oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

namiot czelsi & andiego & agy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 2:47 am

-Nie, nie, nie trzeba-pokręciłaby głową, ale nie bardzo miała jak. Usiłowała ułożyć głowę jakoś wygodnie, ale nie mieli poduszki, więc słabizna trochę, nadal krązyła palcem po jego boku-hmmm, Andy, swoją drogą... masz właściwie jakieś rodzeństwo, xd?-okej, czas się trochę poznać, nie?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 2:51 am

- Tak, dwie siostry. Bliźniaczki. Takie frajerki, że głowa boli, są gorsze od tych z Lśnienia. A ty masz? - Odwrócił się do niej, co kosztowało go wiele, wiele trudu, ale warto było, uśmiechnął się dumnie do niej i posmyrał ją po policzku, z którego odgarnął jej kosmyk włosów. Pewnie cichcem uciął i schował do sakiewki ze zlotymi monetami z którymi szedł na wojne.. Wojnę światów... 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 2:54 am

-Dwóch braci. Bliźnięta. - W sumie ją to rozbawiło, wyciągnęła dłoń, żeby zetrzeć z jego policzkę smugę jakąś, to wtedy przy ognisku, pamiętam. - Mają po trzy lata i są wstrętni. Mieszkają na stałe z ojcem w Berlinie. W sumie za nimi tęsknię.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 2:59 am

- Rodzice nie są razem? - Spytał. Bo o matce nie wspomniała, to nie wiedział, co ma o tym myśleć. Miał tylko nadzieję, że nie umarła, bo wyszłoby na to, że zrobił taką straszną gafę.. Megawtopa.. - To w zasadzie spora różnica wieku między wami. Moje siostry są tylko trzy lata młodsze, to nawet bawiliśmy się jeszcze razem.. - On urywał lalkom głowy,a one topiły jego wojsko w kibelku. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:06 am

-Nie są. To znaczy spotykają się raz do roku i przypuszczam, że ee, zabawiają się.. to znaczy wiesz, w ramach czegokolwiek, ale matka ma faceta, ojciec ma hm, partnerkę, to skomplikowane i w sumie sama tego nie rozumiem. Za cholerę-oblizała usta, swoje, wsuwając swoją rękę pod swoją głowę, lubię to słowo-Gorące piętnastki! Trudny wiek.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:10 am

- Mówisz, jakbyś sama była duzo starsza! - Zauważył. - Rodzice to straszliwie skomplikowane stworzenia - podsumował, uśmiechając się nieznacznie, ogólnie to uśmiechał się prawie cały czas, bo był zadowolony z życia. Zresztą kto by nie byl na jego miejscu! Chyba tylko jakiś święty archanioł. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:15 am

-Dwa lata! Od ciebie tylko rok. To znaczy o ile skończyłeś już te swoje osiemnaście-papież też byłby niezadowolony. Wyciągnęła mu z włosów wreszcie gałązkę o której pisałąm 29844 postów temu.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:18 am

Ej w ogóle Tomasz ma na nazwisko Gałązka xd. - Skończyłem! Wyglądam jakbym nie skończył? :c - zmartwił się trochę, opierając się na łokciu, ogólnie to było mu średnio wygodnie, ale to chyba o to chodzi na biwakach. Tak mu się przynajmniej wydawało. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:48 am

ładne nazwisko. sandra gałązka... mmm... wiesz, w końcu on jest podobny do frediego... hmmm... < 3
-Tak, właściwie wyglądasz na jedenaście lat, ooohh, kręci mnie to, Andy! - lubiła młodszych chłopców!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:50 am

Wcale nie ładne nazwisko. Mówili na niego Gałęziak jak doszedl do naszej klasy xd. - No jasne, Chelsea, uważaj, bo ci uwierzę - mruknął i trochę się obraził za to jedenaście lat.. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:51 am

-W co uwierzysz? Że wyglądasz na jedenaście lat, czy że mnie kręcisz? -zapytała miękko, skoro się obrażał, to trzeba być miłym, unosząc się wyżej i przesuwając trochę, bo niewygodnie, z nogami na jego nogach, uśmiechnęła się tez jak lisek chytrusek. Albo lisek chodzi bez nogi koło drogi coś tam... xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:54 am

Chodzi lisek koło drogi, nie ma ręki ani nogi./'./' - Nie wiem. Nieważne. Ten śpiwór wcale nie jest taki duzy, jak się wydawał! - Zauważył i z tej okazji przytulił ja trochę do siebie, przy okazji obwąchiwując jej wlosy, które pachniały lasem. Fuj, las śmierdzi.. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:55 am

o, bawilismy sie w to zerówce. I w mam chusteczkę haftowaną... - To źleee? Mogę wyjść, jak chcesz - powiedziała, nie obrażając się specjalnie, bo nie miała czasu. Była zajęta bawieniem się jego nie wiem czym mogła sie bawić, miał pewnie jakiś łańcuszek na szyi.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 3:58 am

Na łańcuszku miał takie otwierane serduszko ze zdjęciem swojej mamy w środku.. Bo sypiał ze swoją mamą, wiesz.. Okej, wcale nie. - Nie chcę, co ty! Zresztą pewnie byś się stąd nie wytegowała, zostaniemy tu już na zawsze. - Zastanawiał sie chwilę, jak przetransportowaliby ich do domu, gdyby faktycznie nie mogli się stąd wydostać, ale nic nie wymyślił, więc się roześmiał. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 4:02 am

I ją opluł. Dobra, nie. - To mogłoby być ciekawe! Gdzieś tu mam wodę, trzy dni byśmy przeżyli - westchnęła, bawiąc się jego włosami teraz.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 4:04 am

Mruknął coś niezrozumiałego w odpowiedzi i zasnął! Kisseczki:*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2009 4:05 am

Zasnęła też więc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: namiot czelsi & andiego & agy namiot czelsi & andiego & agy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

namiot czelsi & andiego & agy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -