oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 11:40 pm

- Hm, wiesz, nie chcę cię urazić, ale ślub skreśliłby mnie w oczach milionów moich fanek... - Westchnął ciężko, w końcu ciężkie jest życie gwiazdora Rolling Eyes. - A tak serio, co cię trapi Chelsea? Możesz mi się zwierzyć, jak temu różowemu pamiętniczkowi, który trzymasz pod łóżkiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 11:53 pm

- teraz gdzie indziej, ostatnio znalazła mama - zwierzyła się mu, zastnawiając się, czy to jej zaliczy. w sensie wiesz. - nic mnie nie trapi, matthieu, po prostu andy ze mną zerwał niecałe trzy, czy cztery dni temu i nie jestem jakoś szczególnie zadowolona z życia. eh!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 11:58 pm

- Będziesz emo? Ej, to w sumie niezły pomysł. Potniesz się z rozpaczy, a on znajdzie cię umierającą i wtedy będziecie musieli być razem. - Rozmarzył się trochę, już chyba nawet przygotowywał scenariusz całej tej akcji w swojej chorej główce..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:02 am

- wtedy musiałabym pociąć się na jego wycieraczce, matthieu. z tego co zauważyłam to raczej ostatnio wszyscy są strasznie zajęci nie-wiadomo-czym i już się nie spotykamy w kilka osób, więc raczej nie mam z andym hm, wspólnych miejsc - podrapała się po podbródku aż z tych emocji. - swoją drogą to głupie, jezu, powiedział mi wyraźnie, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego i ja.. wiesz. hm, chyba muszę wyrwać jakieś umięśnione ciacho w klubie piekło i go przelecieć. albo kogokolwiek. nie wiem. skończę na mulę rusz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:09 am

- Hm, Chelsea, jesteś ładna, mądra i generalnie fajna, pewnie nie jeden marzy abyś na niego spojrzała, a co dopiero go przeleciała. Andy to frajer, że nie docenił tego, co miał. Powinnaś mu współczuć głupoty i to wszystko. - Z serii dobre rady Matta.... Przysunął się do niej nawet i objął ją na pocieszenie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:15 am

- przestań, mefju, bo jeszcze ci uwierzę - uśmiechnęła się do niego, bo był miły, ostatnio miała już dość niemiłych chłopców i w ogóle, dlatego też teraz zmierzwiła mu włosy ręką, trochę psując jego poprzednio i tak niezbyt idealną fryzurę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:24 am

- Właśnie masz mi uwierzyć. Chelsea, jestem facetem, więc chociaż po części wiem, co inni, a może nawet ja również, możemy myśleć o kimś takim jak ty. - poinformował ją z uśmiechem, po czym ułożył włosy po swojemu.... Ale nie był zły, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:28 am

- aha, czyli chcialbys mnie przeleciec? - spojrzala na niego teraz, troche rozbawiona, a troche ciekawa jego odpowiedzi! bo kto wie, to znaczy w sumie pomyslala sobie, ze pewnie by sie troche obrazila, gdyby powiedzial ze nie.. no bo wiesz, ej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:33 am

- Hm, chyba tak. Tylko nie wiem, bardzo cię lubię i w ogóle, więc chyba tylko dlatego bym tego nie zrobił. - Bo on zwykle gdy już jakąś dziewczynę przeleci, olewa ją, albo tworzy stały związek, a raczej obydwie opcje odpadały jeśli chodziło o Chelsea.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:35 am

- uprawiasz seks tylko z dziewczynami, których nie lubisz? dość interesujące podejście, matt - zauważyła, cmokając zaraz, tak wieesz, łał i te sprawy, oparła się wygodniej trochę, pewnie o jego ramię, skoro ją obejmował i przymrużyła trochę oczy, w sumie była zmęczona, ale to nic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:38 am

- Uprawiam seks, albo z dziewczynami, które nic dla mnie nie znaczą i następnego ranka pewnie nawet nie będę pamiętał jak mają na imię, albo z tymi, które można powiedzieć kocham. - Zaśmiał się ironicznie, bo nie uważał tego określenia za właściwie, przynajmniej jeśli chodzi o jego osobę. On nigdy nie kochał żadnej dziewczyny, na niektórych po prostu zależało mu trochę bardziej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:41 am

-więc nie kochasz mnie, mefjuuu? no wiesz! - westchnęła ciężko, nie obrażając się w sumie, bo niby czemu, i tak nie była do końca poważna, więc wiesz. - łamacz serc z ciebie, wiesz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:45 am

- Wiem, ale nie jest mi z tym źle. - Wzruszył ramionami i zaśmiał się. - Chociaż wiesz, dla ciebie mógłbym ewentualnie zrobić wyjątek, ale to może kiedyś, jak skończysz te piętnaście czy ile tam masz lat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:50 am

to jak 'kiedys stracisz dziewictwo, naomi' xd
-mam siedemnascie, matthieu-parsknela ze smiechem teraz nawet-hej, nawet nie wiedziales ile mam lat! wiec nie jestesmy juz przyjaciolmi, to koniec, matthieu!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 12:54 am

- Żartowałem Chelsea. - pacnął, xd, się w czoło otwartą dłonią. - Sama widziałaś przecież mój notesik z datami urodzin wszystkich przyjaciół i w ogóle. - Westchnął teraz ciężko.......
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 1:07 am

-tak, trochę mnie przeraził. w takim razie skoro wiesz, że nie jestem gówniarą, to czemu nie powiesz po prostu, że nie chcesz uprawiać ze mną seksu...xd?-nie mogę z niej!-ale dobra, nieważne, przepraszam, mam ostatnio ee, zawirowania emocjonalne. na tym punkcie też.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 1:08 am

- Jak tak bardzo chcesz, to mogę cię przelecieć, ale nie chcę, żebyś potem czuła się, no nie wiem, głupio. - Wyjaśnił jej. - Hm, może już pójdziemy? Odprowadzę cię, nie możesz o tej godzinie kręcić się sama po mieście.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 1:13 am

-matthieu, nie dążę do tego, że chcę żebyś mnie przeleciał, tylko po prostu.. chociaż okej, może trochę bym chciała - skoro już się przyjaźnią nawet, to czemu nie miałaby być szczera, szczególnie że to wszystko podobno nie było specjalnie na poważnie jakoś- okej, chodźmy, dzięki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 1:14 am

- To co, umówmy się kiedyś, mogę nawet się wysilić i być nieco bardziej romantyczny niż zwykle. - Rozmarzył się znowu... ;marzyciel; I poszli, i ja muszę iść to dajmy na to, że ją elegansio odprowadził..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyPon Mar 23, 2009 1:19 am

okok.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:38 pm

Szukal kwiatkow moze dla swojej mamy... albo moze kupil niedawno krowe i zbieral dla niej trawe... w kazdym razie szukal czegos w trawie teraz.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:45 pm

Pewnie zgubił zęba. Florence nie szukała niczego w trawie i pewnie nie robiła nic konstruktywnego, w każdym razie spacerowała i dostrzegła Aarona, co za zbieg okoliczności!, obok którego stanęła. - Co robisz? - Wyglądał co najmniej dziwnie....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:48 pm

-Szukam soczewki-powiedzial w sumie zgodnie z prawda bo Aaron niestety nie byl zbyt modny czy cos i wolal swoje kwieciste hawajskie szorty i soczewki od duzych okularow z czarna ramka...-No ale trudno, w sumie i tak mam plus poltorej wiec najwyzej bedziesz musiala stac dwa metry dalej zebym zobaczyl czy wiem kim jestes, he, he...-troche sobie zartowal, przeciez ja poznal... mial ciagle drugie oko...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:56 pm

Uśmiechnęła się i na wszelki wypadek, gdyby wcale nie żartował, cofnęła się dwa kroki. - No dobra, ale wiesz, jak coś to mogę pomóc ci szukać..- Chociaż to musiałoby przypominać szukanie igły w stogu siana, jeśli nie gorzej, bo przecież soczewka mogła zostać już zmiażdżona, :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:57 pm

-Niee, spoko, widze dobrze, przezyje bez soczewki. Florence, tak? Teraz gdy sie odsunelas to chyba cie kojarze...-serio robil sobie jaja, niech chociaz on nie bedzie taka kaleka jak ja bez soczewek < /3 jebany slepak ze mnie c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jardin des Plantes - Page 3 Vide
PisanieTemat: Re: Jardin des Plantes Jardin des Plantes - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Jardin des Plantes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 5 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -