oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

pomnik stalina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 14, 2009 3:00 pm

Wszyscy wiedzą o co chodzi. No więc Michelle, w swojej fajnej spódniczce z szelkami zwisającymi jej swobodnie obok i jakiejś koszulce pewnie patriotycznej 'I <3 Paris' czy coś opierała się o pomnik Stalina i lustrowała wzrokiem przechodniów, powtarzając słówka na niemiecki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 1:45 am

no wiadomo, że wiadomo. czelsi siedziała więc na pomniku, mwhahaha, miała platynową kartę kredytową więc pewnie jej można. w każdym razie paliła papierosa, chociaż słyszałam, że w miejscach publicznych nie można teraz. to prawda? no, nieważne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 1:52 am

no nie można, ale i tak palą....
- hej, chelsea! - zawołał z daleka, zbliżając się coraz bardziej do niej, w sensie podchodząc, co nie. - co ty tutaj robisz i to w dodatku sama? - zapytał, no bo halo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 1:54 am

- cześć, matthieu. yy, bo nie mam pieska, którego mogłabym nosić w torebce i udawać, że jestem gwiazdą czegokolwiek? - uniosła kąciki ust nawet w jakimś uśmiechu i poklepała miejsce obok siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 1:57 am

- a, chyba że. - wzruszył ramionami poczym usiadł koło chelsea. - co u ciebie? znowu mam wrażenie, że nie widziałem cię milion lat, jezu, serio. - podrapał się aż z tego wszystkiego po czółku, bo skoro mnie swędzi to czemu miałoby nie swędzieć jego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:01 am

mnie też właśnie, nad prawą brwią tak.
czelsi nie drapała się po niczym, tylko wyciągnęła z kieszeni komórkę, żeby sprawdzić która jest godzina. może data też, pewnie rzeczywiście nie widzieli się milion lat, a ona podróżuje w czasie jak doctor who.
o ile on podróżuje, nie pamiętam, ale ma tam jakąś budkę telefoniczna...
- nooo, bo rzeczywiście dawno się nie byliśmy! ostatni raz chyba na tej imprezie, nie? swoją drogą wtedy strasznie chrapałeś, matthew! - wycelowała w niego palca oskarżycielsko xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:04 am

się nie byliśmy, xd....
- zawsze chrapie jak jest mi ee, ciasno. w sensie jak śpię z milionem osób w jednym łóżku, rozumiesz. - tak, dwie osoby oprócz niego to rzeczywiście milion, pozdro matt.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:10 am

nie widzieliśmy miało być! xd
- uciskają ci płuca, czy coś? - zdziwiła się, róznie bywa w sumie. - hej, to w sumie niefajne.
bo czelsi nie odkryla jeszcze tak jak ja, że jak ktoś chrapie to trzeba głośno kaszleć i zaraz przestają, bez budzenia ich, serio, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:18 am

będę to musiała wypróbować na moim psie, xd.
- chyba tak, w sumie nie wiem, może mam raka płuc, który uaktywnia się tylko wtedy, czy coś. - westchnął ciężko, bo w sumie rak to był dla niego przykry temat, i chyba nawet się wystraszył... pewnie jutro będzie się umawiał na badania przez to...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:24 am

mój pluto fajnie chrapał. i puszczał takie. śmierdzące. bonki.
onie, przypomniało mi się z jakiegoś opka 'gucio ty bonku' xd.
- kurdę, rak to przykra sprawa, jestem pewna, że to tylko zespół... czegokolwiek. pewnie niegroźny - objęła go ramieniem, prawie po męsku, hehe, w ramach pocieszenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:27 am

xddddddddd
- mam nadzieję, że masz rację. bo jeśli nie, i jeżeli umrę, bo ten rak będzie za późno wykryty, to chcę fajny pogrzeb. może zacznę już go sobie sam przygotowywać? - jak ten gościu co kiedyś oglądałam na discovery. i co miał trumnę z logiem jakichś tam fasolek czy czegoś, xd....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:29 am

<3 xd.
- kupię specjalnie tobie trumnę toli z blog dwajeściasiedem. jeżeli to nie przekona cię do szybkiej śmierci, to ja już nie wiem - rzekła, dramatycznie prawie tonując głos. przestała nawet go obejmować, kładąc złożone dłonie na kolanach teraz, sasasa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:34 am

- okej, ale już nie rozmawiajmy o śmierci, nie wydaje mi się, że to jeden z top pięciu tematów, jakie podawali w bravo czy czymś takim. - pewnie w funclubie. uśmiechnął się teraz, no bo niby czemu nie. w ogóle pokazywałam ci magdę tą wiesz którą na logo strony mojej parafii? : DDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:35 am

nie chyba xd?
btw byłam długo na forum miesięcznikfanclub. -,- xd.
- okej, przepraszam, matthieu! porozmawiajmy o twoim życiu erotycznym, więc? a raczej jego braku, z tego co wiem? - wbiła mu palca między żebra nawet, zacieszając z niego, niedobra, :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:38 am

http://www.dziecinspj.pl/strona/baner11.jpg na środku koło księdza, wygląda jak jezus : DDDDDDDDDD albo kiedyś jak prostowałyśmy magdzie włosy, to konkretnie wyglądała jak jezus w wersji damskiej : D płacze z tego do dziś.
- hej, po prostu nie mogę znaleźć odpowiedniej osoby, bo wszystko to to, albo zajęte, albo brzydkie, albo niefajne, ehh. - było mu z tego powodu bardzo przykro, :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:39 am

onie, serio jak jezus... xd . . . .. .. .. . .. . kofam ją w ogóle, chcę jej numer telefonu! gadu, adres, numer buta, wszyyystko!
- hej, ja ci proponowałam - xd - i nie chciałeś, jestem brzydka, czy niefajna? - zainteresowała sie, ehh...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:43 am

xd
- ty należysz do oddzielnej grupy 'przyjaciele', a zwykle z przyjaciółmi nie sypiam, to taka moja hm, zasada. powiedzmy. - uśmiechnął się trochę na pocieszenie i w ogóle. - a poza tym z tego co wiem kręcisz z andym, a nie chcę dostać od niego wpierdol, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:44 am

- rety, matthieu, nie kręcę z andym, cholera, wszyscy ciągle o to pytają albo coś insynuują, to już za nami, okej? było minęło, mam siedemnaście lat, nie wybieram sobie partnerów na całe życie jeszcze - oburzyła się, dobrze, że go nie pobiła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:46 am

- jezu, dobra, okej, zabij mnie od razu. - przewrócił oczyma, no bo sory, od dłuższego czasu chelsea kojarzy się mu z andym i na odwrót, pewnie stanowili parę idealną, dlatego tak się dzieje =d.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:47 am

- nie, matthieu, po prostu to trochę hipokryzja z twojej strony nazywanie mnie twoją przyjaciółką, skoro jeszcze piętnaście minut temu przywitałeś mnie ohh, czelsi, tak dawno cię nie widziałem, co to za przyjaźń - okej, nawet nie o to chodzi, że była zdesperowana brakiem seksu, po prostu ej, no.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:50 am

- to co, mam się z tobą nie rozstawać? spotykać dzień w dzień, chodzić z tobą na manicure albo popołudniowe ploteczki przy kawie? bo rozumiem, że dopiero wtedy będę mógł się nazywać twoim przyjacielem. - westchnął, poprawiając się jakoś, bo było mu trochę niewygodnie. - albo może mam cię przelecieć i więcej się nie odezwać, hm? co wolisz? klient nasz pan i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 2:58 am

- nie wiem. to znaczy.. hm, przepraszam, matthieu, po prostu, jeżeli mam być szczera, jestem strasznie hm - za dużo tych hm, nawet się zarumieniła & odwróciła twarz, w sumie fajny sposób - ciekawa, jak by to było. z tobą, wiesz. - hehe :d.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 3:01 am

- ciekawość to pierwszy stopień do piekła, chelsea. - w sumie trochę się uspokoił, może teraz nawet lekko zaśmiał, a czemu by nie. w sumie sam nie miałby nic przeciwko pieprzeniu się z czelsi, aczkolwiek bardziej bał się, jakby to było, hm, potem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 3:05 am

- i tak tam trafimy, matt - rzekła, pewnie całkiem, uśmiechając się też - mam cię upić, czy coś? haha, chyba jestem żałosna teraz!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina EmptySob Mar 28, 2009 3:07 am

- tylko trochę, serio. - uśmiechnął się tak pociesznie, ja pierdole, mój pies poruszył łapą a jak już kurwa mam sraja, że mnie ktoś za nogę łapie, xd. - kiedy masz urodziny? - zapytał, bo jak niedługo to może być jej prezentem urodzinowym Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content




pomnik stalina Vide
PisanieTemat: Re: pomnik stalina pomnik stalina Empty

Powrót do góry Go down

pomnik stalina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Posterunek policji. -