oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

L'atelier 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Marlene
głupek
Marlene


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 9:31 pm

- Marlen. Szukam czegoś w stylu "smacznie, zdrowo i nie za drogo" - poslala mu swój usmiech no 5. - Ja tez jestem to przypadkiem i z tego samego powodu, a babcie.. - spojrzala na nie chylkiem - przezywaja druga mlodosc
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 9:42 pm

Znów podrapał się po brodzie i zlustrował półkę, przy której stał.
- Kuchnia wegetariańska? Jest zapewne zdrowe i niedrogie, ale czy smaczne? - zapytał z powątpiewaniem pokazując jej książkę.
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 9:50 pm

- Odpada. Nie dostarcza organizmowi wszystkich skladnikow potrzebnyxch do pelnego, zdrowego rowoju, a poza tym.. jestem miesozerna- powiedziala na jednym oddechu. Tak, zbilansowana zdrowa dieta to jej fobia. -Nie wazne, zaczyna sie przejasniac. - powiedziala patrzac za okno.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 9:56 pm

Kiwał głową słuchając jej, ale prawdę powiedziwszy niewiele z tego zrozumiał. Dla niego jedzenie to jedzenie, grunt, żeby się najeść i nie czuć głodu przez dłuższy czas. Uniósł ręce w geście poddania.
- Chyba jednak marny ze mnie pomocnik, będziesz musiała sama sobie poradzić, albo poprosić o pomoc którąś ze znowu młodych babć - roześmiał się cicho, po czym spojrzał w stronę okna. Rzeczywiście, deszcz zelżał i wiatr najwyraźniej też się uspokoił. - Zamiast tego mogę cię za to zaprosić na kawę lub drinka. Albo jakąś zdrową sałatkę ze wszystkimi potrzebnymi składnikami!
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 10:04 pm

Usmiechnela sie
- Za kawe dziekuje, moze lody? - spytala
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 10:09 pm

- Jak sobie życzysz, Madame - roześmiał się. Poczekał, aż odłoży wszystkie książki, po czym skierował się w stronę wyjścia, otwierając przed Marlene drzwi uśmiechając się wesoło. Bo miał w końcu do tego powody!


[i ja znikam póki co na jakieś 20 minut]
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 10:15 pm

A ona wyszła i poszli na te lody.

jak wrocisz, zacznij gdzies
Powrót do góry Go down
Sponsored content




L'atelier 9 - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: L'atelier 9 L'atelier 9 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

L'atelier 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kultura -