oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Korytarz Korytarz EmptySob Mar 07, 2009 11:34 am

nom
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 9:20 am

Siedział na korytarzu i ggral na gejmboju. Sam nie wiedział co robi tak wcześnie w szkole, będzie musiał iść na jakieś biznes inglisz albo coś żeby zabić czymś czas.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 3:03 pm

Siedziała jakoś pomiędzy lekcjami i walczyła z automatem z kawą, chociaż na kawę w sumie za gorąco, no ale.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 4:59 pm

Jak już nie siedziała to no sory, ale Andy właśnie po raz miliardowy tego dnia, i chyba nawet ostatni!, wyszedł na korytarz z sali, przeciągając się i takie tam bajery, bo przysnęło mu się na biologii. I jeśli wciąż tam była Czelsi to ją zauważył i podszedł, i nawet się przywitał. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:24 pm

Oja odżyła, pozdro ja i moje 'odrzyła', bo akurat siedziała na parapecie i wachlowała się zeszytem do francuskiego który był najcieńszy bo właściwie nie chodziła na francuski. Siedziała ogólnie sama bo nie była typem jakiejś Bler czy kogoś.
-Andy - uśmiechnęła się do niego zaraz szeroko zsuwająć się z parapetu - miło cię widzieć, czy coś!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:27 pm

Czy kogoś...... - No jasne, mi też miło cię widzieć. Myślisz, że wszystkie sale są takie jakies, hm, nieklimatyzowane? - Westchnął strasznie ciężko, opierając się dłonią o parapet, bo był najbliżej. I był przyjemny, chłodny i tak dalej. Andy przepadal za ładną pogodą, ale nie wtedy, kiedy był w szkole. No bo sory. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:33 pm

xd
- Nie wiem, ale jeżeli, to jestem oburzona - powiedziala zgodnie z prawdą poprawiając zsuwający się pasek torby i, zsuwać się to ogólnie mój ulubiony czasownik ostatnio - skończyłeś już? To znaczy lekcje.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:37 pm

Ty masz wciąż nowe poliwory xd? Pokiwał głową, że skończył i pomachał za jakimiś swoimi kolegami, którzy wołali za nim coś tam coś tam czy idzie z nimi, ale chyba nie chciało mu się, bo był dla nich zbyt dorosły i dojrzały < lansik > - Całe szczęście skończyłem. A ty? 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:39 pm

no, bo nie pamietam nigdy na ktorego mejla zakladalam i okazuje sie ze na prawie kazdego mejla mam innego polyvora to juz mi sie nie chcialo przelogowywac xd czy cos
- Nie, mam jeszcze wf, nie mam ochoty, idziesz sobie ze mną? - zapytała, bo może uważał, że ona też jest zbyt dziecinna dla niego, czy coś. Lubie czy coś. Czemu nie odpisujesz na gadu, xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:42 pm

Lol bo ja się nigdy nie loguję, cały czas jestem zalogowana xd. Jak nie odpisuje!!!!!!!!! xd - Idę sobie z tobą. To znaczy dokąd, masz jakieś konkretne miejsce na myśli? - Może chciała jechać gdzieś metrem w ramach usamodzielniania się i tak dalej. Podrapał się po policzku i uśmiechnął, bo był śmieszkiem uśmiechujkiem. - Tylko żeby teeeeen, nie było potem na mnie, że opuszczasz lekcje!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:44 pm

No ale mialam formata xd wylaczylam te web gadu w pizdu < mroczne przeklenstwo > bo pisze i chyba nie dostajesz, xd
- Tak, podam cię do sądu - do sędzi Anny Marii Wesołowskiej, tylko musimy znowu zrobić sąd i zaprosić Su naszą do ławy przysięgłych. Znaczy tę starą Su, nie tą teraz, coby nie było. - Nie wiem, jest gorąco, idziemy gdzieś się opalać - postanowiła, ciągnąc go za brzeg koszulki do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 09, 2009 5:47 pm

No raczej nie dostaję..... xd Stwierdził, że pewnie Czelsi chce popatrzeć na jego klatę po prostu i opalanie to taka wymówka. Albo tak nawet nie pomyślał, bo nie był specjalnie zapatrzony w sobie.. Jasne.. - Nad morze? :3 - Paryskie, jasne, poszli i zacznij tam gdzieś tam bo idę po moją czekoladę,hehhee.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 4:24 pm

Na korytarzu siedział Nelson, bez mundurka szkolnego, bo jego już dawno gdzieś zniknął, no ale trudno! Czytał jakieś notatki z matematyki, które dostał od kumpla, a musiał mieć dziś na korepetycje.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 4:56 pm

Delektując się myślą, że nie musi iść na ostatnią biologię, bo ich nauczycielka się rozchorowała, Katie wracała z angielskiego, kierując się do wyjścia, do którego nie dotarła, bo po drodze, na korytarzu, dostrzegła Nelsona, obok którego usiadła, poprawiając swoją spódniczkę. - Cześć,Nelson, ty się uczysz? - Nie sądziła,że jest on zdolny do czegoś takiego, naprawdę!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 4:58 pm

- Kiedyś trzeba - odpowiedział, uśmiechając się jednokącikowo - a ty nie zamierzasz zdawać egzaminów, czy co? - no bo on wiedział, że bez jego i Naomi korepetytorów nie da sobie rady.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:00 pm

w ramach grania w wiecej niz dwojkach :h: to pomachala im i poszla dalej
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:02 pm

- Jasne, że zamierzam - przewróciła oczyma, uśmiechając się do jakiejś dziewczynki z pierwszej klasy, której mama znała się z mamą Katie, czyli tak zwane szkolne znajomości wyższe i pośrednie. - Ale to nie znaczy, że będę siedziała nad książkami. Na pewno nie na szkolnym korytarzu.. - To jak jakieś, hm, czytanie Tolkiena na przerwie. Albo Biblii. I do Chelsea pomachała też,no patrz! 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:04 pm

Uśmiechnął się do Chelsea teraz.
- To jak zamierzasz zdać? To znaczy wiesz, wcale nie uważam, że jesteś mało inteligentna czy coś, ale tam raczej im nie nawkręcasz od jakiego projektanta kupić buty, czy który fryzjer w mieście jest najlepszy - bo według niego Katie była trochę pusta, jak jego siostra i cała reszta.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:07 pm

Ciekawe od kiedy Nelson miał głęboką osobowość. Katie doskonale wiedziała, że nie należała do najinteligentniejszych osób w szkole, ale chyba jednak znała swoją wartość i wiedziała, że jeśli się postara i w domu przejrzy kilka razy podręczniki, to bez problemu zda zadowalająco wszystkie egzaminy. - Huh, myślisz, że nie mam nic w głowie poza fryzjerami i butami? Dzięki, Nelson. Naprawdę - mruknęła i aż wstała, no bo sory-.-' 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:10 pm

- Ty to powiedziałaś - wzruszył trochę ramionami i wsadził notatki do swojej torby, może Lacoste, którą miał przewieszoną przez ramię. Chciało mu się spać, bo od tej całej nauki w sumie było nudno - idziesz ze mną na kawę? - luźna propozycja.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:13 pm

- Nie, wiesz, dzięki, muszę iść kupić sobie nowe buty i tak dalej - mruknęła, obrażona, zraniona i tak dalej, i tak dalej, bo ogólnie rzecz biorąc to była delikatna jak jakiś fucking kwiatek róży, albo wręcz brzuch Martyny. - Do zobaczenia - rzuciła jeszcze i spierdoliła!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptySro Mar 11, 2009 5:14 pm

Nelson poszedł więc sam na kawe.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 23, 2009 11:47 am

Yo, ogólnie to siedziała na korytarzu i powtarzała słówka na hiszpański.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 23, 2009 12:11 pm

Okej nie mam pojęcia co tu robił, może wstąpił skorzystać z toalety, albo odwiedzić nauczycieli czy coś w ten deseń, ale to jest akurat mało istotne. - Cześć. - Rzucił, zauważywszy Katie. Może nawet się do niej dosiadł..... Aha i teraz najważniejsza informacja w całym poście - JADŁ CZIPSY.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyPon Mar 23, 2009 12:19 pm

Fu, pewnie jadł takie jakieś śmierdzące twistosy, co wszyscy chłopacy w szkole zawsze z nimi chodzą. - Huh, cześć? - Zmrużyła oczy, odwracając się w jego strone, by sprawdzić, kto odważył się jej przeszkodzić w nauce słówek związanych z ochroną środowiska (piec do spalania śmieci,yo). Po chwili przyglądania się Thomasowi stwierdziła, że chyba go nie zna i nie kojarzy ze szkoły, więc co on tu robił!??!? - Śmierdzi - stwierdzila, dźgając palcem paczkę czipsów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz Empty

Powrót do góry Go down

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 3 Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Liceum. -