oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 21, 2009 2:18 am

- no, ja tez sie ciesze - usmiechnela sie i usiadła na ławce tez, jezu pozdro moja mama zaraz musze isc-,- no w każdym razie naomi teraz wyciągneła nogi przed siebie - chcesz u mnie dziś nocować? zadzwonimy do twojej mamy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 21, 2009 2:22 am

Czemu isc? xd
- Chyba tak. Nie mam jak wrocic do domu i tak, jezu, musze kupic bilet do metro - bo ona nie ma, ogolnie rodzice nie pozwalali jej jezdzic metro i tak dalej - Wiec? Opowiesz mi cos fajnego wreszcie =d?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:44 am

siedział jak jakiś cygan. nie wiem jak to jest, ale wciąż jak cygan. oglądał swoje dłonie, bo był na solarium i chciał zobaczyć, czy się opaliły.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:49 am

nie wiem co tu robiła, ale to jest mało istotne, być może korzystała z tego, że już nikt nie wydzwania do niej po dwudziestej trzeciej 'kiedy masz zamiar wrócić do domu?'. nevermind. - cześć aaron. - uśmiechnęła się miło i usiadła koło aarona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:50 am

haha, andy jest ostrzejszy niż rodzice.
lowe.
- agnes, cześć. miło cię widzieć.. czy coś. - czy coś musi być, wiadomo.
odwzajemnił uśmiech, coby nie zwątpiła w jego 'miło cię widzieć'.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:55 am

mimo to trochę zwątpiła, ale spoko, przywykła już do aarona i jego podejścia do niej. - jak leci? - zapytała, bo to w sumie standardowe pytanie, szczególnie patrząc na to, że nie miała z nim zbyt wiele tematów do rozmowy i w ogóle...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:55 am

no nie mieli. aaron przechodził wewnętrzne zmiany, więc może postanowił znaleźć im tematy:
- nawet nieźle, wiesz. a u ciebie?
hej, starał się. serio.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 1:59 am

- całkiem dobrze. - uśmiechnęła się, coby nie skapnął się, że troszkę mu ściemnia. - hm, i to trochę dziwne, u ciebie zawsze jest zajebiście, a teraz nagle nawet nieźle? - zdziwiła się, ale zaraz potem pomyślała, że pewnie zdechły mu rybki czy coś i to dlatego, ehh....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:03 am

pomyślał, że trochę wtopa, bo zawsze mówił, że u niego zajebiście i że w porządku to jest źle i ludzie, którzy mówią, że w porządku to frajerzy.. no ale.
- ee, mam raka? jąder? nie wiem, guza mózgu? kurdę, nie mam teraz wymówki, ale się czepiasz, agnes...
okej, był rozbawiony, nie obrażał się raczej, całe szczęście.
w ogóle mój ojciec był na piwie z kolegą i wygrał 9 stów w maszynach i taki zadowolony... omfg...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:06 am

- to trochę ssąco mieć raka jąder. znaczy ee, domyślam się, nie to żebym miała. - bo jak mogła mieć raka jąder, nie mając jąder, hm? nieważne. wsunęła dłonie do kieszeni swojej bluzy, bo było jej trochę zimno, w końcu to maj, noc, a ona nie wzięła żadnej kurtki, :c
mój brat kiedyś się w to bawił i wygrał tysiąc czy coś. a potem przejebał w tym połowę wypłaty dwa razy, pozdro.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:11 am

- aha, ssąco, chcesz spróbować? - onie, on jest jak natostesteronowani chłopcy z mojego gimnazjum. aha, trudne słowo z tego.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:16 am

- chyba nie, jezu, aaron, czuję się jakbym rozmawiała z trzynastolatkiem, serio. - przewróciła oczyma, no bo sory, ona tu próbuje porozmawiać z nim o czymś innym niż 'pieprzymy się?', a on to wszystko psuje...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:23 am

sorki :c
wzruszył ramionami w odpowiedzi, odwracając trochę głowę, bo na pewno bardzo go zainteresowało hm... nic, żeby nie widziała, że się cieszy jak głupi, mimo wszystko.
- skąd wiesz, ile mam lat, agnes! nigdy ci nie mówiłem.
właśnie :c
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:26 am

- z tego co wiem, studiujesz, więc musisz mieć trochę więcej niż trzynaście lat. - uśmiechnęła się nieco ironicznie. tak wiele razy irytowało ją to jego dziecinne zachowanie, ale z drugiej strony lubiła to, bo przynajmniej było zabawnie, huh.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:27 am

- e, może po prostu jestem młodocianym geniuszem? poszedłem do zerówki - nie wiem, czy w paryżu mają zerówki - w wieku trzech lat? hej, wszystko się może zdarzyć.
okej, pozwolił sobie teraz normalnie się uśmiechnąć, wow.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:32 am

- wątpie, bo nie wyglądasz mi ani na geniusza, ani na kogoś kto ma mniej niż, hm, dziewiętnaście-dwadzieścia lat. - wciąż uśmiechała się ironicznie, ale chyba trochę bardziej pogłębiła ten uśmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:33 am

- w takim razie nie odzywaj się do mnie, agnes! wątpisz we mnie i obrażasz - skrzywił się aż i ręce na piersiach skrzyżował też, no bo hej, nie pozwoli sobie. ;/
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:36 am

nachyliła się w takim bądź razie, aby pocałować go w policzek, bo w usta chyba nawet by nie sięgnęła, znaczy, hm, sięgnęłaby, ale równocześnie przewróciła się na niego... - żartowałam, jesteś najmądrzejszym człowiekiem jakiego znam. lepiej? - zapytała i uśmiechnęła się teraz całkiem normalnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:37 am

- nie, jezu, agnes, czemu ty nie umiesz żartować? po prostu, reeety, jesteś taka sztywna jak... jak... jak patyk... - ale wrzuta. wszyscy są pod wrażeniem...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:40 am

- och, powinnam się teraz popłakać, czy może jak najszybciej udać się na jakieś zajęcia typu 'szkoła żartów dla sztywniaków'? - zapytała z ironicznym znów uśmieszkiem, bo jej było całkiem dobrze ze sobą i swoim sztywniactwem, więc jeżeli aaronowi to przeszkadza, to nie jej problem : P
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:41 am

- bywasz wstrętna czasem agnes, ja pierdolę - żachnął się, wstając w sumie, odechciało mu się hm, przyjacielskich pogawędek, zachciało za to skręta, ale nie miał, wygrzebał więc wygniecionego camela i wsunął w kącik ust, stojąc do niej plecami, skoro pewnie dalej siedziała i szukał zapalniczki po kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:44 am

- aha, to ja jestem wstrętna, fajnie wiedzieć. - zrobiła obrażoną minę, bo wkurzył ją tym teraz jednak, ale dalej siedziała, nie była jakaś nie wiem, z adhd czy czymś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:45 am

on miał adehade, dlatego też teraz stukał butem w ziemię rytmicznie i nucił sobie coś pod nosem, bo znalazł wreszcie zapalniczkę i był zadowolony,sasasa. i teraz bawił się w ignorowanie jej, wyjebongo i te de.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:48 am

- nie no zajebiście, trochę przykre, że nadajesz się tylko do pieprzenia, a nie do czegokolwiek innego, chociażby rozmowy, huh. - pokręciła głową i również zaczęła szukać papierosów, ale kiedy przypomniała sobie, że przecież zostawiła w domu, powiedziała jakieś kurwa w sumie pod nosem, ehh.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:51 am

- jakoś zazwyczaj nie wydawałaś się szczególnie z tego niezadowolona, agnes - prychnął, mrucząc coś o kobietach 'tego typu'... haha : d.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc de la Villette - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -