oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

ŁĄKA!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:44 pm

-co do tego to nie jestem pewny. moze pojde na psychologie jeszcze kiedys, zrobie sobie licencjat pod czterdziestke czy cos - przysunal sie do niej blizej i pocalowal ja w ramie ze trzy razy...
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:49 pm

Jeszcze trzy odcinki trzeciej serii spn mi zostały pirat
- Fajnie tak. Wszystkie studentki będą na ciebie leciały, zawsze lecą na starszych..- Tak było zawsze na filmach. Uśmiechnęła się i przewróciła na bok, bo tak wygodniej, poza tym tak lepiej się jej patrzyło na Christophera heh uśmiechnęła się i posmyrała go po prawym obojczyku. - Co robimy? Robi się chłodno - zauważyła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:50 pm

-idziemy do andiego. znasz andiego? - podniosl sie wiec zaraz, i to na tyle...
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:52 pm

Powiedziała, że zna i zacznij.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:10 pm

siedziała na kocyku i przeglądała i-D, nie wiem czy tam teraz jest chanel iman ale chyba tak więc brzydziła się chanel...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:42 pm

- Hej, cześć, masz ognia? - Zapytał, siadając koło Amy, gdzieś na samym brzegu kocyka, coby nie być zbyt nachalnym prawda. A, no i papierosa trzymał w ręku, póki co.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:43 pm

taki zainspirowany przez jej avatara chyba. spojrzała się na nieznajomego chociaż dopisywanie 'się' do czasowników podobno jest niefajne no ale - hm, no mam, tak się składa że mam - wyciągnęła nogi coby wygodniej było jej się dobrać do kieszeni, w której miała zippo i która to w sumie wbijała jej się trochę w udo ale to nic - hej, znamy się? - to tak swoją drogą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:49 pm

- Och, to fajnie. - Ucieszył się nawet, bo nie palił jakieś milion lat,więc się trochę nie dziwię. - No właśnie chyba się nie znamy, znaczy widziałem cię parę razy już gdzieś, ale nawet nie wiem jak masz na imię. - Nie żebym na początku napisała 'ale nawet nie wiem jak mam na imię'. Okej, bawi mnie to zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:55 pm

ja też nie wiem czasem jak mam na imię - ach tak - powiedziała ale wcale nie tak mistrzowsko łemblejowsko ach tak tu cię mam tylko raczej tak że ją ee nie wiem :c dobra, po prostu powiedziała, po co nam jakieś tam analizy - w takim razie ejmi, fajnie cię poznać czy coś -dała mu tę zapalniczkę w końcu, uśmiechająć się teraz, okej, żaden z niego pedobear przynajmniej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:59 pm

siema aaron xd
- thomas, i dziękuję. - uśmiechnął się, odbierając od niej tą zapalniczkę i niemal od razu odpalając sobie papierosa. zaciągnął się miło, chociaż pierwszy buch jest najpaskudniejszy na świecie, i oddał jej zippo. - ładne imię tak swoją drogą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:05 pm

ale sie mi wpieprzyl /; - wiem, ja tez jestem ladna to wiesz - i sksromna, wiadomo, zreszta lubie tak mowic tez wiec czemu ona ma nie mowic, i tak jest sto razy ladniejsza ode mnie wiec pewnie jej wolno hi-hi :3 - twoje tez. powinienes podac mi teraz swoje drugie, trzecie i czwarte imie zebym je tez mogla pochwalic i bedziemy mogli tak do jutra.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:12 pm

- nie mam drugiego imienia. ani trzeciego. ani sześćdziesiątego dziewiątego, ładna amy! - uśmiechnął się milutko, no bo serio była ładna to co on się będzie cackał, prawda. śmieszy mnie słowo cackał, xd kojarzy mi się z jajkami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:16 pm

-okej skoro nie masz to mozemy zamiast tego zachwycac sie do jutra jak ladni jestesmy. i fajni, skoro to zauwazylismy! - zauwazyla wlasnie, smiejac sie troche, bo taka z niej krejzolka mariolka, hehe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:23 pm

- ty jesteś ładna, ja mogę być conajwyżej przystojny, wiesz? - oburzył się, ale zaraz jednak parsknął śmiechem i w ogóle, a nawet w szczególe, hehs ;żart piątoklasisty; - hej, ty chodzisz jeszcze do liceum czy jak? - zainteresował się, no bo cały czas nie mógł rozkminić skąd ją zna...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:33 pm

-nieeee, jestem na pierwszym roku dziennikarstwa i nawet bywam często więc może jak czasem przechodzisz to mnie widzisz czy coś. może podglądasz mnie na włefie - ostatnio dowiedziałam sie że na studiach jest włef i nie mogłam <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:41 pm

- aa! no to teraz dylemat roku rozwiązany! - ucieszył się, bo może skreślić ten problem z jego listy 'problemy do rozwiązania' hehs. nie będzie już męczył główki sprawą amy:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:17 am

a potem pozegnal sie i poszedl do domciu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




ŁĄKA! - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

ŁĄKA!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3 Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -