oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

La Perle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 3:47 pm

- Tak, prawo ekonomiczne i handlowe. - powiedziała bez entuzjazmu. - Dla tatusia. - uśmiechnęła się - Fajnie, to fajnie.- zamyśliła się - A jest tam pomost? - spytała- Zawsze chciałam się poopalać na pomoście, a jakoś nigdy nie miałam okazji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 3:59 pm

-Nie mam pojęcia, moja droga, naprawdę! Byłem tam sto lat temu z rodzicami jeszcze - poinformował ją, robiąc łyka kawy i myśląc intensywnie. Nad czymkolwiek.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 4:03 pm

- No nic szkoda. -upiła łyk kawy i ugryzła napoleonkę tak, że ¾ cukru pudru zostało jej nad górną wargą tworząc tzw. wąsy. - A w jakim stroju kąpielowym mnie widzisz? - spytała bez ogródek nie przejmując się wąsami z cukru
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 4:05 pm

-Hmmm-zapatrzył się na nią okiem obserwatora tudzież oceniającego czy coś w ten deseń i zmrużył oczy też, zamyślając się-nie znam się na krojach-poskarżył się, ubolewał.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 4:10 pm

- Jedno czy dwu częściowy? A może niewidzialny? - spytała z mina niewiniątka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 4:14 pm

-Och, wiesz, w sumie może być całkiem gorąco, jednoczęściowy mógłby być niebezpieczny. Nie wiem co do dwuczęściowego-powiedział z miną znawcy, a potem się zmył, niestety zapominająć o zakupach, bo musi wziąć ubrania, pościelić łóżko, iść po zakupy i ogarnąc ogólnie -.-\
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 4:17 pm

Ale ona nie miała mu tego za złe, bo właściwie to powinna być na ćwiczeniach, a nie uganiać się za ciuchami, szczególnie, że troszkę ściemniała z tym kostiumem. Więc poszła.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyPią Mar 13, 2009 2:13 am

Przepchał się przez tłum ludzi, których było tu zawsze dużo za dużo bez względu na porę. W ostatniej chwili dopadł małego stolika, pomachał do kelnerki uśmiechając się szeroko, by już po chwili pić swoją ukochaną małą czarną. Zapalił papierosa i nieśpiesznie zaciągając się aromatycznym dymem przyglądał się ostentacyjnie ludziom. A niech się patrzą! Zawsze to większa szansa, że ktoś podejdzie - albo da mu w mordę, albo się przysiądzie, ale zawsze to coś się dzieje, prawda?
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 EmptyPią Mar 13, 2009 1:54 pm

Obudził się z okropnym bólem głowy na ławce przed kawiarnią. Zmrużył oczy próbując przypomnieć sobie, co się stało... No tak, tak jak chciał, wydarzyło się COŚ! Dostał nie tylko po gębie, ale też został porządnie skopany przez jakichś dwóch nadwrażliwych i - najwyraźniej peszących się przy długim kontakcie wzrokowym - paryskich karków.
Pomacał się, czy wszystkie żebra ma na miejscu. Miał! Za to lewą część twarzy, ten ładniejszy profil, miał brzydko spuchnięty i posiniały.
- Ojej! - zdołał wymruczeć. Spojrzał na zegarek, którego karki nie ukradły i okazało się, że niedługo zaczną mu się zajęcia. Poczłapał więc w stronę przystanku tramwajowego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




La Perle - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

La Perle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -