oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Agnes+Andy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 3:42 pm

=<3...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 3:52 pm

Naomi wbiła, mając nadzieję, żeoni już nie śpią, bo jej się nudziło od godziny w domu, więc kazała się przywieźć Maxowi tutaj. Zapukała!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 3:55 pm

Andy już nie spał od stu godzin i paradował po mieszkaniu w bokserkach w misiaczki, bo nigdzie się dzisiaj nie wybierał, więc luzik. Jadł właśnie jabłko, kiedy usłyszał pukanie.... I zgadnij co zrobił. Otworzył i ją wpuścił! - Cze, Naomi. Nie odzywam się do Ciebie... - powiedział i wgryzł się w jabłuszko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 3:58 pm

- Jezu, skończ, to ja powinnam być obrażona, nie ty. Jest Agnes? - zapytała i weszła do salonu, bo przecież nie miała płaszczu ani nic, bo to lato, to spokacznie. Rozłożyła się na kanapie i założyła nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:02 pm

- Śpi - powiedział, chociaz nie był co do tego do końca pewien, bo może Agnes wstała przed nim i lata teraz po sklepach.. Nie, wydało mu się trochę mało prawdopodobne, bo by przecież usłyszał. Jasne, przeceniał swoje możliwości. - A co chcesz od niej, co? Masz ochotę na jabłuszko? - Miał fazę na zdrowe odżywianie się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:08 pm

- Nic nie chcę od niej, tylko pytam. No, daj - odpowiedziała i przymknęła oczy, bo w zasadzie to jeszcze nie odespała tamtej poprzedniej nocy.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:11 pm

- Co tam, huh? - spytał i podał jej jabłuszko z jakiejś superanckiej, ceramicznej miski na owoce, w której całe rano Andy układał jabłka, a i tak potem wszystko mu się zepsuło. Usiadł obok niej i podrapał się po brzuchu. Fajnym brzuchu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:13 pm

- Nic specjalnego, w sumie. Straszna nuda w tym Paryżu, naprawdę, w zeszły weekend byłam w Amsterdamie u znajomych, tam to dopiero imprezy - zakochała się Holandii - a u ciebie? Znaczy nie wiem u was? Bo my tak rozkminiamy wszyscy już długo czy wy jesteście razem, czy po prostu jesteście homoseksualni?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:16 pm

Przewrócił oczyma, to było frustrujące, nie można było się już przyjaźnić z osobą przeciwnej płci czy co.. - Nie jesteśmy homoseksualni, ani nie jesteśmy razem. Boże, chcesz dowodów? Spałem dwa tygodnie temu z tą no, jak jej tam,Annie. Ona wcale nie jest facetem. A Amsterdam jest super.

zw
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:19 pm

- Annie? Fuj, mam z nią wf i ona nie goli nóg, Andy, jesteś obrzydliwy - pokazała mu język - wiem, że jest super.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:33 pm

- Chyba nie mówimy o tej samej osobie, Naomi... - powiedział poważnie, ale zaraz się roześmiał, czochrając jej włosy<3 - W ogóle to co z tymi namiotami, co? Dokąd byśmy jechali? - Pewnie do jakiegoś Łapina..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:46 pm

- Znamy jedną Annie, Andy. Ale nie przejmuj się, może za tydzień nie będę się brzydziła ciebie dotknąć, to możesz ewentualnie koło mnie spać w namiocie. Nie wiem gdzie - wzruszyła ramionami i ziewnęła, wgryzajac się w koncu w jabłko.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:50 pm

- No ale ej, nie ma na mnie śladu Annie, jestem czysty i pachnący, Naomi.. - zauważył i pociągnął nosem. - Chcesz powąchać? Aaron nie będzie chciał obok ciebie spać? Wy w ogóle coś tenteges? - Zazdrościł Aaronowi włosów..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 4:58 pm

- Z kim? Z Aaronem? Proszę cię, nie żartuj, misiu - roześmiała się i przysunęła do niego nosek, by powąchać jego szyję, bo one zawsze są najbardziej intensywne pod względem zapachu - faktycznie ładnie. 
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:05 pm

- No widzisz, mówiłem, że ładnie. Ty w zasadzie też pachniesz, hm, w porządku - stwierdził, chwilę wąchając jej włosy, które pachniały zdecydowanie ładnie, w zasadzie to był ewidentnie letni zapach, a Andy uwielbiał lato. Jak wszyscy! - Czyli Aaron nie, tak? Wiesz, tak tylko się pytam, nie żeby mnie to specjalnie obchodziło. - Nie, no wcale..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:17 pm

- W porządku, więc tylko odpowiadam - zachichotała i klepnęła go w udo, ale tylko trochę. 
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:20 pm

- No dobra. Chcesz coś pić, Naomi? - spytał i wstał, coby podejść do okna, które otworzył i wyrzucił przez nie ogryzek. Miejmy nadzieję, że nikogo ów nie zabije, bo to różnie bywa.. - Albo nie wiem, masz na coś ochotę? Chyba się ubiorę. Jezu, ale jest tak ciepło... - Mimo, że miał klimę na maksa:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:24 pm

- Nie musisz się ubierać - uniosła jedną brew, prawą prawdopodobnie do góry i usiadła po turecku, ściągając teraz butki, bo nie chciała pobrudzić im kanapy - chcę. Wody.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:28 pm

- To czekaj - powiedział i poszedł do kuchni, poprawiając sobie bokserki, bo skoro miał się nie ubierać, to nie chciał, żeby mu spadły, bo byłoby głupio. Albo właśnie nie. Przyniósł jej zaraz wody w szklaneczce, wcale nie z kranu, tylko z butelki. - Dalbym ci lodu, ale kostkarka się zepsuła. Agnes rozwali niedługo wszystkie urządzenia kuchenne..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:31 pm

- Powinniście zatrudnić sobie jakąś Nancy dwa, bo my wam naszej nie oddamy - bez Nancy nie daliby sobie rady z Nelsonem - dzięki - za wode. Upiła nawet niewielki łyczek i przymknęła powieki.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:34 pm

- Noo, chyba powinniśmy, chociaż Agy usiłuje udowodnić, że jest samodzielna. To chyba szczur w wielorybie jest bardziej samodzielny - uśmiechnął się, przyglądając się Naomi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:35 pm

- Jasne - zaśmiała się otwierajac oczy i przesunęła się teraz  z głową na poduszkę, uprzednio odstawiając szklankę na stolik - jejku, ale się nie wyspałam, nie wiem jak jutro pójdę do szkoły.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:37 pm

- Możesz sobie tu pospać, jeśli chcesz - zaproponował jej, chociaż w zasadzie chciałby obejrzeć jakiś mecz, no ale najwyżej poszedłby do kuchni, bo tam też telewizor.. Lansik. - Co robiłaś w nocy, skoro się tak nie wyspałaś, co?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:44 pm

Przytuliła podusię do piersi. - Najpierw siedzieliśmy u nas, ale jak Ems poszła się pieprzyć z Nelsonem, to poszliśmy jarać do Suki i potem jeszcze musiałam wrócić. A wcześniej byłam z kolegą z Sorbony na imprezie i wcale nie spałam, tylko wczoraj u - okej, to nie brzmiało dobrze - u Aarona. 
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy EmptyNie Mar 08, 2009 5:47 pm

- No jasne, i tylko u niego spałaś, co? - spytał trochę co do tego nieprzekonany, bo przecież znał Aarona i wiedział, jaki z niego kobieciarz.. Nie żeby był zazdrosny! - Czemu mnie nie zaprosiliście? - spytał obrażony!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Agnes+Andy Vide
PisanieTemat: Re: Agnes+Andy Agnes+Andy Empty

Powrót do góry Go down

Agnes+Andy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 32 Idź do strony : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: NASZE SKROMNE PROGI :: Apartamenty. :: Montparnasse. :: Wąskie Uliczki. -