oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Łąka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Łąka Łąka EmptySro Mar 11, 2009 3:08 am

Łąka 2659698464_f44d56643e
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:21 am

Przyszli więc na łąkę, a w zasadzie to ciągle szli, Aaron z przewiązanym sweterkiem w biodrach, tak wiecie, bo mogło się ochłodzić, nie? Chociaż mu akurat było ciepło, wesoło pomachiwał zakręconą butelką wódki, nie wiedział w sumie nawet gdzie idą, ale to nic.
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:26 am

sweterkiem, mówisz? to już go nie miał, bo riley jednak nie zdecydowała się wrócić, czego teraz żałowała, no i w akcie desperacji zabrała mu ten sweterek, uczcijmy to minutą ciszy...
Powrót do góry Go down
posy
misio
posy


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:29 am

a posy już wcześniej zaopatrzyła się w miłą bawełnianą bluzę i była przyjemna w dotyku bo była płukana w lenorze! ;d więc szła, tak co jakiś czas chwiejąc się, bo ta wódka rzeczywiście mocna była.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:30 am

Aha, Viv się zagubiła w akcji, tak? Posy pewnie szła gdzieś. - Hej, Riley, w takim razie będę siedział na tobie - też fajnie brzmi, conie - bo miałem zamiar was na nim posadzić i siebie też, bo wiesz, nie będziemy chyba stali, a nie wiem, czy możemy bezpiecznie kłaść się na trawie! - maruda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:30 am

o, jest i posy, xd
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:33 am

riley czuje się przy nich jak stary, zaprawiony w bojach porządny pijak z parku, nie ma co...
- nawet o tym nie myśl - powiedziała i nawet nie siliła się na groźną minę. no bo od czego są paznokcie. - popatrz, ile tu maków, nic ci się nie stanie, jak posiedzisz na trawie... - i na poparcie swoich słów właśnie usiadła. dobrze, że ustaliliśmy już, że nie ma krów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:35 am

-Okej, jak jakieś robaki zalęgną mi się w mózgu to wszystko twoja wina. Miałyście kiedyś robaki? - zapytał też zainteresowany, może na przykład teraz Posy opowie mu o swoim tasiemcu, czy coś. Okej, to ta wódka... W każdym razie położył się, na plecach, z głową na brzuchu Riley, skoro już siedziała, głaskał się po dłoni, tak jakoś.
Powrót do góry Go down
posy
misio
posy


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:38 am

a co niby mogło pożreć ich w trawie. ;o posy usiadła zaraz za riley i aaronem. - ja nie miałam żadnych robaków, odżywam się zdrowo, oczywiście nie licząc używek. - i teraz jej wzrok przeniósł się na riley, może ona miała jakąś ciekawą historię o robakach.
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:39 am

- znowu chcesz wszystko zwalić na mnie - jęknęła teatralnie, bo nie
dość, że robi sobie wycieczki osobiste cały dzień, to teraz się jeszcze
na niej rozwala. - masz robaka zamiast mózgu, ajron. takiego jak z obrazków dla dzieci. zjadł mózg i został już tylko robaczek, który i tak wyemigruje przez ucho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:40 am

WĘŻE!!111!!111!!1!1!!
-Zjadłem kiedyś orzecha z robakiem. Wujek mi dał, złośliwie! - Zwierzył im się z tej traumy, pociągając nosem, biedactwo, nie?
Powrót do góry Go down
posy
misio
posy


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:43 am

ojej biedaczek. - a nie bałeś się nigdy ziemniaczków? mój kolega miał taką traumę i śniły mu się zmutowane frytki. - o tak, ta wódka była rewelacyjna.
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:45 am

- kiedyś na obozie jedną dziewczynkę ugryzła żmija zygzakowata -
przypomniało się riley w samą porę, żeby pognębić aarona. tylko niech
potem nie próbuje się na nią ładować w namiocie, ona była tylko drobną
i delikatną niewiastą! co z tego, że tam pewnie nie ma żmij zygzakowatych, bo to nie rezerwat w polsce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:46 am

- Nie! Ale pamiętam, w podstawówce jedliśmy surowe ziemniaki z Christopherem. On pewnie nadal je - wyszczerzył się jak kretyn, czyli po swojemu, hihi!- Fuj, Riley. Śpię dzisiaj na namiocie.
Powrót do góry Go down
posy
misio
posy


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:50 am

ojaaa. a posy tajemniczo zniknęła, bo ja lecę. eloelo.
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:52 am

- i zawalisz na nas namiot? ciekawe, kto go będzie rozstawiał po pijaku
- spojrzała na niego z ukosa, no bo hej, to były tylko zwykłe
namiociki, a ajron nie był zwiewną i eteryczną damą w woalach. a nawet
gdyby, i tak by się zawalił. to nic, że właściwie nie wiedziała, z kim i w którym namiocie śpi, xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:54 am

-Nie zawalę. Jestem białą damą. A przynajmniej potrafię być. Mam zdolność przenikania przez ściany czy coś takiego. - Nie był pewien teraz. Miał głowę na jej kolanach nadal, wyciągnął rękę do jej włosów, żeby pociągnąć, może chciał sprawdzić, czy ma perukę, ale raczej delikatnie pociągnął, nic tam nie naderwał, żadne płaty ze skórą, to nie jego działka. - Mamy taki sam kolor włosów! - zachwycił się.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:57 am

- spoko, spij w, mam podwójny śpiwór - powiedziała - nie wejdzie nam do niego- bo viv cały czas za nimi szła tylko o czyms myslała, a wadomo - po wódce to ciężko idzie
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:58 am

to pewnie miała być zemsta za to ciągnięcie w jeziorku, ale nie wyszło, bo to ajron. pewnie zrobiłaby minę 'boże-ale-jesteś-ograniczony' i byłaby taka elo, ale trochę wypiła, niedużo, ale na tyle, żeby mieć całkiem dobry humor i przyjazne nastawienie do otoczenia, całego.
- pewnie jesteś moim zagubionym na porodówce bratem... - parsknęła. zapomniała w tej chwili o błogo śpiącym w obozie christopherze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 1:59 am

-A Christopher? - ha, on pamiętał, a może po prostu dokładnie czytał twoje posty. - Jaki to podwójny śpiwór? - Bez kitu, ja też nie wiem -,- xd
Powrót do góry Go down
riley
misio
riley


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 2:02 am

- yyym... - usiała się zastanowić, bez kitu, chyba mi się wkręciło przez ciebie, sandra... no, musiała pomyśleć, bo hej, kto tu teraz udawał- ona dziewczynę, czy oni chłopaków, czy może byli nietypowymi trojaczkami i właśnie dlatego ich podmienili? - nie, to byłoby straszne, gdybyście byli moimi braćmi, czy coś - zdecydowała w końcu i pewnie miała rację. - a w podwójnych śpiworach nie jest za ciepło?- zapytała, tak z ciekawości. bo też o takich nie wiedziała ; o
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 2:03 am

-Jak to jaki?- żachnęła się - Na dwie osoby!- powiedziała i wyciągnęła ręce: jedną po sok,druga po wódkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 2:05 am

-Boję się takich eksperymentów. To znaczy ze śpiworami i takimi innymi nowoczesnymi wynalazkami. Dwudziesty pierwszy wiek to same spalenizny, nic dobrego, leku na raka nadal nie wynaleziono - westchnął, prawie filozoficznie, podniósł się trochę, opierając głową o bok Riley, bo musiał się napić, ale soku, dzisiaj mu starczy wódki.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 2:08 am

- Ale to nie jest wymysł z dwudziestego pierwszego wieku!- powiedziała i zabrała mu sok - Rodzice mnie w nim... hmmm.. zrobili!- stwierdziła z dumą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka EmptyNie Mar 15, 2009 2:12 am

- W tym samym? - ;o Uznał, że to w takim razie co najmniej dziwne. Albo hm, obrzydliwe, ale nie podzielił się z nimi myślą. Opadł znowu głową na kolana Riley, bawiąc się jakąś falbanką jej spódnicy, czy czymś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Łąka Vide
PisanieTemat: Re: Łąka Łąka Empty

Powrót do góry Go down

Łąka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 3 Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: Sprawy umowne :: Wyjazd pod namioty -