oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Supermarket

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:13 am

aha i zw...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:19 am

- a, chyba że - stwierdizł tylko, milcząc już po tym, bo co więcej mógł powiedzieć. oparł się trochę wygodniej, wpadając w trans myśleniowy i machając swoim notatnikiem teraz o kolana, zastanawiając się, czy to jest prawidłowa reakcja.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:25 am

- Jesteś dziwny, xd. - poinformowała go, krzyżując teraz ręce na piersi. Dzisiaj miała zły dzień i generalnie wszyscy faceci byli dla niej gatunkiem, który równie dobrze mógłby wymrzeć w tej sekundzie. Tylko nie Andy, ale Andy to prawie kobieta.. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:27 am

- rety, nie jestem dziwny. po prostu nie wiem co mam ci teraz powiedziec, agnes. mam rzewnie zaplakac? nie ma sprawy, ale powiedz tylko slowo - a bedzie uzdrowiona dusza moja. widzicie, pamietam.. dawno nie bylam w kosciele. oblizal usta, patrzac na nia znowu, chociaz bylo mu ciezko z tym, xd. nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:31 am

- Hm, dobra, nieważne. - stwierdziła. - Teraz może ty mi się zwierz i będziemy kwita i w ogóle. Bo w sumie trochę mi głupio, że nie wiem o tobie zupełnie nic. - Odgarnęła włosy do tyłu, bo strasznie ją irytowały cały czas.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:33 am

- u mnie bez fajerwerków raczej. a przynajmniej żadnych kobiet obrażających się za brak seksu, czy coś takiego - tak, to ironia - chociaż w sumie mam trochę e, zawirowania, ale wolę o tym nie mówić. idziemy się upić, agnes? cholera.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:36 am

- Nie mogę, jutro szkoła, sam rozumiesz. Zresztą nie za bardzo mam czas. - Spojrzała na zegarek w telefonie, coby obadać godzinę. - Za jakieś pół godziny Andy pewnie zacznie dzwonić:/ - Westchnęła!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:40 am

- to twoja matka? - zapytal, trochę w sumie niefajnie jak na niego, więc zaraz się poprawił - to znaczy hm, okej. pójdę sam, co mi szkodzi...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:45 am

- Musimy kiedyś umówić się na jakieś picie czy coś. - Zaproponowała w sumie, bo serio chciałaby się kiedyś z nim napić :< Po dzisiejszym spotkaniu wydał się jej całkiem miły i w ogóle, jednak wciąż trochę dziwny, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:46 am

pewnie zauważyła te jego czółka. czy tam czółki...
-bardzo chętnie, agnes-powiedział więć, uśmiechając się nawet z tej okazji-więc? odprowadzić cię trochę? wiesz, mogą cię zjeść dzikie węże, czy coś...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 12:52 am

- Z miłą chęcia. - uśmiechnęła się i nawet wstała, poprawiając swój t-shirt. Pewnie będzie jej trochę zimno, w końcu niezwykle mądrze nie zabrała ze sobą niczego, co miałoby długi rękaw, ale etam, jakoś da radę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2009 1:06 am

wstał więc też, nie poprawiając swojego tiszertu, trzymał w dłoni swój notes & zacznij może!
Powrót do góry Go down
Gilles Cottençon
głupek
Gilles Cottençon


Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:32 pm

Nadszedł czas cotygodniowych wielkich zakupów... Zapas piwa i chipsów topniał o wiele szybciej odkąd Gilles nie miał stałej pracy.
Z daleka musiał wyglądać tak, jakby pchanie wózka w kierunku pełnej przecenionych produktów hali było dla niego pewnego rodzaju karą. Z bliska już w żaden sposób nie można było oprzeć się temu wrażeniu. Każdy komunikat dobiegający do niego z głośników, wywoływał na jego twarzy dziwny grymas... Brzydki grymas.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Supermarket - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Supermarket Supermarket - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Supermarket

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sklepy & butiki. -