oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Andy Wahloo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:28 pm

- Co ty, serio dużo zawaliłaś? - Zdziwił się, no bo ej, kiedy ze sobą mieszkali, to zazwyczaj udawało mu się jej pilnować, żeby chodziła przykładnie do szkoly, uczyła się i w ogóle, był jej matką chrzestną, tylko że bez skrzydełek i różdżki. - Hm, a pijemy.. W zasadzie nie wiem, musimy mieć jakiś powód, żeby pić?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:34 pm

- No odkąd się wyprowadziłam, byłam w szkole ee raz. Na jednej lekcji. Ale spoko, to nic takiego. - Uśmiechnęła się nawet, aby go przekonać. - Hm, no w sumie masz rację, powód nie jest potrzebny.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:38 pm

- Na jednej lekcji? Jezu, Agnes, jesteś paskudna, chwilę cię nie przypilnuję i już łobuzujesz,xd - Westchnał, ale tak trochę teatralnie, bo nie miał nastroju robić jej jakichkolwiek wyrzutów. Zamiast tego zlapał swoją szklaneczkę z drinkiem. - Więc nasze zdrowie! Albo cokolwiek. - Chyba raczej cokolwiek. Napił się!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:45 pm

- Widzisz, bez Ciebie zginę. - Zaśmiała się, ale jednocześnie liczyła na to, że Andy załapie ukrytą w tym aluzję, aby wszystko było jak kiedyś i w ogóle. A przynajmniej prawie. Ehh, napiła się równieżSmile
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:48 pm

Uśmiechnął się do niej znad szklanki, w zasadzie to nie pojął, że to była aluzja, ale to nic, to przecież tylko Andy, przekazy niedosłowne często nie są przez niego pojmowane... - Ale nie martw się, Agy, zawsze będę cię pilnował. Na twoim miejscu bym się bał!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:56 pm

- A jak niby masz zamiar to robić? - Zapytała, uśmiechając się jednokącikowo. Za chwię upiła kolejny łyk drinka, który prawdę powiedziawszy nie za bardzo jej smakował, no ale nie będzie marudziła.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 8:59 pm

- Jeszcze nie wiem, może założę ci jakąś bransoletkę, taką co mają więźniowie domowi, wiesz.. - I mógłby wtedy kontrolować, czy Agnes jest w domu, czy w szkole, wow! - Na co masz ochotę, Agnes? - Spytał, mając na myśli oczywiście alkohole, chociaż jeśli chciała mogła mu opowiedzieć też o innych rzeczach...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:04 pm

- Och, masz na myśli drinka, tak? - Upewniła się, no bo różnie bywa, napisałam pływa nie wiem czemu, xd - Może na tequilę? Podobno jest tutaj przepyszna. - Tak, ona też umie czytać.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:06 pm

Andy nie sądził,żeby Agnes umiała czytać, skoro ostatnio prawie nie chodzila do szkoły:/ Zamówił więc im po tequili, a może i po dwie, na zapas, w końcu to niedzielny wieczór. Ups, w chyba w niedzielę nie powinno się zbyt dużo pić. - Jasne, że miałem na myśli drinka, o co mógłbym pytać? Zresztą nieważne, śmiesznie tu. - Aż się zaśmiał, tak śmiesznie, hihu hihu.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:20 pm

Agnes miala bardzo slaba glowe do picia, wiec pewnie juz powoli robila sie pijana, wiec od tej pory mozemy jej wybaczyc wszystko =d serio. - Hm, jezu sory, ze tak odchodze od tematu i w ogole, ale tesknilam, a raczej tesknie za toba. - Gorzkie zale part one, xd. I zw!!!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:25 pm

Pewnie się wzruszył, ale tak bez płakania, po prostu w środku się wzruszył! Westchnął i przytulił ją do siebie, głaszcząc chwilę jakoś po prawej łopatce. Jej włosy nie powinny tak ladnie pachnieć, zdecydowanie były zbyt kuszące, pewnie nawet bardziej niż ciastka na wystawie piekarni, obok której dziś przechodził, i do której musiał wstąpić i nakupić drożdżówek, które będzie jadł miesiąc. Dobrze, że przynajmniej miał lodówkę. - Ja za tobą też, Agnes, strasznie! - Chociaż nie zdawał sobie z tego tak do końca sprawy i sądził, że naprawdę to całe jej wyprowadzanie się jej dobrze mu robi.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:38 pm

- Jezu, nie mam komu gotować, nikt na mnie nie krzyczy rano, żebym się pospieszyła, nikt się o mnie nie troszczy i w ogóle, kurwa, nienawidzę się z tobą kłócić :'( - Może nawet z tego wszystkiego poleciała jej łezka wzruszenia, którą jednak szybko otarła i upiła zaraz duży łyk tekili, którą to właśnie otrzymali. Ehh aż przypomniało się jej powiedzonko mówiące, że co trzeźwy pomyśli, to pijany powie i to chyba rzeczywiście prawda, przynajmniej w jej wypadku.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:42 pm

- Myślisz, że powinniśmy znów razem mieszkać? - Spytał niepewnie, sięgając po swoją szklaneczkę, z której się napił, by pewności sobie dodać. W zasadzie czemu nie, nie pomyślał wcale o tym, że pewnie Chelsea znów go znienawidzi; to pewnie działało jakoś przemiennie, kiedy Agnes go lubiła, Chelsea nie, i na odwrót.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:49 pm

- Nie wiem, Andy. Bardzo bym tego chciała, ale nie chcę znowu zepsuć tego co jest między tobą, a Chelsea. Nie chcę, żeby znów była zazdrosna i w ogóle... - Westchnęła ciężko, by zaraz znów upić łyk tequili, chyba chciała się jak najbardziej upić. - Wiesz, że kocham cię jak nikogo innego, serio, więc hm, twój wybór.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:53 pm

- Zastanowimy się nad tym, w porządku, Agy? - Spytał, nie drążąc tematu Chelsea i tej całej zazdrości, bo to zawsze psuło mu nastrój, a teraz, kiedy był całkiem wesoły i szczęśliwy, głównie przez alkohol, nie chciał sobie zawracać głowy czymkolwiek. Uśmiechnął się i przysunął do Agnes, by owiać jej twarz swoim alkoholowo-miętowym oddechem i pocałować ją w prawy kącik ust, bo, kurczę, powstrzymac się nie mógł. To pewnie dlatego, że ostatnio spędzali ze sobą zdecydowanie mało czasu!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 9:56 pm

- W porządku. - Uśmiechnęła się, bo hm, widocznie ten pocałunek tak ją rozradował! =d Nie no, generalnie cieszyła się, że wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku, a przynajmniej tak się jej zdawało. Jeszcze tylko załatwić sprawę z Aaronem......
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:01 pm

Odsunął się, by nie wyjśc na jakiegoś nie wiadomo kogo i zmierzwił sobie włosy, uśmiechając się jednokącikowo, zaraz siegnął po swojego drinka, którego jeszcze tam trochę zostało. Nie powinien już więcej pić, kto go obudzi do szkoły! - Obiecaj mi, mała, że jutro pójdziesz na lekcje. Co najmniej dwie!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:22 pm

sorka ale internet dedl.
- No dobra, zrobię to dla ciebie, ale tylko jeśli wpadniesz do mnie jutro na obiad! - Uśmiechnęła się, bo naprawdę chciała coś dla niego ugotować, tym bardziej, że widziała, że już schudł:ccccccc
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:26 pm

Teraz pewnie ważył jakieś 15 kilo. - W porządku, chętnie wpadnę, bo już cztery dni z rzędu jadłem pizzę z mrożonki. - A jak wiemy, pizza z mrożonki nie ma zbyt wiele witamin.. - I ten, Agy, ja chyba będę się zbierał, muszę jeszcze zadzwonić do mamy i w ogóle..- Bo miała pewnie urodzinki:)
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:30 pm

- Och, biedaku, przygotuję ci najlepszy obiad na świecie, zobaczysz. - Dopiła drinka i odstawiła pustą szklaneczkę z powrotem na stół. - Okay, spoko. Dzięki, że się ze mną spotkałeś i w ogóle. A co do jutra, to napiszę ci esemesa, jak już będę w domu. - Dodała jeszcze i znów się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:33 pm

- W porządku, Agnes, do zobaczenia jutro, hm, w szkole! - Powiedział, pocałował ją w policzkensa i poszedł pewnie, pa,pa.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2009 10:34 pm

I też poszła =d
Powrót do góry Go down
monia31
głupek



Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2009 12:00 am

Shocked
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2009 5:15 pm

Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Andy Wahloo. - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Andy Wahloo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kluby. -