oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Emilie i Matthieu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:23 am

I wziąłby Andiego za małego chłopca. Małego chłopcego, oh snap... - Właśnie nie próbowałam, za bardzo się bałam. Hej, nadal mi zimno - nie wiem jeszcze, czy to aluzja, wsunęła stopy między jego łydki, znaczy wiesz. Swoją drogą nie miała jakoś bardzo zimnych stóp.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:28 am

Agnieszka z mojej klasy odmieniała przez przypadki w jakiejś pracy wyraz hobby i były zdania o 'moim hobbym' xd - Też bym się bał - stwierdził, chociaż może pograżył przez to swoją męskość, ale trudno, przecież Chelsea nie rozgada takiej bzdurki.. - Naprawdę wciąż ci zimno? To podejrzne, ja jestem ciepły, Matt pewnie też... - Co ona robi z tym całym ciepłem, ktore im kradnie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:33 am

- Może to dlatego, że Matthew torturuje Emilie i ustawił temperaturę na fajną dla chłopców, a dziewczyny zamarzają? Dobra, luźna propozycja - w sumie trochę polepszył się jej humor, jej niewiele brakuje, tylko jego penisa na plecach. Dobra, żartuję. Lubię pisać 'dobra, ...'. Chyba jutro skończę sezon Hałsa wreszcie, jestem na 16, wyrobię się? =d
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:38 am

Wyrobisz, spokojnie. Ja skończyłam trzeci spn dzisiaj! - O, on pewnie tak robi, ale myślałem, że temperaturę ciała faceci mają tą samą co kobiety. - Zdziwił się ogólnie, jego teoria została obalona i w ogóe depresja. Smyrał ją tam i ówdzie..., i pocalował ją w karczek nawet,wow.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:39 am

I jak! - Wszyscy mają taką samą, ale coś tam związane z ciepłem zależy od grupy krwi. Powinieneś wiedzieć, jesteś starszy! - podobało jej się smyranie związane z medycznymi zagadkami. Hej, pójdą na medycyną i będą pracować u Cuddy.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:44 am

Biedny Dean :<! Sam go wyciągnie z piekła? Tez bym chciała u Cuddy pracować, lubię ją strasznie. - Nie wiedziałem - stwierdził i trochę mu było głupio,bo faktycznie powinien był wiedzieć, skoro jest starszy.. Pewnie chodzi o ciepło wlaściwe i te bajery. - Jaką masz grupę krwi? Bo ja nie wiem, to głupie,co? - Ja też nie wiem,:c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:48 am

-Pewnie jesteś wyznawcą tego, no.. hm, ci co tak chodzą po domach - też zapomniałam! - oni nie pozwalają na transfuzje i tak dalej. Be plus. Naprawdę nie wiesz? Hej, na pewno jesteś jechowym. O, przypomniałam sobie. - Deana wyciągnie CASTIEL <3333333333 z piekła i generalnie będzie wojna anioły:demony. Cas jest ładny i mam z nim ikonkę <3
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:52 am

Kocham jak się dobro i zło bije<3. Jehowy jest, przez samo h:/ U nas na Osowej jak się jedzie to jest taka willa i podpisana 'sala królewska świadków jehowy' czy coś takiego,xd. - Nie jestem świadkiem jehowy, co ty, moja mama strasznie ich nienawidziła i z siostrami obrzucaliśmy ich czasami kamyczkami. Listonoszy też! - Miał szczęśliwe dzieciństwo.. - I naprawdę nie wiem, pójdę się kiedyś zbadać.. - Bał się igieł:<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:55 am

A nie wiem nawet, okej, nauczyłaś mnie już życia&ortografii. - Młodociany przestępca z ciebie, Andy - zauważyła, uśmiechając się miło. Obróciła się na chwilę, nie jakoś gwałtownie, nie zabiła go w każdym razie - Idę spać, zamykają mi się już oczy same - ostrzegła! I pewnie czekała na buzi, ech...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 4:58 am

- W porządku,mi w zasadzie też - stwierdził, usmiechając się sennie, chwilę wzdychał, może miał duszności, zapadnięte płuco, albo coś.. Chociaż nie, bo zaraz było w porządku, to pewnie tylko ten rak płuc:P pocalował ją na dobranoc w usta, ale tak nie jakoś specjalnie natarczwie, żeby nie oberwać. - Dobranoc, mała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 5:02 am

-Ta koszulka śmierdzi Mattem - zauważyła jeszcze w sumie, odwracając się z powrotem, bo muszę jeszcze ściągnąć jedną piosenkę i zrzucić na komurę!

Ostatnio zmieniony przez Chelsea dnia Sro Mar 25, 2009 5:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 5:03 am

- Trzeba bylo pożyczyć moją.. - Mruknął i zasnął!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 EmptySro Mar 25, 2009 5:04 am

Ona też, ale najpierw się wygrzebała i znalazła iPoda w wiadomym celu. Nie, nie masturbowala się nim...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Emilie i Matthieu - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Emilie i Matthieu Emilie i Matthieu - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down

Emilie i Matthieu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 5 z 5 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Archiwum -