oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Wiadomość
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 6:04 pm

Mi jak okulary wpadną pod łóżko, to chodzę pół dnia ślepa.. Zaśmiała się, poprawiając pierścionek, wcale nie zaręczynowy. - Tak, Florence. To zdrowo tak chodzić w jednej soczewce? - Spytała. A może zgubił obie.. Albo nosił tylko jedną, bo drugim okiem widział zupełnie dobrze,Surprised..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 6:11 pm

-Druga wyjalem-onie jolka dzisiaj do mnie czy sie pisze 'wyjąłeś' czy 'wyjęłeś' a ja mówię że wyjąłeś i patrzę a ona 'wyjołeś', nie pamieatm nawet o co chodzilo-Nie goraco ci tak;)-zapytal patrzac na jej kardiganek, hehe, on na przyklad prawie sie juz roztapial.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 6:18 pm

- Trochę gorąco. Mam sie rozebrać? - Spytała, unosząc nieznacznie prawą brew i obciągnęła trochę swój sweterek, który pewnie był nieodpowiedni na tą pogodę, jednak Florence nie przepadala za chodzeniem taka rozebrana..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:03 pm

-No dla swojego dobra chyba tak-zauwazyl, bo on zawsze lubil pomagac ludziom i znowu usiadl na trawie, zrywajac jakies pojedyncze.. trawki. Moze chcial zasuszyc i zrobic sobie slome.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:11 pm

- Niedługo i tak nie będzie tak ciepło - zauważyła, ale mimo to ściągnęła swój sweterek i usiadła obok Aarona, na trawie. - W zasadzie nie lubię, jak jest tak ciepło. - U nich w True Blood jest mega ciepło chyba, wszyscy mają wiatraki elektryczne, a w kościele siedzą i się wachlują..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:12 pm

-Dlaczego? Ja lubie, moge namawiac ladne dziewczeta do zdjecia sweterkow-usmiechnal sie do niej, dajac spokoj trawie, w sumie to pewnie usmiechnal sie dlatego ze w Lidlu piec par skarpet meskich stanialo... hehe. Jasne, on pewnie kupowal jakies skarpetki za sto milionow ojro w malych snobistycznych butikach...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:19 pm

Najlepsze są skarpety z Turcji.. Zachichotała, jak jakieś dziecko szczęścia i odgarnęła włosy za ucho, rumieniąc się nieco. - Więc jak tylko robi się cieplej, wychodzisz z domu i szukasz dziewcząt w sweterkach? Naprawdę, to nie jest odpowiednie.. - No jasne, bo Flo się znała na pewno strasznie i czytała Biblię do poduszki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:25 pm

-Czemu nieodpowiednie... Wiec co jest odpowiednie, hm? Czytanie Biblii w takie sloneczne dni xd?-zapytal, zainspirowany didaskaliami, nie moge sie skupic bo mama mi cos opowiada i udaje ze slucham, japierdole...-Nie mam chyba Biblii nawet..
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:28 pm

- Och, nie wiem, oglądałam dzisiaj jedząc śniadanie jakiś idiotyczny program o moralności i tak się tym jakoś, hm, natchnęłam. Ja chyba też nie mam. Jesteś ateistą? - Bo ona pewnie była jakąś buddystką.. Albo próbowała wszystkich religii po kolei, bo to też jest jakaś metoda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:30 pm

- Nieee, znaczy kiedys bardzo czesto chodzilem do kosciola ale teraz najzwyczajniej nie chce mi sie, wiesz, mam wyklady zazwyczaj na siodma czy osma i w weekend chociaz sobie wole pospac do pozna. Po prostu nie mam Biblii i tyle-ja w sumie tez nie mam w domu Biblii, tylko Nowy Testament chyba albo Apokalipse, idk, dzola ma w domu taka Biblie Jehowych xd Ale fajna jest-A ty?
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:36 pm

- Ja nie chodzę wcale i nigdy nie chodziłam, chociaż moja babcia chciała mnie chyba nawrócić i wzięła mnie kiedyś na Wielkanoc do kościoła, kiedy rodziców nie było.. - Pewnie z jakąś święconką czy innym zającem. Uśmiechnęła się sama do siebie, bawiąc trawą,ah... - Ale miałam wtedy z dziesięć lat i strasznie mi się podobało!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 7:46 pm

-No to fajnie-zauwazyl tylko bo w sumie to Aaron to tam powaznie rozmowy z nim to parodia... zmierzwil swoje wlosy, na szczescie nie nazelowane czy jakies tam, nienawidze zelu na wlosach xd juz guma jest fajniejsza-Ty jestes z Wloch czy skadstam, nie? Macie tam koscioly?-o, rozmowy o turystyce juz lepsze -.- xd
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 8:23 pm

- No jasne, że mamy przecież Watykan jest praktycznie we Włoszech -.- xd - zauważyła. Nie chciała mu robić wykładów o tym, że wszystkie te języki pochodzące od łaciny to są do rozmawiania z Bogiem, Bianca mi tak zawsze powtarza,xd. No bo ten, nie chciała wychodzić na jakąś wielką nudziarę! - Mamy lepsze kościoły niż Francja - pochwaliła się,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 8:26 pm

Jakby mu mowila o tych kosciolach to pewnie mialby mine jak na avku, hehe-Nie wiem, uciekalem z geografii. Studiuje prawo-bo to duzo tlumaczy przeciez, conie-Napilbym sie czegos!-Bo on jest alkoholikiem tak mysle, jezu, on ciagle pije...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 8:31 pm

Powinien iść do egzorcysty, żeby pozbyć się nałogu.. - Prawo? Chciałam kiedyś studiować prawo.. - Ale pewnie się nie dostała i żyła cały czas w przekonaniu, że ludzie studiujący prawo muszą być jacyś strasznie mądrzy i wszechstronnie uzdolnieni, ale najwidoczniej sie myliła... Nie obrażając Aarona, oczywiście, bo wydawał jej się ogólnie bardzo miły i ładny.. - Więc chyba możemy gdzieś iśc się czegoś napić - stwierdziła! Chętnie napiłaby się soku pomarańczowego... Ale sądziła, że Aaronowi chodziło o coś innego :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 8:32 pm

No, a nie mozna obrazac ladnych ludzi... - Wspaniale -zauwazyl wiec i podniosl sie nawet, otrzepal spodnie z czegokolwiek i podal jej dlon, bo jest dobrym kozakiem, yeah, mam gre nawet kozacy dwa ale nie wlacze bo pewnie duzo znajomych xd..
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 8:34 pm

xd.. Więc pewnie poszli i zacznij!!
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyWto Kwi 07, 2009 8:57 pm

przyszła z książką, bo lubiła sie edukować a swieże powietrze podobnież sprzyja wszystkiemu co jest związane z nauką itp itd. usiadła na ławce blisko jakiejs latarni bo nie wiem czy przeczyta cos o tej porze dnia.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 11:24 am

Kupiła w piekarni niedaleko świeżą, jeszcze ciepłą francuską bułeczkę, którą teraz zajadała, przeglądając notatki w swoim telefonie. Nie ma to jak ambitne zajęcie na czwartkowy poranek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 1:54 pm

Nucił pod nosem 'tak się bawi tak się bawi kolonia' bo tak mu się wkręciło jak i mnie zresztą i generalnie usiadł obok Florence, mówiąc jej miłe&wesołe czejść!
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:14 pm

Pewnie Florence zapadła w jakąś śpiączkę, czy coś.. Jak w Sailor Moon,xd.. - Cześć, Aaron! - Powiedziała, ciesząc sie, że zdążyła zjeść swoją bułeczkę, bo nie chciałaby się z Aaronem dzieliś, skąpiradełko. Uśmiechnęła się do niego, a potem nawet pocałowała go w policzek, przysuwając się trochę. - Przyszedłeś się opalać? - Wszyscy się przecież w Paryżu opalają..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:19 pm

-Nie, a ty? Nie opalam się, wolę solarium xd. - Podrapał się po nosie, uśmiechająć się do niej głupkowato troche, ale to nic!
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:21 pm

- A, solarium.. - Pokiwała głową, uśmiechając się do siebie, w zasadzie to w duchu nie mogła z beki, nie rozumiała ludzi, chodzących na solarium. - Ja też nie, po prostu, hm, nawet nie wiem. Po prostu tu siedzę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:23 pm

ostatnio namawialam dzole zeby poszla na solarium xd. - a, spoko. co slychac w kazdym razie? co z naszymi wakacjami? -w sensie czy przemyslala! usmiechnal sie do niej ladnie, drapiac sie teraz dla odmiany po czuprynie. hej, powaznie mowil o tych wakacjach.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:28 pm

Znowu piszesz raz dużymi, raz nie, literkami-.-xd. - Nic nie słychać, w porządku wszystko - wzruszyła ramionami, po co miała się zwierzać Aaronowi z czegokolwiek, skoro on i tak by nie zrozumiał.. :c To znaczy teraz chyba nawet nie miałaby z czego sie zwierzać. - A z wakacjami.. No nie wiem, ty nie żartowałeś z tym, żebyśmy jechali razem? - Różnie to bywa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jardin des Plantes - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 5 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -