oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

pomnik stalina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:11 am

sraj <3
-w sierpniu. i to pod sam koniec. długo. a co? - chyba nie załapała, no trudno, nie każdy ma ten dar czytania tekstu narratora w tym, co mówią koledzy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:12 am

- nic, pomyślałem, że może to być twój prezent urodzinowy. - wyjaśnił jej, wyjmując teraz z kieszeni jakiegoś l&ma może, bo mam ochotę, może nawet poczęstował także chelsea i za chwilę zapalił go.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:19 am

-aaa! no tak. jezu, naprawdę traktujesz mnie jak jakąś desperatkę teraz i jakbyś mi robił wielką łaskę, nie wiem co gorsze, matt! hej, może po prostu masz problemy z potencją? znaczy wiesz, nie chcę cię obrażać, tak tylko pytam, jako przyjaciółka - położyła dłoń na jego kolanie :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:25 am

- hm, nie, generalnie jeśli chodzi o seks to nie mam żadnych problemów, oprócz tego ze znalezieniem odpowiedniej partnerki, więc póki co zadowalam się burdelami Cool - wyjaśnił jej pokrótce całą sytuację, coby nie zadawała więcej głupich pytań, ech.,,
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:29 am

- meskimi? znaczy dobra, żartuję, idziemy stąd, matthieu? na przykład cię upić? xd wiesz, mamy piątek, halo - przypomniała mu, to prawie nielegalne takie siedzenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 3:32 am

- moze innym razem, chels, co? - powiedzial i poszedl w zasadzie, ale najpierw ja odprowadzil czy cos. bo ja musze isc, bo trzeba wstac o siodmej, ja pierdole -.- xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content




pomnik stalina - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

pomnik stalina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Posterunek policji. -