oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Laduree.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Laduree. Vide
PisanieTemat: Laduree. Laduree. EmptySob Mar 07, 2009 3:27 am

Laduree znaja wszyscy, sklep zalozony zostal w 1862 roku i znany jest na calym swiecie ze swoich wypasionych macaronsow, ktore nie wiem jak przetlumaczyc na polski. Macie je na zdjeciu. Poza tym mozna kupic tez typowe francuskie zarcie. Klasyka.

Laduree. 49-ea-1-laduree
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:07 pm

Siedział w rogu i jadł różowe ciasteczko, nie mlaskał ani nic. W dłoni miał jakąś inteligentną książkę o malarstwie bo o czym innym i czytał, bardzo intensywnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:36 pm

Dobra to może Quarelle przyszła, bo dziesięć lat ci tu kogoś wysyłam i co chwila zapominam, że miałam to zrobić... Przysiadła się więc do Christophera i jego różowego ciasteczka ze swoim, brązowym, xd. - Cześć!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:42 pm

Uniósł wzrok znad książki pokazując wszem i wobec jakże on jest oczytany i inteligentny miał nadzieję, że zauważą. Nie wiem czy zauważyli bo pewnie nawet nie spojrzeli, w każdym razie odłożył książkę i uśmiechnął się, nie miał różowych zębów, ona brązowe pewnie miała. Hehe. A raczej będzie dopiero miało.
-Nocześć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:48 pm

- Wyglądasz z tą książką bardzo.. inteligentnie. - Chciała powiedzieć kujonowato, ale się powstrzymała, bo Christopher mógłby się wtedy obrazić. - Jak leci, hm? Dawno się nie widzieliśmy. Bardzo dawno nawet.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:55 pm

-Zauważyłem-uśmiechnął się-i nic takiego, jakoś żyję-dmuchnął w grzywę, albo grzywkę, ale grzywka brzmi kobieco-eh, smacznego! Co u ciebie, Querelle? Co u Noaha?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 9:57 pm

- Dobrze, jakoś leci. Noah? Em.. to ty nie wiesz? On.. nie żyje. - wyszeptała, bo wciąż bardzo trudno było jej o tym mówić, cóż. W końcu to był jej ukochany, itp itd...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:02 pm

-Oh, aha.. - powiedział więc, o mało nie krztusząc się ciastkiem i zakaszlnął aż, pewnie udusił się, albo może lepiej nie - w takim razie to hmmm, hmm to zle!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:04 pm

- Spoko, już przywykłam. Znaczy.. no prawie. Rozumiesz o co mi chodzi. - Uśmiechnęła się smutno. - Jedziesz pod namioty, Christopher? - sprytnie zmieniła temat, a poza tym to najgorętszy temat ostatniego tygodnia i każdy się o to pyta każdego, cnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:07 pm

-Raczej nie - powiedział, bo po co mi tam więcej postaci niż dwie, ha, ha, poza tym on nie jest zbyt rozrywkowy i ktoś musi pilnować Parysza;/-a ty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:10 pm

- Raczej też nie. Nie mam ochoty na jakieś wyjazdy dla rozchichotanych dziewczyn ze szkoły i ich super fajnych facetów. - Ugryzła w końcu to ciastko, bo miała wrażenie, że mówi do niej, czy coś. - A poza tym, muszę uczyć się do maturki i trochę pograć na pianinie może.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:16 pm

-Chciałbym zobaczyć twoje pianino-wzruszające,xd-kiedyś mi obiecałaś-przypomniał jej, bo Quarelle swego czasu bardzo szpanowała swoim niebieskim fortepianem. Śpiewające fortepiany.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:20 pm

- Naprawdę? Mhm, okej, nie ma sprawy. - Stwierdziła, kolejny już raz wgryzając się w swoje ciastko, które znikało w mgnieniu oka..
Eh...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:26 pm

-Więc musisz mnie kiedyś zaprosić-powiedział, bo ona pewnie nie wpadłaby na to.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:32 pm

- Zapraszam cię więc, wpadaj kiedy tylko masz chęć i czas, ale uprzedź mnie esemesem, żebym zdązyła trochę posprzątać. I wygonić koty, żeby nam nie przeszkadzały.. - Stwierdziła. Po chwili pomyślała jeszcze, że ma jakieś 9238293828 do zrobienia w domu, który cholernie zaniedbała ostatnio. Musi wynając sobie jakąś pokojówkę, sprzątaczkę, czy cholera wie, jak te kobiety się nazywają...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:44 pm

-Tak w ogóle to mieszkasz sama? -zapytał, kupił sobei też drugie ciastko i to tyle bo nie umiem nim zbytnio grać dzisiaj sasasa kiedy tam się rozważają losy jego przyjaźni z Adamem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:47 pm

- Tak, a co? - Zapytała. - Ty masz fajnie jak mieszkasz z bratem i w ogóle. Chyba, że się nienawidzicie. Nie wiem, nie wnikam w wasze relacje.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:56 pm

Adam wbił, w sumie trochę zły, sory, ze wam przeszkodzę i w ogóle, i w ogóle w szczególności! Znalazł stolik Quarelle plus Christopher i ruszył w tamtą stronę. - Cześć, przeszkadzam? Mogłeś napisać, Christopher - spojrzał na kumpla, bo znów czuł się winien, za to, że mu przerywa randke, czy cokolwiek to było.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 10:59 pm

- Cześć. To ja może już pójdę.. - stwierdziła w takim bądź razie, i poszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:00 pm

-Własnie mamy całkiem dobre stosunki z Ajronem-poinformował Quarelle-lubię go jako człowieka i w ogóle, chociaż pewnie gdybyśmy nie byli braćmi to byśmy się nie lubili, bo jestem dla niego za bardzo frajerski-wzruszył ramionami, uśmiechająć się-Adam, cześć, nie przeszkadzasz. Znacie sięęęę ę?
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:04 pm

Adam spojrzał na Quarelle, pewnie ona też go nie lubiła, jak Aaron, choć on ją lubił. Znali się, w sensie wszyscy mieli się znać, conie. - No, znamy. Może jednak przeszkodziłem, hm? - zapytał, bo nie chciał psuć koledze randki, spoko jego problemy poczekają. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:06 pm

NIE MIELI SIĘ WSZYSCY ZNAĆ JEZU MÓWIĘ JUŻ TRZECI RAZ CZY WY NIE UMIECIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

(chuj a nie akcept pozdro)

-Nie potnij się, Adam. Co jest? - zapytał, znad swojej kawy, którą też tam kiedyś sobie kupił.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:12 pm

Jejku nie denerwuj się. - Widziałem się z twoim bratem i uznałem, że powinniśmy omówić tę kwestię - stwierdził, mrugając kilkakrotnie oczami, bo może coś mu wpadło do jednego z nich.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:13 pm

-W sensie? - w sumie to zabrzmiało tak jakby Adam co najmniej się z nim przespał albooo coś takiego toteż Christopher uniósł brwi prawie na czubek glowy ;oo
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. EmptySro Mar 11, 2009 11:19 pm

Pewnie by mu wyszły ponad linię głowy, gdyby to była bajka,xd. - W sensie Aaron zakazał mi się z tobą spotykać, bo jestem gejem - bo co się tam będzie, nie chciało mu się rozwodzić nad tym, co mówił dokładnie Aaron. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Laduree. Vide
PisanieTemat: Re: Laduree. Laduree. Empty

Powrót do góry Go down

Laduree.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -