oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Przystanek Autobusowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 8:55 pm

Moje koty są przyjebane/przejebane też, a szary za głośno mruczy i jest chyba rysiem, bo taki przeogromny, ach. - Nie, po prostu przechodzilem i tak sobie usiadlem na papieroska, hehe - zachechechal i wcisnal dlonie do kieszeni, pewnie mu marzly, skoro mowisz ze nie ma klimy, czy tam jest klima, juz nie pamietam - A ty? =d
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:01 pm

Wzruszyła ramionami, przestąpując z nogi na nogę, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie przymarzła do podłoża. - W zasadzie czekałam na autobus, ale jakoś odechciało mi się jechać. - Miała jechać do sklepu, ale teraz już pewnie wszystkie zamknięte:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:06 pm

-A gdzie jechalas?Smile -zainteresowal sie bo to nie jest i tak najmadrzejsza rozmowa w historii swiata czy czegos, nie wiem, kosmosu albo nawet kosmoku jak pierwotnie napisalam wiec juz niech beda nawet zwierzenia o sklepie... hehe
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:14 pm

- Do sklepu - wyznała mu. To prawie jak jakaś rozmowa Czerwonego Kapturka z Wilkiem.. Albo wręcz Małego Księcia z Królem.. - Ale już chyba za późno.. - Westchnęła. Nie miała zamiaru go okrzyczywać,xd, za to, że nie poszła do sklepu przecież.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:20 pm

-Max jest otwarty xd-pozdro braniewo, nie moge z tego teraz... -I taki jeden alkoholowy sklep! Mozemy kupic jakies fajne wino i sie upic u mnie, co?-Chociaz Christopher pewnie im bedzie przeszkadzal ehh...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:38 pm

- Hej, czemu nie, to zupełnie dobry pomysł - stwierdziła i uśmiechnęła się. Nie miała przecież nic do stracenia, najwyżej jej kot umrze z głodu, a telewizor wyniosą złodzieje, ale co z tego.. Życie jest piękne i w ogóle.. Pewnie była jakąś głupią pacyfistką, jak ta idiotka z Czystej Krwi.. Jak ja jej nie lubię, grała we Frikach dziewczynę tego no, Nicka?, czy jak mu tam, tego co kochał się w Lindzi. Tą co była disko,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:44 pm

No Nick....-To fajnie-zauwazyl i zaczniesz juz u niego xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Przystanek Autobusowy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Przystanek Autobusowy Przystanek Autobusowy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

Przystanek Autobusowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Inne. -