oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc des Buttes Chaumont

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
Autor Wiadomość
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 8:56 pm

- Ciebie sobie raczej nie wezmę. - Pokręciła oczami, taka trochę zrezygnowana, bo szczerze powiedziawszy nawet by chciała! :c - Znaczy i tak chyba źle robię siedząc tu z tobą, w końcu na ciebie jest napalone pół miasta, xd. A nie chcę dostać potem wpierdol od jakiejś Naomi czy kogoś, że z tobą rozmawiałam. - zwierzyła mu się. Tani winiacz connecting ppl.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:05 pm

-Czemu od Naomi? - zaitneresował się - bo z tego co wiem to raczej nic mnie z nią nie łączy poza tym że się kolegujemy. Nigdy się z nią nie przespałem i prawdę mówiąć nie sądzę żeby się na to zanosiło, ona czasem nie jest z tym twoim Andym? Chodzą ploty po wsi - na swoich krudkih nurzkach - ehhh!
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:09 pm

- Dałam taki przykład, po prostuuuu. - stwierdziła. Naomi przyszła jej jako pierwsza na myśl, a poza tym zdawało jej się, że ona też jest napalona na Aarona, xd. - z Andym? Nie mówił mi nic takiego, podobno łączy ich tylko przyjaźń, czy coś tam, ale różnie z tym bywa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:10 pm

-No wlasnie, bywa roznie. Wiec na kogo jest napalona nasza sliczna Agnes skoro wnioskuje ze nie na mnie? - zrobil tak zwana mine zdechlego psa czy kogos ale to nadal byl sliczny i cierpiacy szczeniaczek.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:14 pm

- Może źle wnioskujesz? - Odpowiedziała w zasadzie pytaniem na pytanie. Bo owszem, Aaron jej się podobał (jak może się Boyd nie podobać tak w ogóle, ja nie wiem), ale przecież mu tak tego nie powie, aż tak wylewna i głupia nie była.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:16 pm

-Ja nic nie wnioskuję. Nie odpowiada się pytaniem na pytanie - powiedział też bo co się będzie skoro już ustaliliśmy że umie czytać w myślach jak jakiś wampir czy inny terrorysta i w ogóle co to za kultura z jejj strony no ja nie wiem ;/.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:23 pm

- Mama mnie tego nie nauczyła. - wzruszyła ramionami, jebać grzeczność i w ogóle... - A na kogo ma chętkę Aaron, hm? - zaciekawiła się w takim bądź razie... Od dzisiaj będę pisała znowu po każdym zdaniu kropki.. Jak na rpgseriale kiedyś, bo nie wiem czy teraz też...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:42 pm

-Aaron nie mówi takich rzeczy niemiłym ludziom - skrzyżował dłonie na piersiach w jakże wymownej pozie mówiącej z założenia o tym jak bardzo się na nią zafochał w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:48 pm

- Nie obrażaj się na mnie. - W tym momencie zasmuciła się wyjątkowo teatralnie, może nawet na szybko wymusiła kilka łez. - Co mogę zrobić, abyś mi przebaczył? - pocałować.. - Hm? - Zapytała :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 9:50 pm

-Nie wiem, zależy już tylko od ciebie - powiedział myśląc sobie i czytając jej w myślach w tej samej chwili hi, hi też, w każdym bądź razie myśląc że pocałować mogłoby byc okej i tak sobie myślę że z niego jest i tak mała latawica, on na forum tutaj uprawiał tylko raz seks jak na razie to wieeesz.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:00 pm

Agnes nachyliła się więc jakoś tak, żeby teraz całkiem miło pocałować go, nawet całkiem namiętnie i tak dalej, no wiesz. - Dalej się gniewasz? - zapytała, wróciwszy już do swojej poprzedniej pozycji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:01 pm

-Aha, jeszcze odrobinę - stwierdził, przysuwając się bliżej i kładąć dłonie na nieokreślonym punkcie na jej biodrach to znaczy ogólnie trochę je sobie przesuwał noboco, nikt mu nie zabroni, to znaczy przynajmniej miał taką nadzieję, nachylił się przekrzywiając swoją uroczą główkę głowę i pocałował ją teraz on, również namiętnie, nosory, ale skoro go obraziła ;/ to sobie mógł pozwolić.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:07 pm

- Fajnie całujesz. - stwierdziła, kiedy już przestał, ale chyba trochę bardziej na głos niż myślała. Cóż, lepiej być Agnes! - Znaczy yy..., ee.., no ten.. - zaczerwieniła się zapewne, ale co tam. Musiała wtedy wyglądać 0293302930 razy bardziej słodko. Bez tego zera na początku, ale nie chce mi się kasować..xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:12 pm

Przeczytałam że zeza i tak szukam gdzie ty pisałaś niby że zrobiła zeza w ogóle ja pierdzielę jakie to romantyczne, całuje cię chłopak a ty mu robisz zeza - Hmm, no pewnie tak, umiem też dużo fajniejszych rzeczy -rzekł, machając do niej lewą brwią aluzyjnie bo hej może akurat to jest ta noc, hihi, znaczy normalnie pewnie by sobie nie pozwolił na takie teksty, ale chwilowo wypił aż jedną trzecią wina to teen, taak, tłumacz sobie, synek, zagarnął sobie jej dłoń i zabawiał się palcami conie
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:21 pm

- Może kiedyś będzie dane mi się przekonać.. - rzuciła tą niezobowiązującą propozycję nieco bardziej śmiało i w ogóle, w końcu co jej tam, no nie. Teraz jakoś tak wsunęła cieplusią dłoń pod jego bardzo ładną koszulkę zaprezentowaną na seciku i masowała, czycoś.

ed; i gdzieś tam w międzyczasie szybciutko wyciągnęła telefon i odpisała Endiemu...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:40 pm

-Pod namiotem czy w bliższej przyszłości, hej? - zapytał bo wolałby znać konkrety takie jak na przykład czy w tym otóż momencie teraz może się legalnie do niej dopierać i w ogóleee
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:42 pm

- A czy jak powiem, że kiedy tylko chcesz, to będziesz usatysfakcjonowany? - zapytała unosząc jedną brew i uśmiechając się tak trochę łobuzersko i w ogóle. Dała znać Endiemu, żeby na nią nie czekał, to może szaleć......
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:53 pm

dobra juz odpisuje szybciej conie
-Będę usatysfakcjonowany? O, skoro tak mówisz -chociaż nie to miała na myśli no ale skoro pierwsza użyła tego słowa to oparł się znowu o tę kolumnę czy pożal się boże cokolwiek innego, ciągnąc ją za pasek czegokolwiek, może miała pasek przy tunice czy czymś i całując i w ogóle z bajerami i fajewerkami.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 10:59 pm

Agnes zapewne odwzajemniała pocałunki i całą resztę, dodając do tego jednak masowanie go po bardzo seksy pleckach swoimi małymi łapkami. - Tak myślę. - Dodała jeszcze. Generalnie pozdrawiamy Agy i jej zapłon, ale ciiiicho, takie rzeczy się chyba wybacza!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:01 pm

-To dobrze ze myslisz - powiedział jeszcze bo to jego sztampowy czy jakiś tam tekst i w ogóle to już zamknął się, wsuwając dłonie do tylnych kieszeni jego szortów i ścisnął trochę jej pośladki. Właściwie nikt normalny nie odmawia seksu na łonie natury bo to sama yyy no sama natura, pan bóg tego od nas chce i tak dalej, więc tak trochę zsunął się w dół z buźką co znaczy mniej więcej tyle, że całował jej szyję i w ogóle tam te wszystkie obojczyki i inne gadżety, rozpinając powoli guziki jej cieniutkiego sweterka.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:05 pm

Ona właściwie też się już zamknęła i zajęła miłym obcałowywaniem przeróżnych części jego ciała, do których oczywiście miała aktualnie nieutrudniony niczym dostęp, no nie. Cały czas masując mu plecki podciągała jego koszulkę coraz to wyżej, aż w końcu zdjęła ją całkowicie, khrr.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:10 pm

Jasne, pewnie masowała mu głowę. Pozdro Bella i Othello. Poczuł się nagi. Dobra, jeszcze nie, ale ogólnie to nawet nie czuł że jest mu zimno, czy coś. Może po prostu nie było, huehuehue, dobry żart, kolejny, muszę je zacząć zapisywać. Sięgnął dłonią do jej rozporka, sweterek wcześniej zsuwając z jej ramion.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:20 pm

Agy teraz obcałowywała Aaronowi obojczyki, bo miała na punkcie właśnie obojczyków jakąś obsesję, a że jego były całkiem milutkie, jak zresztą całe ciało, to tymbardziej ją to kręciło, cnie. Bawiła się teraz tymi śmiesznymi sznureczkami od jego spodni, bo nie będzie go rozbierała do końca, jak jeszcze sama taka ubrana jest:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:28 pm

Fajne sa te zsnureczki. .. ... . . w sumie to zastanowil sie czy ta kolumna wytrzyma i w ogole bo mial taki oto plan ze bedzie im robila za podporke i wogle totez teraz z mina znawcy oparl ja plecami o kolumne, to znaczy ją-agnes, nie ją-kolumnę o kolumnę. zsunął trochę swoje spodenki, i jej szorty też, w sumie swoje bokserki zaraz też zsunął, bo co się będzie, nie? No. Nie ma się czego wstydzić i wogle.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 11:33 pm

Pogubiłam się jeśli chodzi o to, co ma teraz na sobie, więc przyjmijmy, że nie ma nic, a jeżeli miała to szybciutko zdjęła. Właściwie to Agnes wpadła na jakże świetny pomysł i zrobiła teraz Aaronowi dobrze ręką, od tak na początek, jednocześnie całując go nie wiem, gdziekolwiek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc des Buttes Chaumont Parc des Buttes Chaumont - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Parc des Buttes Chaumont

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 3 Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Romantyczne. -