oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Agnes+Andy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:12 pm

- Bawię się w dom z moim nowym przyjacielem.. - Przewrócił oczyma. Miał pewnie niewidzialnego przyjaciela, albo jakiś demon go opętał i widzi nie to, co powinien.. - Próbowałem trochę posprzątać, wiesz, kiedyś robiła to Agnes.. - Westchnał ciężko, kierując się do salonu, zmiotkę zostawił w przedpokoju, żeby nie było..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:18 pm

- Wyjebongo, nie możesz zatrudnić sprzątaczki? - zapytał, sam nie miał, bo Christopher też był dobry w sprzątaniu, Aaron zresztą etż w sumie lubił, ale skoro Andy tak cierpi, to lepiej zapytać. Wziął jabłko ze stołu bo jak wiemy Andy i Agnes mieli dużo i je oglądał jak na razie;o.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:20 pm

- Możesz jeść, nie jest zatrute - zapewnił go, siadając na kanapie. - Nie lubię sprzątaczek, wiesz, jak się taka kręcą po domach i kradną widelce.. To znaczy ja osobiście nigdy żadnej nie miałem, w sensie nie zatrudniałem.. - Jego rodzice mieli pewnie jakąś babcię Stasię, albo inną, co im sprzątała i robiła skarpety na drutach. - Jak leci, co, Aaron?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:21 pm

i bila torebka gangsterow
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:23 pm

-To wymień widelce na plastikowe-usiadł obok niego na tej kanapie i wgryzł się w jabłko mając nadzieję że nie będzie dziś grał roli śpiącej królewny i równocześnie usiłował przypomnieć sobie czy zna jakichś niskich ludzi którzy nadawaliby się na krasnoludki, ale chyba nie-Eee, nic tam-pociągnął nosem-zaliczam i zaliczam, w sensie egzaminy, a tak to nic takiego, dawno sobie nie poruchałem-xd-a co z tobą!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:29 pm

- Plastikowe są zdecydowanie nieestetyczne - zauważył, jak w ogóle Aaron mógł coś takiego zaproponować, Andy był zdegustowany.. - Ze mną nic, to znaczy też zaliczam same egzaminy - zarechotał,xd - a tak poza tym to wiesz, nic specjalnego. Chcesz picia? Do jedzenia chyba nic nie mam, bo pizza się trochę, hm, zazieleniła. :c
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:31 pm

andy moze zadzwonic do agnes to przyjdzie z obiadkiem...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:32 pm

i sorka ze sie tak wpieprzam ale sie nudze i wogle to rozumiecie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:34 pm

wyjc
-To kup plastikowe i możemy je pokolorować jak ci się nie podobają-zaproponował entuzjastycznie i może nawet przyklasnął w dłonie jak dżola. Chociaż Dżola bardziej tak pociera, hehe, zrobię kiedyś wam gifusia z tym, takiego instruktażowego-Fuj, Endi, jesteś głupi, obiecałeś mi pizzę...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:37 pm

Zrób! Mad w ogóle się nie pokazuj:/
- Pomalujemy złotą farbką i będą takie, no, pozłacane! - By się z nimi woził po wsi, dokleiłby brylanty z papieru samoprzylepnego i w ogóle.. - I ten, przepraszam, jak chcesz to możemy zamówić.. - Westchnął, bo niespecjalnie mu się to podobało, bo będzie musiał zapłacić ze swoich pieniędzy na jutro na obiad..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:48 pm

zw robimy fasolke z bulkom
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 9:55 pm

radosz chce skrzywdzic marysie ;l/.
-no dobra, dobra, jadłem w sumie przed wyjściem-ugotował sobie pewnie świniaka tak z jabłkiem w ryju-Możemy ewentualnie wyjść na miasto, w sensie na drinka czy coś, stawiam!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 10:00 pm

- Nie chce mi się wychodzić, zostańmy tu, mam dużo alkoholu.. - Bo jak Agnes była, to wszystko zawsze wypijała, a teraz nie miał kto. Poza tym to musiał wcześnie iść spać pewnie, razem ze mną, więc wychodzenie niespecjalnie było mu na rękę. Wstał aż!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 10:06 pm

ej ide bo kaska pisze ze idziemy na dwu :c :*
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyWto Mar 31, 2009 10:07 pm

Eh poszedł śpiu, paaa.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 9:48 pm

Więc przyszli z Chelsea, Andy otworzył i ją pewnie wpuścił, zapalając światło w przedpokoju, nawet nie było aż takiego burdelu, bo dzisiaj był dzień pani Stefci, bo w końcu sprawił sobie sprzątaczkę..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:02 pm

Stefcia < /3 Litki rodzice to Stefan i Stefania... xd Moja babcia tez Stefka... - Ale tu czysto - zauważyła więc bo trzeba czasem pochwalić Endiego, prawdopodobnie pomyślała, że to on taki sprzątalusek. Zdjęła trampołki i czekała aż on cokolwiek, nie wiem, pewnie poprowadzi ją gdzieś...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:06 pm

- No wiem, że czysto, sprzątałem dziś cały dzień! - Przecież Chelsea nie musi wiedzieć, że on dzisiaj pół dnia spędził w łóżku, kiedy Stefcia czyściła jego mieszkanie :c. Poszedł więc do salonu, mówiąc do Chels, żeby też przyszła.. - Chcesz pić, jeść, albo nie wiem, coś innego? - Do jedzenia pewnie nic nie miał.. Ale co z tego.. Zrobi słone paluszki z gałązek jak Jaś Fasola najwyżej,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:09 pm

Spedzil w lozku kiedy Stefcia czyscila jego ........... mieszkanie powinnas napisac ;/ gdzie te napiecie ... - Chce pic. Albo w sumie nie, i tak wypilam juz sto litrow wody - wlasnie, wyrzucila butelke pewnie nawet pod jego blokiem... pod jego blogiem... pod jego palacem po prostu, noniebojmysietegoslowa, przyszla wiec do salonu tez i rozejrzala sie czy tu tez tak czysto i rzeczywiscie bylo ;o opadla letko na kanape, jak baletnica albo inne cos - Jejku, chcialo ci sie?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:12 pm

- Tak. Widzisz, jaki jestem fajny, nawet posprzątam, kiedy trzeba.. - Westchnął, kręcąc głową. Nie mogł się nadziwić nad swoją wspaniałością normalnie.. Usiadł obok niej, może nieco mniej letko. Żadna z niego baletnica :c - Mam nadzieję, że nie wybuchniesz przez tą wodę,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:16 pm

-No nie wiem. Jak wybuchne to twoje sprzatanie chyba na marne wiec postaram sie nie wybuchac, chyba jestem teraz mila? Czy nie? - miala nadzieje ze jest, starala sie ostatnio byc mila dla ludzi bo miala wrazenie ze nikt jej nie lubi albo ze wola innych od niej czy cos xd W kazdym razie obrocila sie tak troche bardziej do niego, opierajac sie jednym ramiąkjem o hm oparcie i bawila bransoletka - Ech!!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:18 pm

- Jesteś miła, Chels! - Stwierdził całkowicie poważnie i odgarnął jej włosy z czoła. - Jeśli mam być szczery, to jesteś jedną z milszych osób, która znam. Ale serio! - No patrz, jak ją zbajerował.. Był z siebie normalnie taki dumny, że zaraz z tej dumy pęknie, a potem ona pęknie też od tej wody i jego sprzątanie pójdzie się gonić..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:26 pm

Okej, fuj... xd -Och,to fantastycznie. Ale serio! - ucieszyla sie i z tej radosci az przyklasnela albo zrobila zacieranie rak co ci pokazywalam xd albo moze nie klaskala recej, ale ucieszyla sie i usmiechala glupio i w ogole Patrik Suejzi na tvp1 to podnieta chociaz jest brzydki - Echh, wiec jak z Agnes? Znaczy tak tylko pytam, nie- usmiechnela sie nawet znowu zeby nie bylo ze jest jakas zazdrosna. 'a nic, tylko ja pocalowalem' xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:30 pm

- A nic! - O całowaniu nie wspominał, bo sam już o tym zapomniał.. Okej, wcale nie zapomniał, ale uznał to trochę za zbędne, przecież Chelsea nie musiała wiedzieć wszystkiego. Pewnie i tak wiedziała, bo zamontowała mu kamery w mieszkaniu w łazience i wszędzie. - To znaczy.. Ona tu nie mieszka wciąż, więc nie masz się co martwić. Bo wciąż się nie znosicie, co? - On się pogubił trochę.. . .. :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 EmptyNie Kwi 05, 2009 10:34 pm

- Jejku, to nie jest wcale tak ze jej nie znosze, nigdy tak nie twierdzilam, po prostu nie jestesmy najlepszymi przyjaciolkami i tyle, nie jestem dla niej tez jakas wyjatkowo niemila - juz ustalilismy zreszta ze Czelsi jest mila, xd- Po prostu nie gadamy, rety... Wszyscy robicie z tego jakas wojne, znaczy przynajmniej ty i Naomi. No i Aaron - bo cos tam xd zw
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Agnes+Andy - Page 30 Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy - Page 30 Empty

Powrót do góry Go down

Agnes+Andy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 30 z 32 Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: NASZE SKROMNE PROGI :: Apartamenty. :: Montparnasse. :: Wąskie Uliczki. -