oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

La Perle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


La Perle Vide
PisanieTemat: La Perle La Perle EmptySob Mar 07, 2009 3:58 am

OBLEGANE. Bardzo modne miejsce, zawsze jest tu ktos fajny!

La Perle 24-ea-1-laperle
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:27 pm

Przyszedł Nelson, w sumie zastanawiając się, czemu w La Perle musi być tak dużo ludzi, ale spokacznie, czekał na Su przed wejściem.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:30 pm

Weszła do środka wolnym krokiem, poprawiając niesforne kosmyki włosów rękoma, gdyż ciągle wydawało jej się że są w artystycznym nieładzie. Westchnęła cicho po czym zajęła miejsce przy jednym z wolnych stolików.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:31 pm

Ona się trochę spóźniła, no ale w końcu to kobieta i wolno jej było. Zobaczyła Nelsona i cmokła go w polika na przywitanie - Myślałam, że o tej porze nie będzie tu tyle ludzi- no ale najwyraźniej się myliła, bo ledwo co się przecisnęła do wejścia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:34 pm

- Normalnie. Ale czekaj, zaraz załatwimy stolik - wyjął jakiś banknot z portfela i złapał kelnera. Wyjaśnił mu na ucho o co chodzi, a potem wcisnął pieniądze. Mężczyzna podszedł do jednego ze stolików i powiedział coś kobiecie, siedzącej przy nim, więc Nelson objął Sookie w talii i zaraz usiedli na wolnych miejscach - to co, może mrożoną latte?
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:36 pm

Do dziewczyny przysiadł się jakiś starszy facet, w końcu było tu strasznie ciasno, tak czy siak Roxy nie zwróciła na niego uwagi. Zamówiła sobie gorącą czekoladę, wiedziała że trochę sobie na nią poczeka...
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:39 pm

- Świetny pomysł, jest strasznie gorąco- słońce grzało delikatnie jej piegowatą twarzyczkę- W dodatku jeszcze mam małego kaca po wczoraj, także wyobraź sobie jak muszę się teraz czuć- upał w połączeniu z bólem głowy i całą resztą nie był zbyt fajnym połączeniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:42 pm

- No. Ale lepiej niech będzie gorąco niż pada, nienawidzę zimy, szczególnie w Paryżu, bo wiesz w takiej Austrii to przynajmniej można sobie pojeździć na nartach. Byłaś kiedyś? - zawołał kelnerkę i zamówił dla nich dwa duże, mrożone latte.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:46 pm

Po dłuższym czasie czekania dostała swoje zamówienie. Nie miała pojęcia co jej strzeliło do głowy żeby zamawiać gorącą czekoladę w taki upał... może tak bardzo ją lubiła, że nie potrafiła się oprzeć, w każdym bądź razie postanowiła zaczekać aż ostygnie. Między czasie wyjęła gazetę z torebki i zaczęła ją czytać.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:48 pm

- Ja tez nie cierpię zimy, a przynajmniej w takich dużych miastach. Jedynie na zdjęciach może to ładnie wyglądać. A w Austrii na nartach nie byłam, ale za to byłam na Słowacji i mieszkałam w jakimś odrapanym hotelu. Niby pięciogwiazdkowy, jasne- odpięła sobie guziczek od bluzeczki, bo jej było ciepło, nie, żeby było widać jej dekolt, tylko troszeczkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:55 pm

- Gdzie jest Słowacja? - zapytał, dziękując kelnerce za latte i oczywiście nie umknął jego uwadze jej dekolt, Cintia ma ładne cycuszki, więc uśmiechnął się szeroko - następnym razem możesz jechać z nami. W zasadzie skąd się znacie z Naomi?
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 5:57 pm

W pewnym momencie Roxy schowała gazetę do torebki, szybko wypiła swoją czekoladę po czym wyszła, przeciskając się przez tłum ludzi...
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:00 pm

- Gdzieś pod Polską chyba- miała nadzieje, że nie musiała mu tłumaczyć gdzie jest Polska xd- Z resztą nie wiem dokładnie, w liceum miałam 2 z geografii- bo jej nauczycielka to była suka i zazdrościła Sookie koloru włosów- No w sumie to poznałam ją w parku i poprosiłam o ogień, był też Matt, Raplh i Aaron no i tak się złożyło że wylądowaliśmy wszyscy u mnie w domu i sobie jaraliśmy. Naomi jest fajna, lubie ją- kelnerka z wielkimi cyckami przyniosła im kawę więc sobie upiła troszkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:08 pm

- No my generalnie trzymamy się wszyscy razem, znamy się już naprawdę długo - wyjaśnił jej pokrótce popijając swoje latte - Polska, Polska...a no to już wiem. Jedziesz z nami pod namioty?
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:11 pm

- No, ktoś mi już to zaproponował i chyba pojadę. Nie wiem tylko jak moja babcia sobie da radę sama, bo ona jest taka nieporadna i ma czasem myśli samobójcze. Ale to najwyżej siostra, Cass się nią zajmie - bo Cassandra to jej siostra jakby ktoś nie wiedział - A gdzie w ogóle jedziemy pod te namioty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:14 pm

- Nie wiem jeszcze, pewnie dopiero w następny weekend, a myślę, że do tego czasu się jeszcze spotykamy, hm? - dopił swoje latte, unosząc prawą brew do góry, w geście pytającym.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:20 pm

- Jasne, możemy skoczyć do kina albo do Jardin du Luxembourg, tam jest tak pięknie w maju, mimo, że mam alergię na te wszystkie pyłki i takdalej. I tak tam chodzę- uśmiechnęła się ukazując swoje fajne dołeczki w policzkach.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:21 pm

- To zadzwonię do ciebie, dziś wieczorem, okej? Bo muszę teraz iść, bo Naomi pisze, że mamy pogadać. Do wieczora - i pocałował ją w kącik ust i poszedł, bo ja idę paputki.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyNie Mar 08, 2009 6:23 pm

Spojrzała za Nelsonkiem, który oczywiście wcześniej raczej zapłacił za kawy, bo Soo nie wzięła ze sobą piniondzuw. Dopiła swoje latte no i poszła.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:22 pm

Tak więc weszli, a w Le Perle, jak zwykle były tłumy. Viv zamówiła potrójne esspreso: czarne jak noc i gorzkie jak... bardzo gorzkie, a do tego taaaaką napoleonkę, bo nie musiała dbać o linię.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:25 pm

Jak widać na załączonym obrazku. To znaczy te tłumy. Zamówił kawę również, jednak on pozwolił sobie posłodzić, bo co będzie sobie żałował, pewnie posłodził nawet z siedem, bo lubił. Zajęli miejsce w rogu, bo akurat się zwolniło.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:29 pm

- Może wyda Ci się to śmieszne, ale nie cierpię pić słodzonej kawy, ale nie wypiję jej bez słodkiego, bo jest za gorzka. - powiedziała - Przepraszam, że wczoraj tak uciekłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:30 pm

-W porządku-mój żołądku, to akurat odpowiedź na przeprosiny, przysunął sobie bliżej krzesło i zamieszal kawę. Pokiwał głową-Aha, rozumiem! Ja wolę bardzo słodką, nienawidzę gorzkich ee, rzeczy. Poważnie.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:40 pm

- Ja też nie lubię gorzkiego, ale jakiś czas temu ojciec mi wmówił, że dobry prawnik nie pije słodkiej lury i przestałam słodzić. - powiedziała i wzruszyła ramionami - Pewnie chodziło mu o to, że przytyje.- roześmiała się, bo osobiście uważała, że parę kilo więcej by jej nie zaszkodziło. - Byłeś już kiedyś nad tym jeziorem?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle EmptyWto Mar 10, 2009 3:43 pm

-Więc studiujesz prawo?-wywnioskował jakże oh ah zmyślnie i inteligentnie, nie ma co, wyżyny logiki i te sprawy-Byłem, sto lat temu, z bratem. Pewnie okaże się, że dwa lata temu wybuchła tam bomba atomowa i niczego już tam nie ma, ale ostatnio było całkiem fajnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




La Perle Vide
PisanieTemat: Re: La Perle La Perle Empty

Powrót do góry Go down

La Perle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -