oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Emilie i Matthieu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:06 am

- To chcesz czy nie? - zapytal taki troche zirytowany niezdecydowaniem Andiego. Sam za chwile zdjal butki i udal sie do salonu, a wlasciwie salono-kuchni i to samo polecil im.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:08 am

- Nie chcę! Chyba, najwyżej ci powiem, jak zmienię zdanie.. - Westchnął, uśmiechając się i złapał Chelsea za łapkę, żeby pociągnąć ja do salonu, gdzie usiadł na fajnym fotelu. - Mogę na nim spać<3? - Jasne, będzie wygodnie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:09 am

Czelsi usiadła razem z nim, ale nie siadała mu na kolana, bo z jakiej racji, tylko usiadła na oparciu, ehh, no wiecie! - Matt, z kim ty w ogóle mieszkasz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:10 am

- Myslalem, zebyscie, w sensie ty i Chelsea spali w pokoju Emilie, ale jak chcesz. - przewrocil oczyma, poczym nalal sobie do jakiejs milej szklaneczki soku wieloowocowego i zapytal sie Chelsea, czy cos chce, skoro juz wiemy ze Andy tymczasowo nie. - No ze swoja siostra. - odpowiedzial C.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:12 am

- A! To pokój Emily chyba jednak będzie lepszy - stwierdził. Lubił spać w dziewczyńskich pokojach, bo ładnie pachniały,xd. - Twoja siostra to Emily, tak? - Wow, cóż za umiejętność dedukcji!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:13 am

-Chce, jaki to? Znaczy sok - podrapala sie po lydce, stwierdzajac, ze troche marznie, Matthieu pewnie wietrzyl smrody, xd - A, myslalam ze z kims innym. Nie wiem, wszystko mi sie troche pieprzy dzisiaj, ledwie mysle. Matt, pozyczysz mi cos do spania? - Wlasnie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:15 am

- Tak, brawo Andy! Powinienem ci wreczyc za to jakas nagrode, czy cos. - Westchnal. - Wieloowocowy czy cos. Chcesz? - Zapytal, sam upijajac lyk, poczym odstawil szklaneczke z powrotem na blat. - Cos do spania, tzn? Jakas koszulke, tak? Wyjmij sobie z szafy w korytarzu.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:16 am

- Masz szafę w korytarzu? - Zdziwił się. Dziś wszystko go zadziwiało. Pokręcił głową, mrugając. - Chcę nagrodę, Matt. Ile razy się dziś calowaliśmy, w ogóle? xd - Może już byli parą!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:18 am

-Dwa razy sie calowaliscie - powiedziala, bo liczyla wszystkie calowania sie Andiego, haha - Wiec oficjalnie jestescie zareczeni, zaraz wracam - wziela szklanke od Matthieu, pewnie te jego, bo nie dopil do konca, no a nie brzydzila sie go przeciez, i poszla do koryatrza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:20 am

- To fajnie, pierwszy raz mam narzeczona. - Zauwazyl i usadowil sie wygodnie na kanapie, taki ucieszony i w ogole. zw
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:21 am

- Wow.. Ja też, Matt.. - Zmarszczył czoło. Sory, ale Matt chyba nie był do końca w jego typie i pewnie wolałby, by ktoś inny był jego narzeczoną.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:26 am

- Hm, ale wiesz, sorka, musze zerwac zareczyny, tylko nie placz. Ale pamietaj, ze i tak jestes miloscia mojego zycia, och. - Najpierw teatralnie zasmucil sie, by za chwile parsknac smiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:28 am

Wrocila wiec w sumie, ubrana w koszulke Matta & swoje bokserki damskie, ladne i obcisle, i z lancuszkiem, pancurskie prawie i rozejrzala sie, gdzie tez zostawila sok. Najwyrazniej w szafie. Wziela wiec karton, machajac nim najpierw coby sprawdzic, ile tam jest i znowu usiadla obok Andiego, znaczy na tym oparciu. - Zimno tutaj, rety. Wiec spisz z nami tez, Matt, prawda?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:31 am

- Nie no, myslalem, ze nie bede wam przeszkadzal i pojde spac u siebie... - Przewrocil oczyma i wstal, aby wylaczyc klimatyzacje, skoro bylo jej tak zimno i wogle....
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:31 am

Pociągnął nosem, w zasadzie sądził, że Chelsea się boi spać z nim sama, nie pomyślał wcale o tym, że przecież ostatnio spali razem, w jednym, malym łóżeczku i nikt nie ucierpiał. - W czym miałbyś nam przeszkadzać, Matt?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:33 am

- Masz piec lat czy jak Andy, ze nie rozumiesz o co mi chodzi? - Zasmial sie troche... Boze co on z nim ma Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:34 am

-Matt, nie rob z siebie kretyna, prosze xd - popukala sie kciukiem w czolo i zaraz wypila ten sok do konca, z kartonu juz - Moze wy sie przespicie razem? Hej, wiem ze rozstania sa ciezkie, ale podobno seks na zgode jest fajny. Ja tam nie wiem!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:36 am

- Skończyłem siedem, idioto - przypomniał mu, bawiąc się brzegiem koszulki Chels, bo akurat się napatoczył. W zasadzie żałował, że Matt nie miałby im w czym przeszkadzać, gdyby spał w tym samym pokoju... - Nie będę spać z Mattem, Chels.........................
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:37 am

- Ja nie musze nic z siebie robic. - Uswiadomil Chelsea, poczym znowu parsknal smiechem. - Hm, mozemy spac wszyscy razem, ale nie wiem czy lozko Emilie nas wszystkich pomiesci. - Chociaz jednoosobowa sofa jest w stanie pomiescic trzy osoby, wiec dadza rade tak mysle.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:38 am

Jednoosobowa sofa = fotel xd?
- Jasne, że pomieści, najwyżej będziemy spać na podłodze! - Ucieszył się ogólnie, bo w im więcej osób się śpi, tym weselej!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:39 am

-Wiec idziemy zrobic jazde probna! - zaproponowala radosnie, zeskakujac z fotela, radosne dzieci slonca i te takie, przyklasnela pewnie nawet po drodze, bo jest chora i troche pijana i wycelowala w pokoj Emilie, nie wiem, pewnie nie trafila!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:43 am

taki troche wiekszy fotel! =d
- Eh, Chelsea.. pokoj obok, nie ten. - poinformowal ja, wchodzac do niego pierwszy. nawet pierwszy sie ulozyl i w ogole!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:44 am

Andy
co u ciebie?

Chelsea
a nie wiem


xd spoko
U Matta było tak fajnie jak w jakimś Dobranocnym Ogrodzie, przynajmniej zdaniem Andiego. Potuptał za nimi, ściągając koszulkę po drodze, bo musiał pokazać Mattowi co traci zrywając z nim, zresztą Chelsea też pewnie musiał pokazać. Wlazł na łóżko! - Fajnie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:45 am

- Mięciutko. - Rozmarzył się trochę i w ogóle. - Nigdy tu nie byłem prawdę mówiąc, znaczy ee na łóżku. - Bo w pokoju był już niejednokrotnie conie. Nie pytajcie po co.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 EmptySro Mar 25, 2009 1:47 am

O co chodzi z tym a nie wiem? xd Trafila wiec tez, wchodzac na lozko, bo trzeba kiedys, mimo wszystko - Ja spie w srodku, zamawiam - zamowila! I weszla do srodka, wow, jaki oczywisty post, mozecie byc dumne. Starala sie nie patrzec na klate Andiego, haha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Emilie i Matthieu - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Emilie i Matthieu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 5 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Archiwum -