oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 5 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:35 pm

wiem, bede pisala juz malymi! - nie zartowalem! mozemy wziac jeszcze moich znajomych -pewnie andiego no bo wiadomo - jezeli boisz sie tylko ze mna! masz w ogole jakichs kolegow xd?
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 5 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:39 pm

- Co ty myślisz, że nie mam żadnych znajomych? Dzięki, Aaron, naprawdę - mruknęła i skrzyżowała ręce na piersi, odsuwając się od niego trochę, no bo sory:/ Zaczęła się zastanwiać, czy ma jakichś kolegów. No na pewno ma..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 5 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:41 pm

-nie to mialem na mysli! znaczy czy masz jakichs ee kolegow ktorych zabralabys ze soba wtedy! - bo nigdy nic nie wiadomo, on na przyklad nie wiedzial czy ona ma, malo jasne? westchnal ciezko, ach, te kobiety.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 5 EmptyCzw Kwi 09, 2009 4:45 pm

Przewróciła oczyma i zaśmiała się, odwracając w stronę Aarona, chociaż trochę niewygodnie jej się wtedy siedziało. Ale czasami trzeba się pomęczyć.. - Nie wiem. Może nie mam takich, których bym zabrała... :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jardin des Plantes - Page 5 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 5 z 5 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -