oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Champ de Mars

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:30 pm

Dobra jestem bo troche sie wczulam i ja bylam Neronem a ognisko chrzescijanami - No mielismy ale ty pewnie masz lepsze rzeczy do robienia kochaniutki - zauwazyl unoszac brew i czekajac na wyjasnienia jakie to Andy ma ciekawsze rzeczy do robienia, chociaz Aaron oczywiscie wiedzial ale i tak czekal najakies 'moja wina moja wina moja bardzo wielka wina przeto blagam i dalej nie znam'.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:35 pm

- Właśnie nie mam, Aaron. Nie mam lepszych rzeczy do robienia, tylko sądziłem, że jesteś na mnie wielce obrażony o nic :/ - Sprzyżował ręce na piersi i przyglądał mu się ze zmarszczonym czółkiem, jak jakiś pięciolatek, który chce deserek :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:38 pm

- Jasne - odparł więc tylko bo przecież Aaron wie lepiej i westchnoł cięrzko bo życie jest jakie? No właśnie ciężkie! Ech ech wyciągnął zapalniczkę bo ile można obracać tego papieresa i przypalił sobie nawet, super. Było mu chyba za gorąco.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:50 pm

- Ej, ale nie gniewaj się na mnie za tą Agnes, okej? - Poprosił, bo w zasadzie strasznie przygnębiała go ta cała sytuacja. Wyrwał garść trawy, w ramach wyładowywania się i rzucił tą trawą w Aarona,xd.. Ja bym była zla...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:52 pm

Na miejscu kogo..... - Jezu, Andy, ty nawet nie masz swojego zdania, jestes pieprzone zombie -dzein szczerosci albo innego swistaka dzisiaj czy cos przegapilam.... Zgarnal trawe z klaty he he i rozgladal sie za pokrzywami : | na razie nie oddal bo nie mial ochoty....
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:56 pm

Na miejscu Aarona, gdyby jakiś Andy rzucał we mnie trawą.. - Super, Aaron, najwyżej umrę przez to - prychnął, no bo sory, ale nienawidził, jak mu wypominali niesamodzielność albo brak własnego zdania właśnie, chociaż doskonale wiedział, że to prawda, co on mówi...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:59 pm

Aha... - Dobra, wyjebane, idziemy stad - zarzadzil tak w ramach tego ze Aaron z kolei MA wlasne zdanie i wstal zaraz, rozgladajac sie za swoim tiszertem, juz nie za pokrzywami - Chce mi sie pic! - zrobie z niego alkoholika jak jakas Vanilka czy ktos...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 4:05 pm

Andy się obraził i spierdolił,xd. Idę, pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 EmptyPią Kwi 03, 2009 4:05 pm

za co sie niby obrazil, xd. < 3
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Champ de Mars - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: Champ de Mars Champ de Mars - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

Champ de Mars

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 4 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -