oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Boisko!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:06 am

Takie o, prawda, boisko szkolne. Pewnie podświetlane!


Boisko! B128
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:10 am

I Lottie właśnie przechadzała się nań, w dziesięciocentymetrowych szpilkach w kolorze ostrej wiśni. Bardzo ostrej! I szła troszkę chwiejnie, bo była już po trzech drinkach. No, może czterech. W każdym razie uśmiechała się do samej siebie pod nosem, podczas gdy ukryta gdzieś w głębi reszteczka jej rozsądnej części miała nadzieję, że nie nakryje jej teraz żaden szkolny woźny, cieć, czy ktokolwiek inny, kto mógłby przyczynić się na przykład do wydalenia jej ze szkoły.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:12 am

Fajny awek, conie. Adam wracał z klubu, bo poszedł z nadzieją, że spotka Drake'a, ale nie spotkał, no to skifa. Szedł jakby z innej strony, zamyślony, z dłońmi wbitymi w kieszeniach, więc nic dziwnego, że zderzył się teraz z Lottie. - Uhm, przepraszam - wymamrotał.
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:18 am

Wiem, podnieca mnie. Awek. Zachwiała się, potem złapała równowagę, ale jednak okazało się, że ona to ona, a jej buty to co innego i teraz wylądowała na murawie boiska, tłucząc sobie przy tym tyłek. I chyba nawet zdrapała sobie skórę z dłoni, biedna Lottie, żeby zaraz posłać Adamowi wyjątkowo gniewne spojrzenie.
- Super! Przepraszaj. - parsknęła, próbując się podnieść z chociażby resztką gracji. Średnio jej wyszło!
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:25 am

- Hej, naprawdę nie chcialem - pochylił się, by wystawić rękę w jej stronę. Oczywiście, że nie chciał. Gdyby miał celowo na kogoś wpadać, to pewnie byłby to jakiś seksowny facet, a nie pijana dziewczyna, bo pijane lub nie i tak go nie kręciły. 
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:28 am

- Aha - przytaknęła, chyba w końcu podając mu rękę i jakoś dżwignęła sie na swoje chude nóżki, na których chwiała się jak małe żyrafki zaraz po narodzeniu. No dobra, nie aż tak, w każdym razie odruchowo otrzepała swoją asymetrycznie zakończoną sukienkę w chabrowym kolorze kontrastującym z barwą jej butów i przeczesała włosy - Pewnie ci wybaczę, czy cokolwiek.
Jak wytrzeźwieje. Czy cokolwiek!
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:35 am

Adam uśmiechnął się i teraz, kiedy już był pewien, że Lottie stoi i nie zamierza upaść, wsunął dłonie do tylnych kieszeni spodni. - To dobrze, bo to nie było specjalnie! Trochę się zamysliłem - trochę to mało powiedziane, ale okej.
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:42 am

- No, no okej - pokiwała głową, a potem sięgnęła do kieszeni kurtki, bo na sukienkę miała zarzuconą brązową skórzaną kurtkę, którą zabrała rano swojej współlokatorce, wyciągając z niej paczkę marlboro. Czerwonych, bo po mentolowych rzygała a złote były dla niej zdecydowanie za słabe. Tak to jest jak zaczyna się palić w wieku dwunastu lat - Nie przejmuj się, to pewnie ja na ciebie wpadłam - i wcale nie ironizowała, trochę kręciło jej się w głowie.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:44 am

- Hm, może odprowadzić cię do domu? - zaproponował - nie obraź się, ale nie wyglądasz na całkowicie trzeźwią, a nie chcę żeby ktoś po drodze ci w końcu rozwalił głowę przy zderzeniu, czy coś. 
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:46 am

- Jesteś bardzo miły, paniczu - przestąpiła z nogi na nogę, a potem zapaliła papierosa i zaciągnęła się głęboko. Zrobiła kółko z dymu, z nas dwóch któraś musi umieć to robić, ja nie umiem, więc pada na nią! - Ale obawiam się, że to może być z twojej strony przynęta, nie masz za plecami jakiejś maczugi? - podrapała się w kark - To jak w tej legendzie o mordercy na tylnym siedzeniu!
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:49 am

- Nie znam tej legendy, ale mogę ci obiecac, że nie jestem zainteresowany seksem z tobą - roześmiał się, bo jak już mówiłam, dziewczyny go nie kręciły ani trochę - ale jeśli mi nie ufasz, to może chociaż zamówię tobie taksówkę?
Powrót do góry Go down
Lottie.
dajesz
Lottie.


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:55 am

- Na boisko! - zaśmiała się radośnie, chociaż to w zasadzie nie było, jak się tak zastanowię, ani troszeczkę śmieszne, ale no wiesz, ona byłą wstawiona, więc sama rozumiesz&co. Zaraz zacznę się wysławiać jak człowiek. - Nie, możesz mnie w zasadzie odprowadzić, tak, ohm, tak tak. Przy okazji, Lottie - podała mu rękę znowu, a potem się zaciągnęła, tą wolną ręką, rzecz jasna, bo nie miała trzech.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 10, 2009 1:59 am

Ej i ja odprowadzil, bo pada mi bateria :*
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 1:40 pm

Andy siedział na jakichś trybunach z czekoladowym batonikiem, który chętnie zajadał, bo nie jadł nic od rana.. Onie..
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 4:25 pm

dla odmiany siedziała na boisku, na swojej fajnej skórzanej torbie i wygrzewała się w popołudniowym słońcu, które może nie było już takie fajne i cieplutkie, ale zawsze to coś.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:17 pm

adam teraz przyszedl, po godzinie prawie,xd no ale powiedzmy, ze to trwalo krocej jednak. przyszedl w kazdym razie i rozgladal sie za corrie, a zaraz ukucnal przed nia i usmiechnal sie. szeroko i sympatycznie.
- siemanko, jak tam?
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:19 pm

-czekałam tutaj ponad dwadzieścia minut - poskarżyła się, krzyżując ręce na małych piersiach i patrząc na niego wyczekująco. musiał mieć naprawdę dobrą wymówkę, żeby się na niego śmiertelnie nie obraziła, bo to twój delano w spódnicy, okej żartuję, chyba nie było z nią aż tak źle ;p.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:20 pm

delano <3 w każdym razie adam teraz roześmial sie i odgarnal jej wlosy z czola.
- wiem, ze czekalas corrie, przepraszam, ale metro mi odjechalo i musialem czekac na nastepna kolejke - poskarzyl jej sie, bo to w sumie nie byla do konca jego wina, ze tak sie stalo.
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:24 pm

-no dobra, brzmisz w miarę wiarygodnie - odpowiedziała ostatecznie po przemyśleniu tego co jej powiedział na temat spóźnienia - ale i tak jestem zła, trochę, ale jestem. o tyle - pokazała mu na palcach, mrużąc przy tym oczy.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:37 pm

- cos jest nie tak corrie, co? wygladasz na przybita - stwierdzil, bo nie mowila teraz jak corrie ktora zna, tylko corrie ktora byla przybita, yo, to strasznie madre z mojej strony......pozwolil sobie nawet usiasc obok i przygladac jej teraz.
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:41 pm

-wszystko jest w porządku - odpowiedziała automatycznie jak chyba każdy, kto woli chować się ze swoimi problemami w kącie niż wystawiać je na allegro, czy coś. okej, pierdolę od rzeczy, przepraszam - to znaczy no nie wiem, odniosłam wrażenie, że znudziłam się christopherowi i trochę dziwnie się z tym czuję, rozumiesz - powiedziała bardzo szybko i odwróciła wzrok na swoje baletki.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:45 pm

- hm, corrie - westchnal ciezko i teraz ja objal ramieniem troskliwie calkiem, nie jak ktos kogo jednak pociagaja kobiety tez. poglaskal ja po rece - nie przejmuj sie nim. jesli chcesz moge z nim o tym pomowic - przynajmniej bedzie mial pretekst zeby napisac do christophera.
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 5:49 pm

-o ile ci odpisze - burknęła, bo była właściwie obrażona na christophera xd, poza tym trochę z nim pisała, to wie. oparła policzek na jego ramieniu i przymknęła oczy - ostatnio ma 'dużo pracy' - dodała i wyrwała z ziemi kępkę trawy, którą teraz podrzuciła i patrzyła jak delikatnie falując na wietrze opada na jej nogi, z których ją strzepnęła, bo łaskotało.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 6:05 pm

- najwyzej do niego pojde, to zaden problem chyba mnie nie pobije i w ogole. w zasadzie obrazil sie na mnie za to, ze wyjechalem, a ja nie mogelm zostac, bo musialem sobie wszystko poukladac - odpowiedzial spokojnie i podniosl sie teraz - chodźmy stad co?
Powrót do góry Go down
Corrie
kasztaniak
Corrie


Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! EmptyWto Mar 24, 2009 6:10 pm

-hm, no tak - wstała również. zupełnie zapomniała gdzie siedzą, tak przyjemnie było po prostu być z adamem - jeszcze nas tu zamkną, a to chyba najgorsze co może kogokolwiek spotkać - westchnęła i schyliła się jeszcze po swoją torbę - poukładać? co poukładać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Boisko! Vide
PisanieTemat: Re: Boisko! Boisko! Empty

Powrót do góry Go down

Boisko!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Liceum. -