oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Florence

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2009 11:52 pm

http://shockoflove.wordpress.com/ fajny blogasek, znaczy widzialam juz dawno, ale sciagam wszystko jak leci bo nie mam muzyki prawie -,- ech, wszedl wiec i rozgoscil sie i ogolnie nie lubie opisywac zdejmowania butow, powiedzial ze nie chce nic do picia i teraz siedzieli oboje na parapecie bo to mi pasuje do mojej wizji hehe, w ogole zostawie christopherowi bojda xd - Wieec hm, meiszkasz sama? To chyba dobre pytanie.. jestem prawie z siebie dumny- i sie usmiechal bo lubil.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2009 11:58 pm

Zostaw, Bojd i Mikus są prawie podobni :h: - Mieszkam sama, tak - pokiwała głową. - To znaczy mam kota, ale on chyba się niespecjalnie liczy.. - Ja bym się na miejscu kota obraziła. :/ - Głupio mieszkać samemu, strasznie mi się to nie podoba... - Westchnęła. Wcale nie sugerowała, żeby Aaron się do niej przeprowadzał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:02 am

-Moge ci dac jeszcze jednego kota, taki bezdomny chodzi nam pod kamienica;) A czasem w kamienicy tez-zaoferowal sie, mierzwiac swoje i tak zmierzwione wlosy, Mikus ma kochane wloski, takie kazdy w inna strone i oblizal usta- ladnie tu masz, byloby mu cieplo... Tylko on smierdzi i jest brzydki i nie ma nogi, xd -sorry.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:05 am

- Nie chciałabym kota kaleki, wybacz.. - Zmarszczyła czoło. Pewnie Aaron mu zjadł nogę, temu kotu w sensie. To jak u Topora, tyle że tam zjadali koledze nogę,xd. - Zresztą co za dużo kotów, to chyba niezdrowo. Potem się zbuntują i mnie wyrzucą z domu, albo cokolwiek.. - Oparła się dłońmi o swoje kolanka..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:11 am

topor jest obrzydliwy xd dobrze pisze ale obrzydliwy, lepiej zakochac sie w stopie, reszty nie ruszalam, moze kiedys
- Ale koty cie wyrzuca czy wlasiciele mieszkania? -zapytal bo nigdy nic nie wiadomo i oparl sie broda o jej ramie, tak twarza zwrocony do jej hm ucha i boku glowy, moze sie zakochal jej w uchu, dobrze ze nie w stopie... bo jeszcze rzeczywiscie zjadlby jej noge... i nie sapal przynajmniej jak stary zbok... albo zboQ...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:14 am

Super jest Topor.. - Koty. Chyba.. Zresztą nieważne. Ładnie hmmm pachniesz... - Stwierdziła, przymykając oczy. Pewnie pachniał jak krew dziewic,xd. Albo wręcz krew niemowlęcia..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:17 am

Lepiej pachnac jak krew dziewic... w sumie to czul sie 'my body says lets go but my heart says no no' ale to nic, kto by sie przejmowal serdzem, przysunal sie blizej jeszcze i pocalowal jej szyje, moze jednak dostanie wpierdol, ale warto bylo zaryzykowac < / 3 moze jego kot, znaczy jej, ale nie skasuje bo mi muli i nie widze co pisze, xd, jej kot moze umial kung fu jak ten ze strasznego filmu, w kazdym razie pocalowal jej szyje, o, xd, i ulozyl dlon na jej talii, hejho;).
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:24 am

Jej kot przyjdzie i będzie śpiewał I know kung fu, I know kung fu ./'./' Straszny Film<3 Uśmiechnęła się do siebie jakoś tak niekoniecznie inteligentnie, bo sory, ale w zasadzie nie wiedziała,co ma myśleć. Uznała,że najlepiej będzie nie myśleć nic. Mruknęła więc coś tam, że humhmhm i odchyliła głowę trochę na bok. Może Aaron był wampirem.. Chciałabym być wampirem ;twilight fan mode: on;
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:28 am

Ja tez, bo sa ladne podobno (podobno xd!!! bo po filmie to sama nie wiem, alice cullen- wtf?)! - Hm -odpowiedzial wiec skoro to taka zabawa czy cos chociaz jakas Odri co ma niecaly tysiac odtworzen spiewa mi: hate the playaz and their games ./'./' ale nie mozna sluchac ludzi z niecalym tysiacem odtworzen, w kazdym razie westchnal jeszcze ale nie oplul jej szpara miedzy zebami czy cos, japierdole, xd, zsunal jej troche ramiaczko koszulki (dobrze ze zdjela sweterek wreszcie calkiem) i calowal ja teraz po ramieniu, zsuwajac dlon na jej udo teraz, sasasa.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:34 am

W True Blood niektórzy są ładni!! I w ogole kocham ich tam, te wampiry :h: Jak dorosnę zostanę wampirem.. Awatar Aarona jest podniecający, pewnie dlatego Aaron nie dostał jeszcze po łapach od Florence, chociaż może to też dlatego, że ostatnio niespecjalnie jej się powodziło, jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie.. To jak damsko-męska rzeczy... xd Widziałaś<3? Westchnęła jakoś tak ten i wsunęła jedną dłoń pod jego koszulkę, na plecy, drugą opierając się o parapet.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:40 am

nie... xd .
Przysunal sie blizej troche, ciagnac ja troche na siebie tez, hehe, byl pudzianek i zaraz ona siedziala na nim, znaczy nie tak ten tylko jej lewa noga siedziala na jego prawej nodze, bo coz, w kazdym razie< 3 oparl sie reka tak za nia troche, zeby sie schylic troche, bo obcalowywal jej ramie, ale niedlugo, bo zaraz chwycil jej podbrodek, zeby ja obrocic do siebie i pocalowac w koncu ehh normalnie w usta...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:41 am

lepiej byc zuzia i pisac 09231802382938 zdan offtopu i jedno zdanie do gry conie Cool
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:44 am

Wcale nie jest tak, Mad:/ .................. Znam takich co pisali więcej, taka jedna co się zaczyna na s i końcy na r.. xd Przygryzła jego dolną wargę, by potem odwzajemnić pocałunek i to zupełnie zachłannie, bo what the heck, w końcu Aaron był taki ładny i mięciutki..xd I zdążył ją pewnie obślinić po ramieniu, ale spoko..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 12:54 am

A ja zastanawiam sie czy moje imie sie konczy na r xddd ale bez kitu nawet kombinowalam sander i zastanawiam sie czy czasem tak na mnie mowisz czy nie xddd i nie mowi sie wat the heck tylko what the fuckin fuck. Hej, bylo mu troche niewygodnie tak jakos bokiem siedzac czy nie bokiem wiec zszedl z parapetu przestajac ja na razie calowac i stanal tak hm pomiedzy jej nogami, ukladajac dlonie na jej nadtylku i calowal juz znowu, hehe, calkiem namietnie i z brokatem i w ogole bajerowko, bajer to jakis kon chyba w mlynie, wale to nic xd aaron tez jest fajnym koniem... hehe... napisalam ze jest fajnym kocem, pozdro;)... znowu nie widze co pisze przez sharry...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:00 am

...xd Splotła dłonie na jego karku, trochę wiało jej w plecy od nieszczelnego okna, ale nie zauważyła i potem umrze na zapalenie pęcherza.. Albo kamień w nerkach.. No ale to potem, teraz, póki co, wszystko było w jak najlepszym porządku, przynajmniej chwilowo, bo Florence całowała go i całowała, bo dawno się z nikim nie całowała, więc musiała to nadrobić:/
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:07 am

nie zebym dopiero teraz zalapala o kogo chodzi, pozdro ja... i tez kombinowalam z jakims sander i w ogole.... xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:16 am

I dobrze, bo on tez w sumie dawno nie calowal nikogo wiec teraz bylo spoko i fajnie dla niego przynajmniej, poza tym Florence miala fajny jezyk (pewnie swiecacy w ciemnosci) wiec tez spoko i fajnie, bo to sa spoko i fajne okreslenia hehe i zdjal koszulke ;o mial sie pewnie czym pochwalic.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:24 am

No jasne, że miał się czym pochwalić, pewnie Florence wyszły oczy na wierzch. To jak 'nie łap mnie za gałkę oczną' xd. W każdym bądź razie nie chciała zostawac w tyle, więc zaraz pozbyła się też swojej koszulki, chociaż trochę się wstydziła Embarassed Embarassed Jakby miała czym, ale okej..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:28 am

Nie wnikam z tymi galkami.. xd Moglby zagwizdac w sumie zeby jej dodac hehe odwagi ale oszczedzil sobie, tylko obejrzal sobie jej przod :d bo co sie bedzei, usmiechnal sie tez, mikus approves, xd, i przesunal dlonia po jej pleckach coby znalezc zapiecie od stanika..
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:31 am

W tym czasie odgarnęła włosy za uszy, bo trochę jej przeszkadzały, powinna się pewnie ogolić na łyso jak jakaś Natalie Portman.. Albo Britney.. Dont you know that youre toxic.. I potem, kiedy jemu udało sie może rozpiąć ten stanik, sory, że piszę za ciebie,xd, to próbowała roztegować jego rozporek... Eh to niełatwe było...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:39 am

Wpierdol ?? .
Roztentegowal sobie rozporek wiec zaraz on bo mial wprawe, pewnie mial przeziebiony pecherz i lal trzydziesci razy dziennie, pewnie przy mnie... xd dobra niewazne, bo znowu sie smieje, enylej zdjal sobie spodnie, zostajac w uroczych bokserkach bo nie mial skarpet xd z lidla albo juz zdjal i jezu, nie moge jak zawsze... gdzie tu sens gdzie powaga... jeszcze napisalam seks, hm, a propos seksu to dzola mowi costam 'sandra chcesz herbate?' 'nie' 'bo ja mam ochote na herbate' 'a ja na seks' 'wiesz... ja tez... czasem.. jak bylam z radkiem... ale niee' przyciagnal ja troche zeby teraz jej zdjac cokolwiek, hej,nie wiem co ona ma na tylku.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:47 am

Biedna Dżola.. Ja też nie wiem, co ona ma na tyłku.. To znaczy już nie ma, bo przecież jej ściągnął ;miszcz logiki;. W zasadzie to było jej trochę zimno, tak to jest, kiedy w domu cały dzien włączona klima, a okien nikt nie otwiera.. Z tego wszystkiego objęła go nogami w pasie, psie,xd chwilę całując jego dolną wargę, ale to tak tylko trochę. Strasznie podobaly jej się jego usta..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:52 am

ACHH ten jego psi pas;) Rozpiął jej nawet stanik bo pewnie poprzednia proba to byl epic fail no ale trudno, przygryzl jej suta potem, pewnie trzeciego wiec nie bolalo;o walic ze przygryzanie sutow jest oklepane chociaz ja tam nie wiem chyba nikt mnie nie gryzl jeszcze, :c ugryziesz mi suta? xd dobra, niewazne, zsunal jej majtki jakos, hehe :d moze rozerwal jak Hogan czy jak mu tam koszulke.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 1:58 am

Spoko, ugryzę.. Nie chciała marudzić, że średnio było jej wygodnie z tym całym parapetem, bo wtedy pewnie Aaron by się obraził i co wtedy, przecież nie wiedziała, za co Aaron się obraża i w ogóle.. Sesese, pozbyła się jego fajniusich bokserek, czemu nie zlotych stringusiów!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 2:10 am

Zlote zostaly u Andiego znowu ;// W kazdym razie skoro zaraz idźesz to Aaron wzial sie wreszcie powaznie do roboty i trzymajac ja delikatnie (jasnee) za posladki zaraz w nia hejwszet!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Florence - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Florence Florence - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Florence

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 3 Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: NASZE SKROMNE PROGI :: Apartamenty. :: Montparnasse. :: Wąskie Uliczki. -