oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:11 pm

- Ja też nie ogarniam! - Przytaknął, on miał chyba te same problemy, bo ostatnio to był jedynie pewien co do zawartości swojej lodówki i tego, że jest ciepło, poza tym wszystko było jakieś dziwne i niezrozumiałe. - Muszę pojechać gdzieś na wakacje, żeby odpocząć. - Może rodzice go przygarnią, chyba mają jakieś ośrodki odwykowe, jeśli dobrze pamiętam, xd. To prawie coś dla Andiego!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:17 pm

- Ja też chciałam, ale nawet nie mam z kim, a jakoś nie widzi mi się podróżowanie samej, eh. - Założyła nogę na nogę, bo tak było jej po prostu wygodnie, a poza tym zawsze tak siadała jak była zdenerwowana :c
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:19 pm

- Zawsze możemy, hm, wyjechać gdzieś razem - zauważył, chociaż nie był pewien, czy to teraz byłoby właściwe. Pewnie gdyby wyjechał gdzieś z Agnes to wszyscy by go znienawidzili, w zasadzie wciaz nie wiedział, czy powinien się przejmować bardziej opinią ogółu, czy Agnes..
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:22 pm

- Hm, niby tak. - Uśmiechnęła się, chociaż trochę się martwiła, że jeżeli trafi się tak, że będą w jednym pokoju czy coś, to znowu go 'poniesie'. Albo tym razem ją, ehh, ciężkie jest życie Agnes xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:25 pm

- Niby? Kiedyś powiedziałabyś, że świetnie, żebyśmy jechali już zaraz. Ale do dupy teraz jest wszystko, o mamo. Jestem już emo? - Spytał, uśmiechając się jednokącikowo i niespecjalnie wesoło, odchylając głowę trochę do tyłu, zerkając na słońce.. Musi poszukać w domu swoich okularów przeciwsłodnecznych, pewnie wayfarerów, bo wszyscy je mają, tylko ja nie.....
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:31 pm

- Chyba tak. - Uśmiechnęła się trochę, ale jednak szybko wróciła do swojej poprzedniej, mało wesołej miny. - Po prostu, kurczę, wszystko się zmieniło Andy. Nawet między nami nic nie jest tak, jak dawniej. - Stwierdziła, choć było to conajmniej oczywiste.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:33 pm

- Wiem, nie sztuka to zauważyć - stwierdził, przewracając oczyma. - Pewnie się nie da zrobić tak, by było, jak kiedyś. - Żałował, że święty Mikołaj nie istnieje, bo napisałby do niego list:c
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:39 pm

- Może i się da, ale na to potrzeba czasu.. Tak mi się wydaje. - Poklepała go po ramieniu w formie pocieszenia. Serio chciałaby żeby wszystko wróciło do normalności, bo miała dosyć mieszkania z rodzicami, dosyć tego, że nawet nie wie o czym rozmawiać z Andym, któremu do tej pory mogła wręcz czytać w myślach.. To było conajmniej popierdolone, niestety.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:44 pm

- No dobra. To zróbmy coś integracyjnego, co? - Zaproponował. Mogą jechać na obóz integracyjny do Mausza.. Albo porzucać kamieniami w bezdomnych, to też fajna zabawa.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:48 pm

Albo pojechać do Porzecza i wrócić z grypą żołądkową, pozdro.
- Coś integracyjnego to znaczy? - Nie za bardzo znała się na integrujących... rzeczach, sorka. Zjadła ostatniego kurczaczka, bo zapomniałam o nich, xd, i wyrzuciła kubełek do śmietnika, bo śmiecić nie miała zamiaru.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:53 pm

- Och, nie wiem, w zasadzie. Chodźmy do kina. Albo nie, bo w kinie jest za ciepło. Możemy iść się poopalać! Lubię się opalać ostatnio. - Faktycznie, ostatnio wciąż się opalał, potem będzie miał pewnie jakiegoś raka skóry, ale trudno, raz się żyje.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:55 pm

- Okej, ale kupmy jakieś piciu po drodze... - Bo potem umrą z odwodnienia i co wtedy?!?!?!?? Wstała nawet, bo w sumie już zesztywniały jej nogi i w ogóle, trzeba się rozruszać.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:57 pm

Powiedział, że w porządku i możesz zacząć; d.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lasek Buloński - Page 6 Vide
PisanieTemat: Re: Lasek Buloński Lasek Buloński - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down

Lasek Buloński

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 6 z 6 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -