oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

ŁĄKA!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:23 am

- hej, jeszcze powiedz, ze z moim bratem! - rozesmial sie, bo w sumie jego brat tez jest malarzem! biedny troche nie pasuje, londyn tez nie.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:25 am

- Nie, Christopher jest za bardzo zamkniety w sobie, jak na mój gust. - stwierdziła maltretując stokrotkę. - Peter wolał imprezy i może alkoholu. Mieszkalismy razem, imprezowalismy razem i sypialismy tez razem. -wyrzuciła zwłoki po kwiatku - Moja babcia go nie znosi, może dlatego.- uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:29 am

-czyzby peter doherty? - zapytal, bo mu sie tak skojarzylo. rozbawila go troche ta mysl, jakos tak po prostu i polozyl sie na tym kocyku czy czymkolwiek, jej glowa pewnie nadal byla na jego kolanach, ja tam nie wiem&nie dociekam, ale on podlozyl rece pod glowe, czilaut.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:32 am

- Nie! - zaprotestowała - Peter McMillan - Wioletka wymyśla nazwiska... - Fajnie się leży - stwierdziła - ogólnie fajne popołudnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:33 am

-Całkiem całkiem - pokiwał głową intensywnie, na szczęście jej nie urywając i westchnął jeszcze, nei wiem w sumie czemu, jakoś tak z siebie sam - prawdę mówiąc nie mam ciekawej historii żadnej związanej ze związkami - wow - którą mógłbym ci teraz opowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:41 am

- Zawsze możesz coś zmyślić - stwierdziła- albo opowiedzieć mi o twoim wymarzonym związku. - zaczęła śledzić pojedyńczą leniwą chmurkę płynaca przez niebo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:44 am

- Zwariowalas? Zwiazki sa nudne - zauwazyl, wedle niego calkowicie slusznie i poprawnie politycznie. Przysunal sie do niej, usmiechajac. - Nie uprawiam zwiazkow, Vi.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:48 am

- Ja też nie!- posłała mu uśmiech pełno zębiasty no. 5 - No co się tak patrzysz, ja naprawdę tylko mieszkałam z Petem!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:49 am

- Wierze na slowo - rzekl wiec i pewnie sie predzej czy pozniej zmyli, bo tata mowi, ze spac, to spac! Pa.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2009 4:51 am

Zmyli się zmyli, bo ona przecież o 6 ramo miała samolot nie.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:00 pm

Ja włączyłam sobie pierwszy odcinek tego właśnie pirat
Więc przyszli na trawę na łąkę, bo nie wiem, gdzie mogli przyjść. - Szkoda, że nie mamy kocyka.. - Stwierdziła. Była zbyt rozpieszczona, miastowa i pewnie wymagająca, chociaż nie zawsze, jak na leżenie na trawie. W trawie żyje przecież masa dziwnych stworzeń.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:02 pm

ja na razie filmy
-moge ci dac moja koszulke, moze sie zmiescisz cala. znaczy watpie, masz dlugie nogi - to prawie komplement, wow. rozejrzal sie w poszukiwaniu dogodnego miejsca.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:07 pm

Ucieszyła się, bo ogólnie to sama doskonale wiedziała, że ma długie nogi, ale jednak dobrze jest się upewnić.. Zsunęła ze stóp swoje japonki i wzięła je w łapkę, ogólnie wow, trawa i te sprawy. Ciekawe ile ślimaków i biedronek rozdeptała. - Nie, dzięki, wiesz, obejdzie się! Trawa w ostateczności nie jest taka zła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:09 pm

-ciesze sie - zauwazyl i znalazl im fajne miejsce. polozyl sie na trawie sciagajc przez glowe polo, skoro sie mieli opalac a ja zw bo ide po pranie.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:12 pm

- Ja też, Christopher, ja też - zapewniła go, ziewając trochę, to słońce chyba tak na nią działało, i ściągnęła swoją bluzeczkę, potem spódnieczkę również, bo ogólnie to miała ładną bielizną Twisted Evil i położyła się obok niego, na brzuszku. - Więc ten, co u Aarona, poza tym, że ma problemy z Agnes?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:26 pm

-nie wiem, nie nocowal w domu i w ogole to wiesz - pewnie nie wiedziala on w sumie tez nie - a co u ciebie? nigdy nie mowisz nic o sobie w sumie - no wlasnie! on nie zdejmowal spodni bo bylo mu zimno troche a poza tym glupio troche byc chlopcem i sie opalac w bokserkach. najlepiej sie opalac w takich obcislych, pomaranczowych slipach.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:32 pm

- A co mam mówić? Jak już coś o sobie powiem, to wszyscy się śmieją, albo coś. - Że mieszka z rodzicami, na przykład, i że musi wracać wcześnie do domu, żeby nie być potem uziemiona na miliard lat.- Ale wszystko w porządku, wiesz, trochę głupio, bo w szkole jest niezły zapierdol, ale poza tym jakoś tam leci, zwłaszcza, że zaraz wakacje i tak dalej, hm.. - Przewróciła się jednak na plecki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:35 pm

ogolnie ogladam wszystkie ach ten endi teraz xd http://kreskowki.fani.pl/video/ach-ten-andy/-sztuka-wypychania/4985 xddd
-hej, przejmujesz sie czy ludzie sie smieja? daj spokoj - usmiechanl sie do niej milo bo to kretyn, lubie tak sobie tlumaczyc wszystko i nachylil sie, zeby pocalowac ja za uchem tak jakos - hm, a na studia sie w ogole wybierasz? bo hej, nawet nie wiem.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 5:40 pm

SPOKO SANDRA,xd ty się spakowałaś już w ogóle?!?
- Trudno żebyś wiedział, bo w zasadzie to ja też nie do końca wiem, to głupie, co? Chyba zrobie sobie rok przerwy, może więcej niż rok, rodzice się wkurzą, ale trudno.. - Pojedzie na kangury do Australii. Uśmiechnęła się do Christophera, dwa frajery z nich takie. - Ty nie studiujesz, prawda?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 6:45 pm

spakowalam ale jutro sie przeprowadzamy
-nie studiuje. rodzice nie pozwalaja ci wychodzic z domu po polnocy a maja ci pozwolic nie studiowac? czy ja wiem.. - wlasnie, troche nielogiczne mu sie wydawalo.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 6:52 pm

- A Aaron studiuje, co? To dziwne, to ty wydajesz się być mądrzejszy,xd - nie obrażając Aarona. - Masz rację, pewnie by nie pozwolili mi nie studiować. I hej, nie po północy, tylko po dziesiątej. - Cieszyłaby się, gdyby jej rodzice byli tacy łagodni..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 6:54 pm

-jeszcze lepiej. troche pachnie zlota klatka - to tak a propos the whitest boy alive, o - tak, studiuje, troche chyba na zlosc rodzicom. tak samo jak ja nie studiuje, tez troche im na zlosc, bo wiesz, uwazali zawsze arona za kretyna.. twins power czy cos.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 7:04 pm

- Więc teraz to ty robisz za tego gorszego brata, a Aaron za lepszego? Przynajmniej jak dla rodziców, co? - W zasadzie zastanawiała się, czemu oboje muszą robić rodzicom na złość, może byli prześladowani w dzieciństwie albo coś w ten deseń,.. Wolała nie wnikać. Podniosła się na łokciach, żeby obejrzeć swój brzuch, ale jeszcze nie był brązowy,,,, Nie taki jak Claudii...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 7:06 pm

-teraz tak. wczesniej odwrotnie i to calkiem dlugo, aron ma chyba jakas traume przez to ze rodzice uwazali ze jest glupiutki - wlasnie, wzruszyl ramionami, christopher, nie aaron i nadal lezal na plecach. jak topielec...
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2009 7:12 pm

- I teraz odreagowuje na innych? - Spytała, bo to by wszystko wyjaśniało, dlaczego Aaron jest taki, jaki jest. Chociaż w zasadzie uważała, że Aaron nie jest jakimś trudnym dzieckiem, raczej uroczym!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




ŁĄKA! - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: ŁĄKA! ŁĄKA! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

ŁĄKA!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 3 Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -