oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:11 pm

- podobno ryby są bardzo dobre na wzrok - powiedziała. - ała! Andy, sadysto! - jęknęła gwałtownie sie prostując. złapała sie za bok i wycedziła przez zęby - chcesz mi połamać wszystkie kości?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:13 pm

- Więc od dziś pijmy tran. Wiesz, że on ma strasznie dużo kalorii? - Zarechotał i jeszcze raz dźgnął ją palcem, tyle że tym razem jakoś w drugi bok, zacieszając jak głupi. - Chcę ci połamać wszystkie kości, Denise! - Przytaknął.
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:20 pm

- tran jest niedobry. mama mi go dawała jak byłam mała. - powiedziała z grymasem na twarzy, to raczej nie należało do najprzyjemniejszych przeżyć. - Andy, przestań! - poprosiła : ) albo raczej zazadala. tym razem ona go dźgnęła, żeby też zabolało, chociaż nie wiem, może miał jakąś niebywałą warstwę tłuszczu.

Ostatnio zmieniony przez denise dnia Sob Kwi 04, 2009 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:22 pm

Andy pewnie był człowiekiem-tłuszczem i miał sam tłuszcz, zero kości, czy czegokolwiek innego. - Ała, jak mogłaś! - Obraził się, co z tego, że sam był nie lepszy od niej, odsunął się na brzeżek ławki i pociągnął nosem, biedna sierotka. - Nienawidzę cię teraz..


a ja zw.
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:28 pm

grubasek<


- to ja powinnam się obrazić - mruknęła krzyżując ręce na piersi - moge cie zabrać na lody czy na coś, żeby ci nie było smutno - powiedziała, swego rodzaju to było takie odkupienie win.

spoko
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:41 pm

- Okej, możesz - powiedział łaskawie i od razu się rozpogodził i ucieszył jak ten grubasek na fotasku,xd. - Jakie najbardziej lubisz lody? - To istotne..
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 2:48 pm

byl na glodzie to sie ucieszyl : DD - nie mam takich naj, ale za to nie lubie tych z bakaliami bo są okropne. fuj - powiedziała i podniosła się z ławki - to idziemy? - spytała. właśnie, mozesz zacząć czy coś bo ja sie nie orientuje gdzie tu niby jest lodziarnia, pomijając to ze zapewne w kawiarniach i restauracjach ale pewnie szukałabym jej pół wieku.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 EmptySob Kwi 04, 2009 3:01 pm

Powiedział, że jednak musi iść i spierdolił, idę, paaa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc de la Villette - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -