oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Andy Wahloo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptySob Mar 07, 2009 3:06 am

Marokanski bar z przystepnymi cenami, otwarty dwadziescia cztery godziny na dobe. W glosnikach orientalna muzyka, duzo bebenkow i grzechotek. Poza tym wszyscy przychodza tu na Tequile. Duzo miejsca na rogowych kanapach dla Ciebie i Twoich przyjaciol.

Andy Wahloo. 80-ni-1-andywahloo01
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:03 pm

Okej, to wbili tutaj, bo fajne sa kanapy te. Wzial im po jakims fajnym drinku i mozesz sobie w tym momencie jakis ubzdurac i usiadl w rogu samym, chociaz kto siedzi na rogu bedzie stara panna czy cos xd
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:07 pm

Ale w rogu stołu, o ile dobrze się orientuje, xd. W każdym bądź razie Autumn usiadła blisko Aarona, bliskość jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Rozejrzała się po klubie, pachniało sziszą więc uśmiechnęła się do siebie. No generalnie widać, że to jakiś szisza bar, czy coś. - Jesteś zdrowo popieprzony - zaśmiała się, sięgając po tego fajnego drinka, który ją wręcz wołał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:11 pm

Mozliwe xd nie znam sie dobrze na rogach...
- Co z tego, Autumn. Lubie twoje wlosy, wiesz - zauwazyl, zupelnie niealuzyjnie, niealuzyjnie oznacza mniej wiecej tyle, ze nie mial zamiaru jej przeleciec na tym malutkim stoliku tu i teraz i do tego nie dazyl chwilowo. Nie wiem jak pozniej, no bo wiesz, to jego brat sie przyjazni z nia, a nie Ajron, wiec moze sobie nawet ewentualnie pozwolic na co nieco czasem. Okej, nie chcial wybiegac za daleko w przyszlosc i wyobrazac sobie Bor wie czego, wiec rozejrzal sie po klubie - Ej, dziwnie sie czuje tutaj, wiesz, nie mam dredow i jamajskiego akcentu - czy jakiegokolwiek :c myslisz ze on wie gdzie jest maroko :c
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:19 pm

- A ja twoje - poczochrała mu przydługawe blond włosy, zapewne drapiąc trochę paznokciami po głowie, co wydaje się być zupełnie przyjemne. - Chociaż nie, ja mam lepsze... - zaśmiała się, może Aaron nie używał odżywek przeznaczonych do blond włosów. Usiadła po turecku, trzymając przy ustach drinka. Okej, był identyczny jak Christopher, co ją trochę dekoncentrowało, ale sama rozumiesz. Przymknęła na moment oczy. - Głupi, możemy zjarać sziszę i poczujemy się jak na Jamajce. Fuj, rastamani są straszni!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:20 pm

/ Szisza jest niefajna.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:22 pm

/ szisza jest :h:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:23 pm

/ Nie bo potem głowa boli bardzo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:24 pm

- Zapuszcze sobie takie jak ty masz i bede i tak fajniejszy, bo mam jasniejsze, bede ladniejsza barbie niz ty :c - powiedzial z wrzutem, bo co to ma byc, ze niby ona ma fajniejsze wlosy... sorry, kazdy boyd by sie wkurzyl... xd Okej, nie wkurzyl sie, bo nawet sie cieszyl jak zwykle - cos ty, mnie tam sie podobaja - rozmarzyl sie - ale spoko, wlasciwie mozemy cos zapalic, mam jutro zajecia na osiemnasta, wiec wiesz!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:24 pm

jakie niebo?
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:30 pm

No po sziszy generalnie jest się trochę zamulonym, ale fajnie się z nią pije. Dobra, wracając do nich. Autumn zaczęła bawić się nawet jego włosami, skoro są takie fajniejsze. - Czekaj misiu, może się jeszcze do nich przekonam - właśnie, jeszcze trochę je podotyka i polubi nawet bardziej niż swoje. - Ble, wiesz, że mają śmierdzące dredy i myją je raz na jakiś czas? - wykrzywiła się, ale zaraz buchnęła śmiechem, wyobrażając sobie Aarona jako rastamana... - Byłbyś fajnym rastamanem. No to co palimy? :D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:31 pm

- Dziewice. Jestes dziewica? - zapytal przy okazji, bo to nigdy nic nie wiadomo! - Nie wiem, co palimy, ja przy sobie nic nie mam, a tyyy? Czy szukamymymyy?
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:37 pm

- Zwariowałeś? - spytała całkiem, całkiem serio. Nawet przez chwilę jej twarz wyglądała dość poważnie, kiedy zaraz roześmiała się pod nosem. - Wyjątkowo dzisiaj nie wzięłam zielonego... - zażartowała, szperając w zawartości swojej ogromnych rozmiarów torebki. Wzruszyła ramionami, skoro nic nie mają, to złapała za wolnego drinka, podając go Aaronowi. - To za co pijemy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:42 pm

-Za to ze stracilas dziewictwo. Kiedykolwiek to bylo, warto opic! - Wyszczerzyl sie, podnoszac swojego drinka, zeby sie z nia stuknac, bo trzeba. - Upic sie tez warto, skoro masz mature za trzy miesiace. Czy iles tam.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:47 pm

- Dawno - ucięła, w sumie to chyba nie tak dawno, jakieś trzy lata temu. W każdym bądź razie nie chciała czekać ze straceniem dziewictwa do ślubu, co to, to nie. I tak nie dałaby rady. - A ty znów z ta maturą. Stresujesz mnie! - uśmiechnęła się lewym kącikiem ust i skoro już się stuknęli, to zrobiła kilka łyków drinka. Całkiem dobrego.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:49 pm

/ no to zw, idę się wykąpać szybko!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 10:53 pm

- Wiem, cicho. Przychodzisz do mnie na Sorbone potem, co?- zapytal, usmiechajac sie do niej milo, on juz swojego dopil ;z - Nie chce mi sie tu siedziec, chodzmy do ciebie, Autumn, bo teraz mysle o tych ich smierdzacych dredach xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 11:07 pm

latisza chyba poszla myc dredy
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 08, 2009 11:08 pm

- Tak, do ciebie na Sorbone - pokazała mu język i wstała, w pośpiechu dopijając drinka. I nie wiem, poszli, zacznę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 7:51 pm

Biedny, głupi Andy przyszedł już, bo chciał zająć jakiś ładny stoliczek z poduszkami, czy czymś innym, równie fajnym. Czekał na nią na jakiejś kanapie, przyglądając się jakimś plotkującym kelnerkom..
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 7:56 pm

Przyszła więc też, odpicowana, w jakiejś fajnej sukience i w ogóle, no bo czemu nie! Szybko zauważyła Andiego i nawet usiadła koło niego, rzucając całkiem miło jakieś cześć.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 8:04 pm

- Cześć, Agy, szybko przyszłaś! - Zauważył, przyglądając się jej. Wyglądała zdecydowanie dobrze, kurczę, w zasadzie rzadko kiedy zauważał, jaka Agnes jest ładna i zgrabna, bo zazwyczaj była jego przyjaciółką-gówniarą, na której wisialy wszystkie jego koszulki. - Ładnie wyglądasz - stwierdził i przywołał kelnerkę, coby zamówić im jakieś szalone drinki..
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 8:12 pm

- Dziękuję. - Uśmiechnęła się, może nawet lekko zarumieniła, bo właściwie rzadko kiedy ktokolwiek prawił jej komplementy i nie była, huh, przyzwyczajona czy coś. Ej jak coś mogę zamulać, bo próbuję naprawić Firefoxa :c
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 8:16 pm

Spoko, ja uczę się chemii.. Odchrząknął i przysunął się trochę do niej, by odgarnąć jej włosy za ucho, jakoś tak, no, zwyczajnie i mimowolnie, bo zasłaniały mu jej twarzyczkę. - W zasadzie to nie powinniśmy dziś nic pić. Szkoła i tak dalej.. - Zauważył, dziękując potem kelnerce za driny. Pieprzyć szkołę, dawno nie pił, zwłaszcza z Agnes.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. EmptyNie Mar 29, 2009 8:24 pm

- E tam, tyle już zawaliłam, że jeden dzień nie robi. - Wzruszyła ramionami, chociaż gdzieś tam w środku cholernie się tym przejmowała i w ogóle, ale jebać to, przynajmniej teraz. - Za co pijemy? =d
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Andy Wahloo. Vide
PisanieTemat: Re: Andy Wahloo. Andy Wahloo. Empty

Powrót do góry Go down

Andy Wahloo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kluby. -