oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc de Belleville

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:13 pm

Przestraszyła się, kto to chciał, żeby dostała zawału! Chyba nawet złapała się za serce, odwracając w stronę Thomasa. - Och, hej, przestraszyłeś mnie.. - Powiedziała z wyrzutem, ale nie miała zamiaru go przez to, nie wiem, zabijać, bo była dzisiaj strasznie nieszczęśliwa i zła na siebie za to, że przespała się z Aaronem:/ Nie żeby jakoś żałowała...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:22 pm

- Jejku, przepraszam, nie chciałem. - Było mu teraz trochę głupio.... :c Nie lubił przecież sprawiać innym krzywdę i w ogóle. - Nic ci nie jest? - Upewnił się, bo może dostała zawału, wylewu, złamania którejś z kończyn, pęknięcia wątroby, wrzodów żołądka, zgagi i miliona innych chorób, które wyleciały mi teraz z głowy...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:26 pm

Ma chorobę Wilsona pewnie,xd. - Jasne, jeju, nic mi nie jest, po prostu.. Nieważne, jak leci? - Spytała i podciągnęła nogi na ławkę, w zasadzie to kolana pod brodę, całe szczęście nie miała spódniczki,a szorciki, bo mogłoby być śmiesznie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:31 pm

- A fajnie w sumie, a u ciebie jak? - Zainteresował się, może nawet zrobił minę w stylu ;zainteresowany; czy coś, nieważne xd I uśmiechał się, trochę jak głupek, ale co tam, jak miał dobry humor to czemu by się niby nie usmiechać.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:34 pm

- Normalnie, w zasadzie nic specjalnego. - Wzruszyła ramionami, w zasadzie niespecjalnie miała ochotę się mu zwierzać, za to uśmiechnęła się nieznacznie, splatając dłonie na swoim karku. - Śliczna pogoda, nie? Ciekawe, czy będzie jeszcze cieplej.. W zasadzie, jak dla mnie, mogłoby cały czas tak być. Albo kilka stopni mniej..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:37 pm

- Rzeczywiście, mogłoby być minimalnie chłodniej, bo o takiej dwunastej normalnie nie da się wyrobić, a to w zasadzie dopiero początek czerwca... - Mówiąc to obserwował miziającą się parę na przeciwko, ale gdy zauważył, że to jakaś babcia z 2932389283 razy młodszym od siebie facetem, odwrócił głowę, bo mimo wszystko było to dla niego obrzydliwe...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:40 pm

E tam, pewnie po prostu był zazdrosny.. - Racja. Chociaż w takiej Afryce musi być jeszcze cieplej.. - Zauważyła i w zasadzie też przyglądała się chwilę tej parce, która straszliwie ją śmieszyła, szturchnęła lekko Thomasa w bok, przysuwając usta do jego ucha. - Myślisz, że ta kobieta jest bardzo bogata, czy chłopak bardzo zdesperowany? - Szepnęła konspiracyjnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:42 pm

- Ta kobieta jest bardzo bogata, jej buty wyglądają jakby kosztowały milion.... - Powiedział niczym prawdziwy znawca butów, tudzież ekspert od spraw butów, pewnie nawet miał taką tabliczkę na biurko 'znawca butów'. Okej, nieważne, to tylko takie moje chore wyobrażenia, ach ta wena i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:48 pm

Pewnie miała buty jak od Phillipa Lima w tym filmiku jednym.. Look at those shoes... Fucking amazing.. Zaśmiała się i pokiwała głową, odsuwając od Thomasa na wszelki przypadek. Nie wiem jaki, ale to nic. - Masz rację. A może to jego babcia? Fuj, to byłoby okropne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:55 pm

- Fuuuuj, nawet mi o tym nie wspominaj. Jezu, nawet dla kasy nie mógłbym... z kimś trzy razy starszym ode mnie, okropność. - Pokręcił głową, no bo halo, taka sytuacja wymaga kręcenia głową..
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:00 pm

- A gdybyś się zakochał w jakiejś kobiecie trzy razy starszej od ciebie? Wiesz, serce nie sługa.. - Zauważyła, chociaż nie do końca w to wierzyła, jednak poczuwała się do przekazywania takich mądrości.. - Ale masz całkowitą rację, to jest naprawdę okropne. - Wzdrygnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:10 pm

- Ja nie jestem z tych, co gustują w babciach.. - Uświadomił ją, bo być może o tym nie wiedziała i rozwalił się teraz jakoś wygodnie na ławce, no bo czemu nie.. Joł.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:12 pm

- A w kim gustujesz? - Spytała z czystej ciekawości, bawiąc się kosmykiem swoich włosów, jednocześnie przyglądając się swoim kolanom, chwilę rozmyślając o swoim kocie,xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:16 pm

- W ładnych i inteligentnych dziewczynach mniej więcej w moim wieku, nic niezwykłego, nieprawdaż? - Uśmiechnął się teraz jednokącikowo. - A ty? - Spytał, no bo skoro on tu się jej uzewnętrznia, to miło byłoby, gdyby Florence zrobiła to samo.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:23 pm

- Pewnie mam podobne kryteria, tylko że tyczące się mężczyzn, nie dziewcząt. Chociaż czasami, hm, różnie bywa i można się zadowolić nawet kimś mniej inteligentnym.. - Uśmiechnęła się nieco do swoich kolan, a potem do Thomasa, by nie wyjśc na jakąś niewychowaną, co mówi do swoich nóg..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:27 pm

- Takim Aaronem na przykład? - Zapytał, bo kiedy Florence powiedziała o kimś mniej inteligentnym, od razu przyszedł mu na myśl właśnie Aaron. - Znaczy jejku, lubię go, ale to tępak.. Straszny.. - ;plotkarz mode: on;
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:29 pm

- Och. Właśnie Aarona miałam głównie na myśli. - Uśmiechnęła się jednokącikowo i oblizała usta, w zasadzie napiłaby się jakiejś herbaty.. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:33 pm

Andy nosi pizzę w kieszeni, to Thomas może nosić herbatę...
- Tak myślałem.. - Jaaasne, ale najlepiej udać wszechwiedzącego i w ogóle zabłysnąć wszechwiedzą... xd Wyciągnął nuzie teraz, bo zesztywniał eh.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:35 pm

- Biedny Aaron, skoro wszyscy go kojarzą z tym mniej inteligentnym.. On jest naprawdę bardzo miły. - Przynajmniej próbowała sobie to wmówić.. Nie no, serio wydawało jej się, że Aaron jest spoko i w ogóle, chociaż pewnie tylko wtedy, kiedy chce kogoś przelecieć,:c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:47 pm

- Owszem, jest mało bystry i w ogóle trochę przygłupi, ale mimo to w porządku. - To pewnie jakiś jego ziom czy coś, więc musiał zapewniać wszystkie dziunie o zajebistości Aarona.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:56 pm

- Fakt. Zimno się zrobiło, hm, chyba powinnam się zbierać do domu - stwierdziła, zerkając na swój zegarek, pewnie jakiś drogi i ładny, a może taką podróbkę z Turcji za pięć-siedem euro<3.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:03 pm

- Odprowadzić cię? No wiesz, żeby nikt cię nie zgwałcił po drodze czy coś... - Zaproponował, bo chciał dowiedzieć się gdzie mieszka Florence, żeby potem ją prześladować Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:12 pm

- Jestem dobrze wyszkolona w chodzeniu wieczorami po mieście, nie martw się - uśmiechnęła się, chociaż w zasadzie strasznie się bała chodzić sama, kiedy było już ciemno :c - Ale okej, możesz mnie odprowadzić, będzie mi miło!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:17 pm

To poszli.. . .. Zacznij . .. .
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc de Belleville - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Parc de Belleville Parc de Belleville - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Parc de Belleville

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Romantyczne. -