkę. Zamkniętą - jakieś picie. Jestem Naomi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:18 am

-Ralph - przedstawił się, bo jeszcze na tyle kontaktował - Kto chce piksa? - zapytał, machając jakąś fiolką przed ich oczami. Zabrał swojej babci, bo miały ciekawe efekty uboczne, a przede wszystkim o to w nich chodziło. Jak Ian Curtis jest <3.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:20 am

- A co masz? - zainteresowała się, podnosząc i zabiła się teraz o nogi Aarona. To znaczy prawie - zrobiłeś to specjalnie - pokazała mu język i usiadła między nimi, to nawet całkiem bezpieczne.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:21 am

- Zwykle jak rzygam to nie patrze się na to, bo to jest fee- bo kto normalny analizował swoje wymioty, ją to jakoś nie pociągało specjalnie - Sookie- powiedziała jak na spotkaniu aa
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:22 am

Ajron już stał, xd. Pewnie miał takie długie nogi, że jak stał, to się za nim ciągneły.
- Ładne imię, japońskie? - bo kojarzyło mu się z Devon Aoki, nie wiedział sam czemu. Uśmiechnąl się też do niej, bo warto uśmiechać się do ładnych dziewczyn, które nie rzygają żółcią chyba. - Aaron - napisałam Olivier<.3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:22 am

Uzupełnij jej profil.
- Cześć, Sookie - powiedziała, uśmiechając się i ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:24 am

Ej ukradlam kabel, xd Wiec Matthieu wrocil, z kolejna butelka tym razem moze wina, bo kochamy mieszac alkohole. - Czesc. - przywital sie ze wszystkim troche niekontrolowanie wymachujac ta butelka.

(sory ze bez pl znakow ale nie umiem na lezaco pisac..)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:25 am

-Maaatt - ucieszyl sie, wspominalam juz cos, ze lubil Mateuszka? Ksiedza Mateusza, jezu, kocham ten serial w ogóle. Czyli jednak bałaś się Tju, Mad...xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński EmptyNie Mar 08, 2009 1:26 am

- O, cześć - uśmiechnęła się do Matta - Matt, to jest Sookie, Sookie to Matt - generalnie tutaj wszyscy się znali. Lubie krótkie posty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lasek Buloński Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński Empty

Powrót do góry Go down

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 6 Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -