oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyWto Mar 24, 2009 4:36 pm

-no po prostu smiesznie, bawia mnie dziewczyny aarona, sa takie hm.. naiwne - walic ze w tym momencie kejti tez, coz, ironia losu i te sprawy, ale to nic. usmiechnal sie do niej bo jest dziwny i zmierzwil sobie wlosy - kurde, nie lubie tak siedziec, chodzmy gdzie cos ten... porobic!
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyWto Mar 24, 2009 4:40 pm

- Co ty chcesz robić? - Spytała, ogólnie to w taką pogodę uważała, że da się tylko siedzieć i nic nie robić, ale najwidoczniej się myliła. Niespecjalnie chciało jej się wstawać, ale co zrobić, podrapała się po kolanku, wzdychając.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyWto Mar 24, 2009 4:42 pm

-nie wiem, mozemy sie poopalac - wlasnie, blade dupy z nich byly - wiec? - uniosl brew nawet, bo to dobry koks.. co ja pierdziele dzisiaj w ogole, moje posty to blade dupy tez.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyWto Mar 24, 2009 4:47 pm

Rzuca ci się na mózg może eh.. Oglądałaś te fortysomething już? - Hm, no to w porządku, to dobry pomysl, chociaż nie widzę w tym nic bardziej ambitnego niż siedzenie na ławce - stwierdziła, uśmiechając się i wstała!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyWto Mar 24, 2009 4:54 pm

nie jeszcze, najpierw dokoncze to co pozaczynalam, znaczy hałsa chociaz dociagne do konca, czyli jeszcze trzy sezony xd wiec zaczne ogladac 40 pewnie dopiero jak wroce znowu do sztokholmu - to niefajnie z twojej strony, kejti - stwieridzl i poszli gdzies na trawe to znajdz fajny temat !
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:20 am

Andy siedział na ławeczce z poranną kawą i przeglądał gazetę, w końcu wypada od czasu do czasu poudawać mądrego.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:51 am

Przysiadła się elegansio do Andiego, z kawusią i kurczaczkami z KFC, xd. - Cześć Andy, co się nie odzywasz...? - Zapytała z ciekawości w sumie. Aha, i uśmiechała się cały czas, coby nie wyjść na niekurturarną...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:54 am

- Nie odzywam się? - Zdziwił się, odstawiając swoją kawusię na bok, odwracając się w stronę Agnes. W zasadzie ostatnio stracił poczucie czasu i wydawało mu się cały czas, że widzieli się wczoraj, czy kiedyś, ale równie dobrze mógł minąć miesiąc..
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:01 am

- No wczoraj się nie odezwałeś... - Westchnęła ciężko i zaczęła pałaszować jakiś mały kawalątek kurczaka, częstując również Andiego, nie jest chytra przecież, prawda? Prawda. I nie zaprzeczaj;/
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:03 am

Pokręcił głową, bo był dopiero co po śniadaniu, bo sam sobie zrobił kanapkę z jakiegoś chleba drugiej, albo i trzeciej świeżości. - Przepraszam. Mam meldować ci się codziennie, że żyję? - Uśmiechnął się nieznacznie i dopił swoją kawusię. W zasadzie zastanawiało go, czemu Agnes wciąz się tak nim przejmuje, przecież nie są małżeństwem.. Nie żeby mu to jakoś przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:09 am

- Dobra, nieważne. - Mruknęła i wzięła się za kolejny kawałek kurczaka, coby się nim zapchać i już lepiej nie odzywać. Stwierdziła, że musi przestać z tą nadopiekuńczością, ale to wcale nie było takie łatwe. Wciąż nie mogła się przyzwyczaić, że już nie mieszkają razem i że ich stosunki zmieniły się o 180 stopni.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:14 am

- Ej no - zmarszczył czoło, nie chciał przecież, by Agnes było przykro, czy cokolwiek, więc przysunął się do niej i odgarnął jej kosmyk włosów za ucho. - Przepraszam, że wczoraj się nie odzywałem, okej? I tak prawie cały dzień spałem.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:17 am

- Nie Andy, nie masz mnie za co przepraszać, nie o to chodzi. I jak spałeś cały dzień, to pewnie jesteś chory. Kurczę, nie, nieważne. Muszę przestać. - Uśmiechnęła się jakoś tak, chyba żeby dodać samej sobie otuchy czy czegoś i upiła łyk kawusi.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:28 am

- Ale z ciebie głuptas, Agy - stwierdził i uśmiechnął się jednokącikowo, miał z niej niezłą bekę.. Chociaż nie, w zasadzie to właśnie nie miał, uważał, że Agnes jest cała cholernie urocza i jak to można jej nie lubic.. Przysunął się więc do niej i pocałował w usta, ej, niezupełnie po przyjcielsku,:c. Woopsie.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:34 am

Odsunęła się na sam brzeg ławki, zszokowana właściwie, no bo co to ma być w ogóle? - Ja pierdolę... - Powiedziała właściwie pod nosem. Nie miała pojęcia co powinna teraz myśleć nawet :c
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:37 am

Zmrużył oczy, kurczę, powinien był sobie wcześniej uzmysłowić, że to jest trochę niestosowne, bo teraz było mu zdecydowanie głupio, podrapał się po policzku. - Jezu, Agy. Przepraszam, nie wiem, co to miało być, chyba sobie pójdę. Przepraszam - mruknął i aż wstał, i to tak, że kubek po kawie, który wciąż stał tam obok niego, się przewrócił. Pewnie zrobił trzęsienie ziemi,xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:42 am

Wstała też i podeszła do niego, bo wiedziała, że jeżeli Andy teraz sobie pójdzie, to znowu nie będą się do siebie odzywali przez milion lat, a tego nie chciała. - Andy, co to miało na celu? Nie wiem, kochasz mnie, nie całowałeś się milion lat, że aż musiałeś teraz to zrobić, czy może po prostu poniosło cię z niewiadomych powodów? Muszę wiedzieć. - Oznajmiła mu, kładąc ręce na jego ramionach, coby nie uciekł...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:46 am

- Ugh, Agnes, nie wiem, to jakoś tak samo przyszło.. - Powiedział, początkowo starając się na nią nie patrzeć, no bo sory, ale trochę był zakłopotany tym wszystkim. Pokręcił głową, w geście, eh, zrezygnowania. - Pewnie to ostatnie. - Chociaż w zasadzie chętnie jeszcze raz by ją pocałował...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:49 am

- Więc po prostu udajmy, że nic się nie stało, okay? Nie chcę aby znowu wszystko między nami się zepsuło. - Starała się być bardzo spokojna i opanowana, najwyżej jak wróci do domu, da ujście tym wszystkim nerwom i się rozpłacze, ale to potem. Teraz musiała panować nad sytuacją........ Chociaż było ciężko, patrząc na to, że właściwie się jej podobało : o
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:53 am

- Niech będzie.. - Powiedział, chociaż był nie do końca przekonany, bo wydało mu się trochę idiotyczne takie udawanie, że wszystko jest w porządku, skoro nic nie jest tak, jak być powinno, przecież już i tak nie mieszkają razem, raz się przyjaźnią, a raz nienawidzą, Andy sam się już w tym wszystkim pogubił. Ale musiał chociaż udawać jakiegoś, ten, zrównoważonego, nawet jeśli było to bardzo trudne. - Nic się nie stało. Wracamy na ławkę,xd?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:57 am

- Okej. - Uśmiechnęła się i cmoknęła go jeszcze w kącik ust, coby nie smutał.., chociaż wiedziała, że to teraz mało stosowne i powinna ograniczyć wszelkie czułości do minimum, bo Andiemu się coś jeszcze poprzewraca w głowie i pocałuje ją jeszcze raz, a wtedy nie będą już mogli udać, że wszystko jest dobrze. Usiadła z powrotem na ławeczce, wciąż skrępowana i w ogóle, zresztą nie ma się co dziwić.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:00 pm

Usiadł w bezpiecznej odległości od niej, wcześniej sięgając po jej kurczaka, czy co tam miała, bo pewnie jeszcze nie zjadła wszystkiego, ile takie chucherko może zjeść, bo w zasadzie zgłodniał. Robił się głodny zawsze, kiedy się stresował. - Więc, hm, co słychać, w ogóle? Wciąż się nie lubicie z Aaronem? - O, właśnie, powinien się odezwać do Aarona, żeby sprawdzić, czy on się wciąż na niego gniewa.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:03 pm

- On mnie wciąż nienawidzi, w sumie nawet już nie pamiętam dlaczego. - Stwierdziła tylko, no bo co go będzie wtajemniczała w to, co stało się wczoraj wieczorem. Tym bardziej, że już nie są na etapie mówienia sobie dosłownie wszystkiego, hehs. Wypiła swoją zimną już kawusię do końca i wyrzuciła kubeczek do stojącego obok śmietnika.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:05 pm

- Aha. To tak jak mnie, tylko że mnie nienawidzi dlatego, że ja nie nienawidzę ciebie. Tak mi się zdaje - pociągnął nosem, stwierdzając, że to jest pojebane, o czym ją poinformował i skwitował to śmiechem, ale raczej odrobinę nerwowym. Pewnie teraz będzie miał biedak jakąś nerwicę natręctw i nie będzie mógł wychodzić z domu.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:08 pm

- No, i to bardzo. W ogóle już nie ogarniam tego wszystkiego, szczególnie teraz.. - Zwierzyła się mu :c Naprawdę nie miała pojęcia co łączy ją i Aarona, ją i Andiego, Andiego i Aarona, Andiego i Chelsea i w ogóle, ehs, smutne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lasek Buloński - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 5 z 6 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -