oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Kiosk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Kiosk Kiosk EmptySob Mar 07, 2009 4:37 am

Kiosk KCOM2_photo1
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyNie Mar 08, 2009 11:21 pm

Kupowała w kiosku papierosy, mając na sobie tylko jakieś krótkie szorty, bo ciepło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:04 pm

Zajebisty ten kiosk, Czelsi przyglądała się jakiejś babci stojąc nieopodal i paliła papierosa, chociaż nie wiem czy ona pali w ogole.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:07 pm

Andy pewnie wracał z opalania. Z plaży Cool I zauważył Chelsea, więc do niej podszedł i zabrał jej papieroska.. - Nie można palić! - Powiedział i sam się zaciągnął papierosem, no bo on może, w końcu jest starszy..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:17 pm

-Wiem! Ale mam duzo stresow, okej-nawet sie nie oburzyla bo nie zdazyla a gdy juz miala okazje to jej sie odechcialo oburzac i poprawila pasek torebki z tych emocji-Ty nie powinienes, nie masz tylu stresow...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:19 pm

- Skąd wiesz, że nie mam stresów, co, Chels? - Spytał i oddał jej papierosa, trochę się ociągając, bo mimo wszystko nie był żadnym złodziejem, czy kimś tam.. - Twoja mama byłaby nieszczęśliwa, gdyby wiedziała, że palisz. Z całą pewnością.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:21 pm

-W takim razie dobrze ze nie jestes moja mama- zauwazyla bardzo z tego powodu zadowolona i az usmiechnela sie do niego fajnie i zaraz usiadla na czyms, pewnie na lawce nawet- Co taaam?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:27 pm

- W porządku, nie narzekam. - Usiadł pewnie obok niej, mając nadzieję, że nie jest upierdliwy, może Chelsea chciała, żeby sobie poszedł, ale nie wypadało jej o tym mówić.. - A u ciebie? Co to za stresy? Prócz szkoły, oczywiście..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:30 pm

- No wlasnie tylko szkola i troche przesadzam, nie jest tak zle- pewnie byla najlepsza w klasie albo nawet w calym roczniku... nie no, pewnie Samer byla lepsza, podrapala si epo nosie i zgasila fajka o lawke. - A tak to calkiem fajniefajnie, wiesz. Farbowales wlosy xd?- Dzola sie ZAWSZE mnie o to pyta.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:34 pm

- A wyglądam, jakbym farbował? - Ej, to wcale go nie ucieszyło, bo nigdy nie farbował włosów i był z nich strasznie zadowolony. Jak zresztą z całego swojego wyglądu, może był trochę narcyzem, ale miał prawo.. - Nie farbowałem, no co ty.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 5:35 pm

-Tak myslalam bo... bo sa dzisiaj takie ladne... - powiedziala nawet nie klamiac bo jego wlosy zawsze byly ladne :c poza tym nie chciala zeby sie obrazal za to conie, a tak to moze jeszcze wyjdzie na taka fajna komplemenciare, hihi.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 7:28 pm

- Naprawdę tak sądzisz? - Spytał i się ogólnie ucieszył, i pogłaskał się po włosach, uśmiechając się ładnie, bo naprawdę lubił, jak prawiono mu komplementy.. - To może od słońca.. Twoje też są bardzo ładne, Chelsea - zauważył i nawet przysunął się do niej, żeby powąchać jej włosy, które pachniały wiosną. Albo nawet latem..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 8:39 pm

Albo jesiennymi kaluzami.. - Dziekuje -podziekowala bo on nie podziekowal he he tak wlasnie zauwazylam ;straszne; zwatpilam w niego i w ogole... Usmiechnela sie do niego ladnie i przymruzyla oczy tez pewnie od slonca, jej oczy to pewnie jego wlosy czy cos...- i tak, naprawde tak sadze.....
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 8:47 pm

- Nawet nie wiesz, jak mi się miło na sercu zrobilo, Chels.. - Westchnął strasznie, strasznie jakoś nie wiem jak, ale taki zadowolony, i objął ją z tego wszystkiego ramieniem, przysuwając się, by pocałować ją w czółko. Niech ma coś z tych komplementów..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 8:53 pm

-Chyba trochę brzmisz jak sześćdziesięciolatek-ucieszyła się z tej okazji i przysunęła się rzeczywiście bliżej, obejmując go tak jakoś ramieniem, wcale nie jak dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 8:59 pm

- Wcale nie brzmię! - Oburzył się, ale nie jakoś bardzo, nie będzie rzucał domami, ani nawet kamieniami. - Nie znasz się. Jestem po prostu miły i fajny,xd - pouczył ją, gładząc jakoś po talii, czy czymś tam.. Może nie miala talii :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:03 pm

biedna, ulomna czelsi....... . .. -Dobra dobra, przepraszam :c-przeprosila gdybyscie to przegapili drodzy czytelnicy i westchnela troche, glaskajac go po dloni glaskajacej czy gladzacej jej talie, tak jakos odruchowo, mial ladne i gladkie dlonie, gla+ to slowo dnia-Ja juz nie jestem mila w takim razie xd?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:11 pm

- Nie no. Jesteś miła wciąż! To znaczy chyba, bo dawno nie dawałaś żadnych oznak... Bycia miłym w sensie.. To znaczy nieważne, za długo się opalałem i gadam bzdury :c - Niestety, zbawienny wpływ słońca na duszę jest przereklamowany i zdecydowanie nie zbawienny. Oparł głowe o jej ramionko..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:19 pm

-Nie bawie sie tak, caly czas daje oznaki... albo tak mi sie wydaje, hej, a teraz-przesunela sie nieco, zeby pocalowac go w hm kosc zuchwy tak na dole po boku.....-jestem milsza?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:36 pm

- Nooo.. Jeśli się zastanowić, to w zasadzie chyba trochę milsza jesteś - stwierdził i uśmiechnął się do siebie taki zadowolony i w ogóle, gładząc ją teraz po pleckach, bo były bardziej pod ręką, i nawet wsunął dłoń pod jej koszulkę.. Ale na pleckach, na pleckach. - Ale tylko trochę!xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:42 pm

-Jejku! Nie chcę być miła tylko trochę :c!-westchnęła ciężko bo to taka straszna sprawa przecież, przesunęła się bliżej niego i trochę bardziej hm twarzą do niego i pogłaskała go po policzku, pocałowała go w nos-a teraaaz?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:51 pm

- Niech będzie, ale mogłoby być lepiej.. Czemu to ja zawsze muszę być tym najmilszym.. - Westchnął ciężko i pomiział ją po karku, na który to przesunął dłoń. - Co ja z tobą mam, Chelsea.. - Pokręcił jeszcze głową i pocałował ją zupełnie porządnie w usta, ale nikomu głowy się nie pourywały..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:54 pm

ucieszyla sie ze nei bedzie musiala isc do domu z glowa pod pacha, mama by krzyczala to wiesz, i w sumie troche chcialo jej sie smiac z tego wszystkiego ale nie bylo czasu na takie pierdolki wiec odwzajemnila pocalunek, przysuwajac sie blizej, lubie pisac o przysuwaniu hihi, i polozyla dlonie jakos tak na jego cycach.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 9:56 pm

Andy nie ma cyców, ma cycuszki :c. Skoro ona taka zboczona i go maca, to on też pewnie może, więc złapał ją trochę za prawy pośladek, ale nie urwał! Pewnie też by na nią za to mamcia krzyczała..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk EmptyWto Kwi 07, 2009 10:02 pm

I lecialy by na nia fanki Twilighta bo myslalyby ze to Pattison z naciagnietym miesniem posladka czy tam naderwanym nie pamietam, pozdro pudelek... przesunela dlonie na jego ramiona, nie wiem, moze to dlateego ze nie chciala zeby ja macal hehe (jasne) i w sumie cieszyla sie ze ta babcia juz poszla bo pewnie by ich okrzyczala za takie macanki...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kiosk Vide
PisanieTemat: Re: Kiosk Kiosk Empty

Powrót do góry Go down

Kiosk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Inne. -