oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Kino

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Adam
kasztaniak
Adam


Kino Vide
PisanieTemat: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 5:41 pm

Adam i Katie przyszli na film, pewnie komedię romantyczną, mieli dwa duże popkorny i koka kolę. Usiedli w ostatnim rzędzie.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 5:45 pm

Pewnie przyszli na Wyznania Zakupoholiczki, bo pewnie oboje tak samo lubili zakupy.. - Kurczę, kocham siedzieć najwyżej, można rzucać w innych popkornem.. - mruknęła do niego cicho, sięgając po swoją kolę. Zero. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 5:46 pm

Zaśmiał się i odgarnął grzywkę z czoła Katie, by w nie dmuchnąć. Sam czuł się jakby właśnie wyszedł co najmniej z solarium. Rzadko chodził na solarkę.
- No, świetna zabawa - odpowiedział jej, równie cicho, żeby nikt na nich nie nakrzyczał.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 5:49 pm

Poprawiła trochę swoją koszulkę i oprała stopy o krzesełko przed nią, chociaż i tak było jej średnio wygodnie, bo miała za długie nogi do takich wygibasów. - Jaki jest twój ulubiony film, co? Bo mój to chyba Śniadanie u Tiffany'ego! 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 5:58 pm

Aha, super post się skasował.
- Lubię dużo. Na przykład z Houltem. On ma świetne ciało - stwierdził, opierając brodę na dłoni, a łokieć na podłokietniku - Śniadanie u Tiffany'ego jest w porządku.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 6:05 pm

- W zasadzie widziałam go tylko w "Był sobie chłopiec", a tam miał ze dwanaście lat.. - stwierdziła, uśmiechając się i rzuciła przed siebie, na dół, garść popkornu. - Był uroczy tam!
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 6:10 pm

- Nie oglądasz skins? - zainteresował się, unosząc prawą brew do góry, bo myślał, że wszyscy to oglądają. Złapał też garść popkornu i rzucił w ludzi, starając się opanować śmiech.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 6:16 pm

- Nie. On tam gra? To sobie kupię.. - Bo ona nie ściągała, miała dzięki temu z piec miliardów płyt DVD i CD, z czego była dumna. Lubiła straszliwie w nich sprzątać.. - I będziemy się mogli podniecać Nicholasem razem! - To wydało jej się trochę śmieszne, bo jakby nie było, Adam to wciąż facet.. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 6:17 pm

- Ojezu, zapomniałem, że mam spotkać się dziś z rodzicami. Spotkamy się jakoś, co? - i pocałował ją w policzek i uciekł.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyNie Mar 08, 2009 6:18 pm

Pomachała za nim i poszła po filmie. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptyPią Mar 20, 2009 11:53 pm

oglądał film, co zazwyczaj robi się w kinie, on studiuje chyba ekonomię jakąś z tego co pamiętam, muszę poczytać fizytówki. w każdym razie oglądał, zajadajac popkorn i popijając kolą, no strasznie zdrowo i w ogóle, nie ma co, ale on się nie przejmował, bo nie miał takich problemów jak moja matka, na przykład.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:23 am

Ogladala film razem z nim, poznali sie piec minut temu w kolejce po bilety i poklocili nawet, bo Ethan sie jej wepchal, wiec teraz troche sie irytowala ze jeszcze ta swinia obok niej siedzi i prychnela nawet teraz cos o tym, zeby nie jadl tak glosno, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:25 am

o, to lanny<3. no, ethan teraz zmarszczył nieco czoło i odwrócił głowę w stronę amy, obserwując ją teraz w ciemnościach, bo siedzieli w ostatnim rzędzie, czyli aż tak bardzo ich ten ekran nie oświetlał. - jezu, może się poczęstuj? - chciał jej zaproponować skręta na rozluźnienie, ale akurat żadnego przy sobie nie miał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:31 am

- Niezdrowe i tuczace. Za duzo soli. Jeszcze trzy takie i prawidlowosc przeplywu twojej krwi z serca do innych narzadow spada o poltorej procenta - powiedziala mu z madra mina, podrapala sie nawet po czole dla lepszego efektu. Obawiam sie, ze nie wyszlo, ale to nic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:34 am

ethan spojrzał na nią z takim idiotycznym wyrazem twarzy. okej on był mądry. w zakresie ekonomii chyba tylko, bo poza tym to niczym innym się ineteresował, skoro już w koledżu, był na ekonomicznym kursie. - zapamiętam - uśmiechnął się jednak teraz i odłożył kubełek z popkornem na sąsiednie krzesełko. to znaczy nie to, na którym siedziała amy, tylko drugie. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:41 am

-Wspaniale - zauwazyla wiec, dumna z siebie, znowu rozsiadajac sie wygodniej i skupiajac cala na filmie, cieszac sie, ze pozbyla sie jego popkornu, to znaczy on sie pozbyl, ale wazne, ze juz nie halasowal. Miala nadzieje, ze nie bedzie zaraz siorbal, albo cos, w sumie moze on, to bedzie smiesznie&hej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:43 am

no właśnie,xd. wziął kolę teraz. już mu się nawet kończyła, on zawsze dużo pił, szczególnie koka koli, którą uwielbiał. no, w każdym razie teraz pił i mu się kończyło to znów wydawał z siebie dziwne dźwięki, junoł. ale nawet nie spojrzal na amy, bardziej był pochłonięty filmem!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:51 am

Z poczatku udawala, ze nie slyszy, ale potem zdecydowala, ze zdecydowanie za dlugo to trwa & ze on najwyrazniej nie ma zamiaru przestawac, jak w tej reklamie uu-siusiu-uu-siusiu, xd. W kazdym razie przesunela sie blizej teraz. - Ty niewychowany psychopato - syknela raczej, zeby nie halasowac zbytnio sama i szturchnela go tak wiesz, lokciem i zabrala te kole, czy cos. Pewnie zaraz go pobije. W sumie latwiej byloby sie przesiasc, ale obok niego nie miala ochoty przechodzic a po drugiej stronie siedzial jakis brzydki i gruby pan.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 12:55 am

- ej, wyluzuj się, okej? to tylko film, możesz sobie ściągnąć z internetu - z rapida na przykład. on się nawet trochę znał na komputerach, bo on chyba jednak studiował informatykę,xd. no, nieważne, to w sumie nie jest aż takie istotne - mogę moją kolę? albo okej, tam i tak już nic nie ma, kubek możesz zachować dla siebie - powiedział i się obraził na nią, no bo to ona póki co mu przerywała w oglądaniu. skrzyżował nawet ręce w okolicach żeber z gniewną miną. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:00 am

-Jak mam się wy..-przerwała w połowie, bo teraz z kolei mówiła głosno&wyraźnie, ale widząc obracającą się kobietę ściszyła głos-jak mam się wyluzować, kiedy ty, do cholery, siorbiesz i nie wiem co jeszcze robisz, chryste, zadzwon sobie jeszcze po dziwki albo nie wiem, zaloz na ramie wieze, znaczy muzyczna, i pusc jakies, kurwa mac, czarne rytmy, albo zacznij tanczyc, nie wiem, chryste!-pod koniec znowu podniosla glos w sumie, ponioslo ja :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:02 am

- ty tak zawsze się na wszystkich wydzierasz? - zapytał, teraz już rozbawiony tą sytuacją, bo amy spoglądała na niego, jakby miała mu zaraz jebnąć, czy coś, ale spokacznie, on się jej nie bał. założył teraz nawet nogi na siedzenie przed nią - nigdy nie jadłaś popkornu w kinie? i tak dalej?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:33 am

-Nie wydzieram sie-rzekla wiec tylko w odpowiedzi, krzyzujac rece na piersiach i patrzac na niego gniewnie, w sumie to troche obrazona i tak dalej, nie bedzie jej taki.. taki.. taki ten obrazal przeciez, nie? Miala groznego brata i rodzine w maffi, okej?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:35 am

http://photos.nasza-klasa.pl/5820119/16/main/f72bff4233.jpeg lol chodź idziemy sandra,xdjej brat to pewnie sebastien.- ale jesteś pewna, że się dobrze czujesz? - zapytał, dla pewności, bo kto wie, może ona miała po prostu adhd albo zespół downa. chociaż to się chyba nie w ten sposób objawia, ale jak mówiłam, on się nie znał - może ja się przesiądę i nie będę ci zakłócać spokoju? - zaproponowal luźno, bo jak dla niego mógł siedzieć nawet na podłodze. był przygotowany na wszelkie warunki, nawet te najbardziej ekstremalne! 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:50 am

Okej wezme udzial w zawodach bmx. Ona nie ma nawet brata, xd, tylko kuzyna..
- Nie trzeba, w zasadzie chyba stad ide, powaznie, juz i tak zgubilam watek - przewrocila oczyma, bo oczywiscie, ze to przez niego i zaczela teraz grzebac w swojej komorce w poszukiwaniu telefonu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino EmptySob Mar 21, 2009 1:52 am

- jasne, jasne. to ja też ide, bo też zgubiłem wątek - odpowiedział i to było właśnie przez nią, bo gadała mu ciągle nad uchem jak jakaś kura czy coś innego...w każdym razie podniósł się i sięgnął po opakowanie po popkornie bo nie wypada tutaj tak tego zostawiać. mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kino Vide
PisanieTemat: Re: Kino Kino Empty

Powrót do góry Go down

Kino

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kultura -