oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 2:53 am

- widocznie mam powody, aby zmienić zdanie. - chociażby powód numer 923829838 czyli 'sorka, nie wiem czy widzisz, ale ja cię kurwa kocham?' huh.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 2:55 am


- lubisz ten sport, czy coś? wtedy nie czepiaj się, że ja też, jezu, co to w ogóle, kurwa, za rozmowa, mam cię dość - onie, sori, głupio mi za niego w sumie,,
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:00 am

- ja pierdole, ale ja nie sypiam z połową paryża. - pokręcił głową, wciąż zła i to bardzo chyba. - i jak masz mnie kurwa dość, to co tu jeszcze robisz? no już, spierdalaj przelecieć jakąś naomi czy kogokolwiek innego, bo przecież masz wyjebane w to, jak mogą się w tym momencie poczuć inni!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:02 am

- jezu, agnes, ja ciebie pierdolę, trzeba było na początku powiedzieć, że masz zamiar potem robić jakieś, kurwa, problemy, nawet bym cię nie dotknął, chryste, nie udawaj teraz, że nie wiedziałaś na co się piszesz, nie mam zamiaru brać z tobą ślubu, zapomnij. zazdrość też schowaj dla jakiegoś e, kurdę, endiego, ja pierdolę - :c biedny aaron. tobie też go szkoda? xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:05 am

nie, xd.
- a czy ja ci każę brać ze mną ślub? ja pierdole, jesteś kurwa pojebany, jak tak bardzo chce ci się jebać to idź kurwa do burdelu, a nie wykorzystujesz każdą ładniejszą dziewczynę w paryżu, masz coś z kurwa głową, naprawdę. - skrzyżowała ręce na piersi, była mega zła i w zasadzie zastanawiała się, czemu jeszcze sobie stąd nie poszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:08 am

- jeżeli cię to tak bardzo interesuje to burdel też odwiedzam -,- xd - pstryknął papierosa daleko, tak kozacko i zrobił minę mądrali 'zatkało kakało?' xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:09 am

- to jesteś tym bardziej jakiś popierdolony i niewyżyty, dorośnij człowieku. - w sumie to zaczynała ją bawić ta cała ich kłotnia, tak jak mnie, haha :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:15 am

mnie już dawno bawi, xd.
-jezu, agnes, spierdalaj - powiedział tylko, bo nie miał ochoty teraz używać wyżyn swojej inteligencji bo jeszcze by się spocił, czy coś... w sumie miał ochotę sobie iść, ale nie wiem czemu nie poszedł, bo chce mi się grać? xd pewnie tak.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:17 am

- nie mam ochoty stąd iść, a jeżeli tak bardzo tobie przeszkadzam,to proszę bardzo, droga wolna. - stwierdziła uśmiechając się uśmiechem zwycięzcy, bo miała wrażenie, że to jej pięc sekund bycia górą nad aaronem w tej kłotni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:20 am

- tak, przeszkadzasz mi, jesteś jakaś niezrównoważona i nie będę sobie szedł tylko dlatego żę jakaś psychopatka mi psioczy nad uchem. byłem tu pierwszy - a tak w ogóle jesteś u pani.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:24 am

- ja też nie mam zamiaru sobie stąd iść, aaron. - poinformowała go, no bo co z tego, że był tu pierwszy :/ halo, to wolny kraj :/ - jesteś śmieszny, gdy się wkurwiasz. - dodała jeszcze i się zaśmiała, bo serio ją to bawiło!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:26 am

- aha, super masz w domu - usiadl wiec na lawce, bo co sie bedzie przejmowal. wyciagnal nawet nogi na calej, zeby ona nie usiadla i wyciagnal komorke. gral w jakas strzelanke z wlaczonymi dzwiekami, xd.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:31 am

to nic ze ona caly czas siedziala, nie xd
-maly chlopczyk sie obrazil, ojejku? - zasmiala sie i zaczela bawic swoja zippo, skoro nie miala co robic. jezu jacy oni sa zalosni omg xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:37 am

nadal ją ignorował, bo był na tajnej misji. sasasa. tak naprawdę oglądał ze mną gossip girl, to cicho.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:38 am

poszla bez slowa w zasadzie, obrazona i tak dalej, haha, buzi pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Mar 28, 2009 3:38 am

pa ;d siedzial jeszcze i poszedl potem tee
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:07 pm

Kiedy przysypiał, siedząc na ławce mógł wyglądać trochę jak skońćzony żul, jeśli nie liczyć jakiegoś drogiego telefonu w jego dłoni, którego mogli mu w każdej chwili ukraść, i tak by nie zauważył. W każdym razie, był straszliwie rozleniwiony przez to słońce.
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:31 pm

Denise szła z puszką sprajta, co chwile podciągając troche przez słomkę. Zsunęła okulary przeciwsłoneczne na koniec nosa i podeszła do Andy'ego, pomijając fakt, że bez nich juz dawno by oślepła idąc pod słońce - cześć Andy, śpisz? - spytała i usiadła obok
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:37 pm

Słysząc głos Denise otworzył jedno oko, by się upewnić, że to nie jakiś, nie wiem, udawacz głosów, bo to różnie bywa. Potem otworzył drugie oko też, uśmiechając się do niej. - Cześć! Nie śpię, masz picie? - Kiwnął na puszkę. Pewnie się już i tak odwodnił i nic go nie uratuje.
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:42 pm

- nie, kwas siarkowy. chcesz? - spytała i uniosła puszke na wysokość jego nosa przy okazji wyjmując słomkę, żeby jej sobie nie wsadził w oko.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:47 pm

Znając spryt i zapobiegliwość Andiego to z pewnością skończyłby ze słomką w oku. Uśmiechnął się więc uroczo, jak na grzecznego chłopca przystało, i wziął od niej puszkę. - Lubię kwas siarkowy - zapewnił ją i napił się. Chyba nawet nie napluł;o! Potem oddał jej puszkę, żeby nie było, że ją sobie przywłaszcza. - Jak leci?
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:53 pm

wziela od niego puszkę i znowu wsadziła tam słomkę, bo nie miała co z nią zrobić a troche z niej ciekło :c. - e, normalnie. nie lubie jak ktoś o to pyta, a nie np. kiedy ostatnio byłaś u okulisty czy coś. - powiedziała i przesunela sie w bok bo zobaczyla ose.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 1:55 pm

Andy nie zauważył osy, ale to dobrze, bo gdyby ją zobaczył, to pewnie zaraz by zwiał, bo trochę się bał wszystkich bzyczących owadów. - A kiedy byłaś ostatnio u okulisty?
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 2:00 pm

- nie pamietam, chyba wcale nie byłam. póki co nie wpadam na słupy ani pod samochody - powiedziała i odstawiła gdzieś picie, żeby wredna osa dała jej spokój i przypadkiem jej nie użądliła.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 2:05 pm

- To pewnie na starość ci się pogorszy wzrok i będziesz kupowała okulary do czytania na rynku. - Dźgnął ją palcem w bok, by sprawdzić, czy naprawdę nie ma tam wcale tłuszczu, czy tak tylko mu się wydawało.. Ale chyba faktycznie była pozbawiona tkanki tłuszczowej;o! Zachichotał więc. - Ale jesteś chuda!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc de la Villette - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -