oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jardin du Luxembourg

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:00 pm

naomi pozwolila sobie nawet usiąść obok, ale jakoś grzecznie, bo wciąż miala na sobie spodniczke od mundurka, to nie bedzie nikomu pokazywac jednak majtek. w kazdym razie usmiechnela sie teraz symaptycznie. - i jak tam? co z andym? w ogole opowiedz mi to chels, ostatnio lubie sluchac. to znaczy chodze na sesje do psychologa i to mi pomaga.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:04 pm

tez miala spodniczke wiec ogolnie to sie opierala o cos i miala nogi wyciagniete przed siebie i jedna na drugiej, tak wiesz jak, ten! w kazdym razie pokiwala glowa bo wiesz, cokolwiek-wczoraj u mnie nocowal. ale wiesz, tylko nocowal, ogolnie to ta agnes jest jakas psychiczna, nie pozwala mu wchodzic, gdy za pozno wraca czy cos...
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:08 pm

Chelsea napisał:
nie pozwala mu wchodzic, gdy za pozno wraca czy cos...

lol <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:13 pm

naomi uniosla obie brwi do gory w sumie troche zaskoczona. - no, ale chyba razem oplacaja to mieszkanie, wiec co ona ma do gadania. w ogole fuj aaron z nia sypia, fuj - stwierdzila, bo jej sie przypomnialo, aczkolwiek nie wydawalo jej sie to tak obrzydliwe jak w sobote - generalnie wczoraj u mnie spal i troche sobie pogadalismy i wiem, ze on nie jest taki jakiego z siebie robi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:21 pm

-wiem. to znaczy ze sypia z agnes. hej, jak to nie jest? - zapytala, unsozac brwi teraz ona, beda sie pewnie tak zaskakiwac nawzajem i w koncu obie skoncza z brwiami na tyle glowy, hej!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:26 pm

- no nie jest, po prostu porozmawialismy sobie szczerze i w ogole i on naprawde nie jest zly - stwierdzila teraz, ale nie zamierzala mowic chelsea ze aaron prawie sie rozplakal, nawet jesli byla jej najlepsza przyjaciółka - to agnes w koncu chce andiego czy arona, bo sie pogubilam troche?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:30 pm

-i polaczy was dluga, niekonczaca sie milosc? daj spokoj, naomi, wszyscy wiedza jaki jest aaron, tacy ludzie sie nie zmieniaja. co nie znaczy ze go nie lubie, hej, jest pocieszny - wlasnie, chelsea raczej nie przyjmowala do wiadomosci tego teraz co mowila naomi, no bo sorry, ale co to w ogole ma znaczyc?!?! - w kazdym razie -westchnela - co do agnes to ona chyba sama nie wie. naprawde dalabym sobie spokoj gdyby ona mi powiedziala ze jest w nim zakochana i zebym sobie odpuscila, ale takie balansowanie pomiedzy przyjaznia i jakas straszna zazdroscia to dla mnie niezrozumiale.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:34 pm

- dam jej telefon do mojego psychologa, takie sesje naprawde pomagaja, wiesz? - usmiechnela sie nawet i wyciagnela nogi przed siebie rowniez - jejku, ale chels ja nie powiedzialam, ze cos mnie z nim laczy, tylko ze jest lepszy niz myslalam. w zasadzie nie wiem czy umialabym z nim uprawiac seks z mysla, ze on pieprzyl agnes, omatko. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:35 pm

-rety, moze on tak tylko sie przechwala, naomi! skad wiesz - wlasnie, przysunela sie do niej i objela ja ramieniem bo miala potrzebe milosci ogolnie - co u twojego brata?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 5:40 pm

- nie wiem, wiesz, przestaje za wami i ta wasza telenowela troche nadazac - usmiechnela sie i oparla policzek o jej ramie, przymykajac teraz oczy - a u nelsona nie wiem pewnie imprezuje w tym calym nowym jorku, czy cos tam. dawno z nim nie rozmawialam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 6:44 pm

-rozumiem, zerwane wiezi i te sprawy - oblizala usta wykanczajac swoj soczek i wcisnela pusty kartonik do torebki - kurcze, ja tez juz dawno przestalam nadazac. teraz jedynie troche sie orientuje ewentualnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 6:58 pm

- powinnysmy sie rozerwac, mysle - zaproponowala w sumie jakos tak luźno, no bo jesli chelsea nie chciala to nie bedzie przeciez jej na sile ciagac po klubach czy gdziekolwiek - czyli z andym mniej wiecej dobrze?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:04 pm

-wiec wbijmy na parapetowke do agnes - rzekla, bo akurat przegladala na swoim telefonie fotobloga owej! xd taki trik magiczny i w ogole, wow, ale mi pachnie pizza. - mniej wiecej dobrze. w sensie hej, jestesmy przyjaciolmi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:05 pm

- dlaczego? - w sensie dlaczego sa przyjaciolmi, bo jej akurat wydawalo sie to troche niedorzeczne - do agnes? - zapytala, bo nie wiedziala, czy chels mowi naprawde czy tylko sobie zartuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:07 pm

-co dlaczego? - nie czytala didaskaliow xd - do agnes. kupmy jej wycieraczke, czy cos.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:09 pm

- no dlaczego jestescie przyjaciolmi, wiesz ja nie wierze w przyjaźn po tym jak sie z kims przespalismy. wlasnie, przespalas sie z nim chels? - bo to roznie bywa conie. teraz naomi w sumie rozejrzala sie dookola - nic jej nie kupimy, chels.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:09 pm

-aha, wczesniej - pokiwala glowa, podnoszac tylek, podala jej reke tez - chodz, idziemy! bedzie fajnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:12 pm

- ty chyba zwariowalas chels, ja nie ide do tej wariatki, przeciez sie z nia nie lubimy - pokrecila glowa i nie zamierzlaa sie jednak podnosic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:42 pm

-jezu, naomi, po prostu.. zreszta niewazne, idziemy jednak do andiego - wlasnie, podniosla sie. swoja droga to jest takie troche smieszne bo z tego co pamietam to naomi sie calowala z andym kiedys xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 7:54 pm

e tam to tylko tak po przyjacielsku i pewnie nawet nie pamieta,xd- no dobra, to idziemy - wstala teraz, bo andi jednak bardziej jej odpowiadal niz agnes no i poszly zaczne nawet.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:02 pm

woziła się trochę ale tak bardziej czilałcik i te sprawy i miała też fajnego sprajta w puszce w fajnej dłoni i od czasu do czasu popijała od niechcenia oczywiście bo to niechcenie ciągle w ramach czilałtu. i znudziło jej się wożenie w którymś momencie więc oparła się o coś fajnego też i wciąż była fajna tak gdybyście się martwili.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:00 pm

Andy ze zdrowym, rumianym jabłuszkiem szukał Chelsea po calym parku, pewnie krzyczał wciąż jakieś 'Chelsea, Chelsea', jak skończony idiota, aż w końcu ją znalazł i w zasadzie oparł się o to coś fajnego, mówiąc 'cześć', akurat zjadł jabłuszko i wyrzucił do kosza ogryzek.. Patrz, jaki grzeczny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:08 pm

andy też musi przytyć żeby był zdrowy i rumiany : ( jak taki wiejski chłopiec ze zbożem w buzi. - cześć ędi - przywitała go moim zdaniem całkiem całkiem normalnie i uśmiechnęła się też dla lepszego efektu - co tam co tam? chociaż nie, pytałam już dwa razy w sumie, to moze lepiej powiem ze fajnei cie widziec... wcale nie mam na mysli tego ze mowie tak tylko z grzecznosci. naprawde fajnie cie widziec... chcesz sprajta? - pomachala puszeczką, bo się już zagadała...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:17 pm

Andy w słomkowym kapeluszu..
- A jest bardzo rozgazowany? - Spytal, w zasadzie to lubił rozgazowane napoje chyba bardziej niż nierozgazowane, więc wziął od niej puszkę i chwilę nią pomieszał, może nawet pozataczał nią ósemki w powietrzu.. Chociaż nie,to głupie. - Mi też cię miło widzieć. Albo coś w tym stylu.. Długo się tak opalasz? Słońce pewnie niedługo zajdzie, to bedziesz musiała się przestać, :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:20 pm

this is why im hot... ja tez wole rozgazoawne - dobra, w sumie to sie nie opalam, chcialam byc fajna po prostu :c - wlasnie, obejrzala teraz swoje ramie - w sumie i tak nie jestem specjalnie blada. nie? - ma sie te korzenie, tak, gorzenie, jakies tam, pewnie arabskie czy jakies, nie wiem w sumie, tallulah ogolnie jest z australii i mowia ze jest ladniejsza od karlie ale underrated to mam podniete ;podnieta; ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jardin du Luxembourg - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin du Luxembourg Jardin du Luxembourg - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Jardin du Luxembourg

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Romantyczne. -